مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی آر تی سی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی آر تی سی در اهواز
نمایندگی تعمیرات کولر گازی آر تی سی در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز برای کسانی با خرابی کولر گازی مواجه شده اند، مزایای زیادی دارد.

کولر دو تکه فواید زیادی دارد که شاید فکرش را نکرده باشید. یکی از مهمترین موارد این است که خانه خود را دارای کولر دو تکه و راحت برای فعالیت های روزمره نگه دارید، به خصوص در کشوری مانند ایران که در آن دما در بخش قابل توجهی از سال می تواند بالا باشد. برای همه ما پیش می آید که با وجود نگهداری خوب از کولر گازی باز هم این قطعه خراب شود. مهمترین عمل در چنین مواقعی تماس با مرکز نمایندگی کولر گازی آر تی سی در اهواز است. اگر می خواهید خودتان به تعمیرات کولر گازی آر تی سی در اهواز بپردازید، توصیه می کنم به خواندن مقاله بپردازید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز

مراجعه به مرکز تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز برای نشتی آب 

داخل یونیت داخلی کولر گازی یک کویل تبادل حرارتی تبخیر کننده (همچنین کویل خنک کننده نامیده می شود) وجود دارد. هنگامی که دستگاه روشن می شود، سیم پیچ با مبرد مایع فشار کم شارژ می شود. مبرد مایع گرما را از هوای گرم و مرطوب دمیده شده روی کویل جذب می کند. این باعث تبخیر مبرد به بخار/گاز می شود که دمای هوای خروجی را کاهش می دهد.

در طی این فرایند، بخار آب موجود در هوا (رطوبت) روی سیم پیچ خنک کننده متراکم می شود و تراکم ایجاد می کند. آبی که می بینید و از کولر می چکد باید از طریق لوله تخلیه به بیرون برود، اما به دیوار می ریزد. وقتی به مرکز نمایندگی کولر گازی آر تی سی در اهواز برای تعمیر کولر گازی در اهواز مراجعه می کنید، دلایل زیر را برای شما بیان می کنند:

نمایندگی کولر گازی آر تی سی در اهواز

فیلترهای کولر دو تکه کثیف هستند

یکی از دلایل اصلی خرابی کولر گازی یا نشت آب، تجمع کثیفی و زباله روی فیلترهای هوا است.

تمیز کردن ناکافی فیلترهای هوا می تواند عمر کولر گازی را کوتاه کند و حتی منجر به خرابی کامل سیستم شود. به همین دلیل، باید فیلترهای کولر دو تکه را با کمک نیروهای نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز مرتب تمیز کنید.

تخلیه کولر گازی مسدود شده است

میعانات از طریق زهکشی خارج می شود که باید به درستی دفع شود. این طبیعی است، اما گاهی اوقات کثیفی، زباله و حتی حشرات می توانند در فاضلاب کولر جمع شوند و در نهایت مسدود شوند.

از طرفی مرکز نمایندگی کولر گازی آر تی سی در اهواز بیان کرده است که اگر زهکشی مسدود شده باشد، آب نمی تواند به درستی جریان یابد. این می تواند باعث اختلال در عملکرد کولر شود.

راه حل نسبتا ساده است. خط تخلیه باید در محل قرار گیرد و دمیده یا جاروبرقی شود تا تجمع کثیفی و آب مسدود شده از بین برود. برای جلوگیری از مشکلات دیگر، تشت تخلیه نیز باید کولر دو تکه باشد. بهتر است این کارها را به متخصص های نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز برای بهترین تعمیرات کولر گازی آر تی سی در اهواز بسپارید.

ظرف تخلیه ممکن است آسیب دیده یا خورده باشد

اگر کولر گازی قدیمی دارید، سینی چکه ممکن است آسیب دیده یا زنگ زده باشد. در این حالت ممکن است آب از داخل و خارج از واحد داخلی چکه کند.

برای حل این مشکل، تابه را در مرکز نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز تعویض کنید. با این حال، اگر کولر دو تیکه بیش از حد قدیمی است، بر اساس توصیه ی کارکنان نمایندگی کولر گازی آر تی سی در اهواز ممکن است بهتر باشد یک سیستم کاملاً جدید خریداری کنید تا در آینده نسبتاً نزدیک از مشکلات دیگر جلوگیری شود.

ممکن است پمپ کندانس معیوب داشته باشد

اگر کولر گازی شما روی دیوار داخلی یا پایین تر از یونیت بیرونی نصب شده است، می توان یک پمپ تخلیه برای پمپاژ آب نصب کرد.

با این حال، اگر پمپ معیوب باشد، دیگر نمی توان آب را خارج کرد. پمپ ممکن است نیاز به تمیز کردن، تعمیر یا تعویض در مرکز نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز داشته باشد.

مبرد کولر گازی آر تی سی کم است

اگر روی کویل اواپراتور داخل یونیت داخلی یک لایه یخ مشاهده کردید، لطفاً نگران باشید و فوراً بر اساس توصیه ی مرکز نمایندگی کولر گازی آر تی سی در اهواز استفاده از کولر را متوقف کنید. این به این دلیل است که کولر دو تکه با مبرد با دمای پایین به کار خود ادامه می دهد، این می تواند به کمپرسور آسیب برساند که تعمیر آن گران است. حتی ممکن است نیاز به تعویض کل کولر گازی در دفتر نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز داشته باشید.

تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز

چرا کولر گازی آر تی سی فقط هوای گرم می دهد؟

دلیل اینکه کولر دو تکه فقط هوای گرم می دمد ممکن است به دلیل معیوب بودن سنسور دما یا عنصر کنترل باشد یا ممکن است مبرد به دلیل نشتی در سیستم لوله کشی از بین رفته باشد. دستگاه های کولر دو تکه به این منابع نیاز دارند تا بتوانند عملکرد خود را به درستی انجام دهند. نیروهای نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز برای هر یک توضیحات دقیقی داده است:

مبرد خیلی کم

مبرد گرمای هوای اتاق را جذب می کند. این اجازه می دهد تا هوای اتاق خنک شود و هوای گرم به بیرون منتقل شود.

نشت های کوچکی در سیستم لوله در طول سال ها ممکن است رخ دهد، به طوری که مقداری مبرد به تدریج خارج می شود. اگر مبرد کافی وجود نداشته باشد، کولر دو تیکه دیگر نمی تواند کار کند.

با این حال، پر کردن مبرد به این راحتی نیست – بدون دانش تخصصی لازم و ابزار مناسب، قطعاً باید متخصص نمایندگی کولر گازی آر تی سی در اهواز را برای تعمیر و پر کردن مبرد استخدام کنید.

سنسور دما معیوب است

برای اینکه کولر گازی کار کند، البته باید دمای اتاق را به درستی اندازه گیری کند. اگر سنسور دما معیوب باشد، کولر دو تکه دیگر نمی تواند کار خود را انجام دهد. سازندگان اغلب سنسور دما را به عنوان یک قطعه یدکی ارائه می دهند، اما شما فقط در صورتی باید این کار را خودتان انجام دهید که در کار با سیستم های کولر دو تکه تجربه داشته باشید. در صورت شک بهتر است در صورت داشتن این عیب از شرکت نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز استفاده کنید.

عنصر کنترل معیوب است

گاهی اوقات فقط عنصر کنترل معیوب است – سپس می توانید تنظیماتی را روی این عنصر انجام دهید، اما فایده ای ندارد. در این مورد، اغلب می توانید به سادگی عنصر کنترل را در نمایندگی کولر گازی آر تی سی در اهواز جایگزین کنید.

نمایندگی های تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز

یخ زدن کولر گازی و تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز 

یخ زدن کولر گازی در اصل طبیعی است. حداقل زمانی که باید در دمای بالا و با قدرت کامل کار کند. البته مواردی نیز وجود دارد که علت یخ زدگی نقص در مدار سیستم فنی است. سپس باید اقدام کرد. نیروهای نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز دلایل این نقص را موارد زیر بیان می کند:

زمانی که کولر گازی کار زیادی برای انجام دادن دارد

زمانی که هوای بیرون گرمسیری با دمای بالای 30 درجه سانتی گراد و رطوبت بالا است، کولر دو تکه خودکار زیادی برای انجام دادن دارد. بنابر توصیه ی نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز کاری که باید در این مورد انجام دهید این است که دمای مورد نظر کولر دو تیکه را معتدل تر، یعنی بالاتر تنظیم کنید. این نه تنها از یخ زدگی سیستم جلوگیری می کند، بلکه برای مصرف انرژی دستگاه و برای سلامتی شما نیز مفید است.

اگر جریان هوا محدود باشد

یکی از دلایل یخ زدگی کولر گازی نیز می تواند انسداد جریان هوا باشد. این معمولاً به دلیل کثیف بودن فیلتر هوا ایجاد می شود. اگر متوجه شدید که فیلتر هوا واقعا کثیف است، باید بلافاصله آن را با کمک نمایندگی تعمیرات کولر گازی آر تی سی در اهواز کاملا تمیز کنید.

نشتی در سیستم

همچنین ممکن است نشتی در سیستم لوله کشی وجود داشته باشد که باعث خروج مایع خنک کننده می شود. خنک کننده بسیار کم نیز دمای اواپراتور را کاهش می دهد و منجر به یخ می شود. شما باید نشت را توسط متخصصان نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز بررسی و بسته کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز:

تعمیر کولر گازی آر تی سی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *