مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات کولر گازی آر تی سی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی آر تی سی در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی آر تی سی در مشهد
نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد

کولر گازی آر تی سی نمونه ای از کولر گازی های محبوب و معروف می باشد که به دلیل کیفیت بالا و مرغوبیت خود طرفداران بسیاری داشته و به عنوان یکی از بهترین نوع کولر گازی شناخته می شود‌.

بدون شک عملکرد مطلوب و بدون ایراد کولر گازی در فصل تابستان نکته مهم و قابل توجه ای به شما رفته و وجود هر گونه ایراد یا اختلال در کولر گازی می تواند از کارکرد درست دستگاه جلوگیری کند.

از همین رو افراد هنگام مواجهه با هر گونه خرابی در کولر گازی آر تی سی بدون اتلاف وقت با نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد تماس حاصل کرده و از سرویسکار های مجرب نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد جهت تعمیر کولر گازی در مشهد یاری می گیرند.

در ادامه این مطلب بیشتر به شناخت نحوه تعمیر کولر گازی توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد و همچنین ایرادات رایج این دستگاه خواهیم پرداخت.

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد

 

خنک نکردن کولر گازی آر تی سی و عیب یابی توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد

خنک نکردن کولر گازی آر تی سی و گرم بودن باد دستگاه از دسته مشکلاتی می باشد که افراد بسیاری جهت برطرف کردن آن با نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد تماس حاصل کرده و این ایراد دستگاه را به تکنسین نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد گزارش نموده اند.

ساده ترین عاملی که می تواند موجب بروز این مشکل شود گرفتگی و انسداد دریچه خروجی کولر گازی می باشد که با رفع انسداد دریچه می توان این مشکل دستگاه را برطرف کرد.

اگر با برطرف کردن انسداد دریچه خروجی مشکل برطرف نشد احتمال معیوب بودن کمپرسور و یا فن وجود دارد که  بهتر است برای بررسی این دو قطعه و همچنین تعمیر اصولی دستگاه با نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد ارتباط برقرار نموده و از سرویسکار های این‌ مجموعه کمک بگیرید.

از دیگر دلایل رایجی که نقش بسزایی را در بروز این ایراد دستگاه ایفا می کند سرویس نکردن به موقع دستگاه می باشد.

اگر مدت زمان زیادی از آخرین سرویس دستگاه گذشته باشد دستگاه با یک سری اختلالات مواجه می شود، برای مثال سرویس نکردن به موقع کولر گازی موجب کثیف شدن فیلتر های مطبوع دستگاه شده و در نتیجه این مشکل را برای کولر گازی به وجود می آورد.

همچنین گاهی تمام شدن گاز کولر گازی نیز موجب خنک نکردن دستگاه می شود که بهتر است با کمک سرویسکار نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد برای شارژ گاز دستگاه خود اقدام فرمائید.

مرکز تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد

 

روشن نشدن کولر گازی آر تی سی و عیب یابی توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد

به گفته تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد، هنگام روشن نشدن دستگاه قبل هر کاری ابتدا باید تمامی قسمت های مربوط به اتصالات برقی را مورد بررسی قرار دهید.

برای مثال در اکثر مواقع معیوب بودن پریز، پریدن فیوز برق و یا شل بودن دو شاخه کولر گازی می تواند از روشن شدن دستگاه جلوگیری کند.

همچنین ایراد داشتن ریموت و یا همان کنترل از راه دور کولر گازی و به اتمام رسیدن باتری ریموت از دیگر عوامل روشن نشدن کولر گازی می باشد، پس از سالم بودن دکمه های ریموت و همچنین باتری آن اطمینان حاصل فرمائید.

اگر مشکلی در اتصالات برقی کولر گازی و ریموت مشاهده نمی شد بهتر است برای بررسی بهتر و همچنین عیب یابی دقیق تر دستگاه با نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد ارتباط برقرار کرده و مشکل را برای آن ها بازگو کنید.

تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد بعد تماس شما بدون اتلاف وقت در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حضور یافته و اقدامات لازم را جهت ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی آر تی سی انجام می دهند.

تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد

 

یخ زدن کولر گازی آر تی سی

یخ زدن کولر گازی از دسته عواملی می باشد که در کارکرد مطلوب دستگاه اختلال ایجاد کرده و مانع کار کردن دستگاه می شود.

عوامل مختلفی موجب یخ زدن کولر گازی می شوند و از همین رو باید در گام اول دستگاه را بررسی نموده و عیب یابی کنید که در اکثر مواقع بهتر است این عیب یابی توسط افراد ماهر هم چون تکنسین های نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد صورت بگیرد.

در اکثر مواقع خرابی فن موجب یخ زدن کولر گازی آر تی سی شده و در کارکرد دستگاه اختلال ایجاد می کند.

 هنگامی که فن دستگاه به مشکل بخورد، هوا سرد کولر گازی به درستی از دستگاه خارج نشده و از همین رو تجمع هوا سرد در کولر گازی موجب ایجاد یخ می شود.

برای برطرف کردن این مشکل بهتر است با نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد تماس حاصل کرده و برای تعمیر یا تعویض فن دستگاه از سرویسکار های این نمایندگی یاری بگیرید.

لازم به ذکر است در برخی مواقع سوراخ بودن لوله های انتقال و یا مخزن نیز موجب یخ زدن کولر گازی می شود که بهتر است برطرف کردن این مشکل را نیز به نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد بسپارید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آر تی سی در مشهد

 

چراغ زدن و ارور دادن کولر گازی آر تی سی

هر نشانه و اروری که از دستگاه کولر گازی مشاهده و یا شنیده می شود دارای دلایل مختلفی بوده و معمولا می خواهد افراد را از وجود یک عیب در دستگاه مطلع سازد.

شما می توانید برای مطلع شدن از ایراد و دلیل هشدار دادن کولر گازی دفترچه راهنما دستگاه را مطالعه نموده و یا با نمایندگی  کولر گازی آر تی سی در مشهد ارتباط برقرار کنید.

 

کلام آخر

ارزش مادی نسبتا بالا کولر گازی آر تی سی و همچنین وضعیت اقتصادی بازار امروز کشور موجب می شود تا تعمیر دستگاه گزینه بسیار بهتر و به صرفه تری نسبت به تعویض به شمار رفته و اکثر افراد هنگام مواجهه با خرابی کولر گازی اقدام به تعمیر آن کنند.

از همین رو به شما عزیزان توصیه می شود جهت تعمیر استاندارد دستگاه آن هم با هزینه ای به صرفه تر با نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در مشهد تماس حاصل کرده و تعمیر دستگاه خود را به سرویسکار های ماهر نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد بسپارید.

مناطق تحت پوشش و  نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد:

نمایندگی کولر گازی آر تی سی در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297