تعمیر پکیج ویزمن در مشهد

خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج ویزمن در مشهد

درخواست تعمیر پکیج

مراحل ثبت درخواست تعمیرات پکیج ویزمن در مشهد

آیکون فرم

می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یه شماره تماس این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید. کارشناسان کورنیدو در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایکون اوپراتور

شما همراهان گرامی می توانید با تماس گرفتن به مرکز تعمیر پکیج ویزمن در مشهد، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیرات پکیج ویزمن در مشهد خود را به مشهد سرویس بسپاریم؟

تیک

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تیک

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تیک

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

تیک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تیک

قیمت‌ منصفانه و کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

نمایندگی-تعمیر-پکیج-در-مشهد

نمایندگی تعمیر پکیج ویزمن در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر انواع پکیج ویزمن در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج ویزمن در مشهد باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب تعمیر پکیج ویزمن در مشهد:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلیل انتخاب تعمیر پکیج ویزمن در مشهد

ضمانت و گارانتی تعمیر پکیج ویزمن در مشهد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر پکیج ویزمن در مشهد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت 3 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

«لیست قیمت تعمیر پکیج ویزمن در مشهد»

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج500.000 تا 700.000 تومان
قیمت اسید شویی پکیج200.000 تا 350.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب500.000 تا 650.000 تومان
اجرت هواگیری پکیج150.000 تا 200.000 تومان
هزینه تعویض پمپ50.000 تا 170.000 تومان
هزینه تعمیر برد پکیج300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن70.000 تا 150.000 تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه

سوالات متداول تعمیر پکیج ویزمن در مشهد

خدمات تعمیری شامل چه مواردی است؟

لباسشویی | یخچال | کولر گازی | مایکروفر | ظرفشویی | جاروبرقی | پکیج

قیمت تعمیرات چگونه محاسبه می شود؟

پس از بازدید تکنسین و تشخیص مشکل، هزینه تعمیر اعلام می شود تا مشتری تایید کند.

چه زمانی تعمیر انجام می شود؟

تعمیر در صورت تایید هزینه در کمتر از 3 روز کاری انجام می شود.

آیا از قطعات اورجینال استفاده می شود؟

بله. فقط از قطعات ال جی اورجینال در تعمیرات استفاده می شود.

تعمیر پکیج ویزمن در مشهد

تعمیر پکیج ویزمن در مشهد به همراه نیروهای متخصص و خبره باید انجام شود. از این رو نیروهای نمایندگی پکیج ویزمن در مشهد برای رفع انواع مشکلات این سیستم بهترین هستند.

پکیج ویزمن سیستمی است که بدون نیاز به تهویه، دودکش یا خروجی گاز، آب گرم مصرفی را با استفاده از مقاومت های الکتریکی تامین می کند. اگر این سیستم به مرور زمان خراب شود با مشکلات زیادی مواجه می شوید. برای جلوگیری از بروز نواقص جدی می توانید طبق این مقاله به بررسی مشکلات بپردازید.

توصیه ی تیم تعمیر پکیج ویزمن در مشهد برای چکیدن آب از پکیج ویزمن

برای شروع، یکی از ایراداتی که می توانیم در پکیج ویزمن خود پیدا کنیم، چکه آب است. اولین موردی که قصد داریم آن را تحلیل کنیم زمانی است که چکه از فلنج مخزن رخ می دهد. در این مورد، رایج ترین راه حلی که نیروهای تعمیر پکیج ویزمن در مشهد پیشنهاد می دهد “تعویض فلنج، مقاومت و آند” است؛ زیرا این قطعات یک مجموعه را تشکیل می دهند.

از سوی دیگر، اگر چکه از هر قسمت دیگری از مخزن رخ دهد، ممکن است منشاء آن به دلیل خوردگی ناشی از نگهداری ضعیف باشد. راه حل این مشکل تعویض کل مخزن است، زیرا عیب قابل تعمیر نیست. برای جلوگیری از این نوع بدبختی، مهم است که تعمیر و نگهداری مناسب تجهیزات خود را انجام دهیم و هر سال آند را برای محافظت از تجهیزات در برابر خوردگی تغییر دهیم.

خرابی دیگر مربوط به چکه کردن، از دست دادن آب از طریق شیر اطمینان است. این زمانی اتفاق می افتد که فشار داخل مخزن خیلی زیاد باشد و یک اقدام ایمنی است تا دیگ بخار بتواند فشار بیشتری را نسبت به آن تحمل کند. دلیل این خرابی معمولاً ناشی از فشار بیش از حد در شبکه آب خانه است، بنابراین راه حل معمول نصب یک شیر کاهش فشار در خود خانه است.

 

تعمیر پکیج ویزمن در مشهد

چرا پکیج ویزمن آب را گرم نمی کند؟

اگر پکیج ویزمن آب را گرم نکند ، رایج ترین دلیل در این موارد این است که به دلیل شکسته شدن مقاومت ، از کار می افتد که در این صورت باید به همراه نیروهای تعمیر پکیج ویزمن در مشهد تعویض شود. اگرچه این تنها منبع مشکل نیست، زیرا این خطا همچنین می تواند به دلیل خرابی ترموستات، رله ایمنی حرارتی یا پروب دمای حرارتی باشد، بنابراین تکنسین های نمایندگی پکیج ویزمن در مشهد باید تشخیص را انجام دهند. برای جلوگیری از این مشکل انجام بررسی های سالانه بهترین است. در غیر این صورت، آهک می تواند مخزن را تا حد زیادی خراب کند و باعث کاهش قابل توجه عمر مفید آن شود.

در صورت نیاز به تعمیر پکیج در مشهد با شماره های درج شده داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

چرا پکیج ویزمن آب گرم کمی تولید می کند؟

اگر آبگرمکن ما کار می کند، اما وقتی شیر آب را باز می کنیم، جریان بسیار کمی آب گرم داریم، ممکن است با کاهش فشار در لوله های خانه خود مواجه شویم. اگر اینطور است، باید با تیم حرفه ای تعمیر پکیج ویزمن در مشهد صحبت کنید تا مشکل ما حل شود.

نمایندگی تعمیر تخصصی پکیج ویزمن در مشهد

خرابی پمپ حرارتی در پکیج ویزمن

استفاده از پمپ های حرارتی برای جایگزینی آبگرمکن های برقی به طور فزاینده ای رایج شده است. به همین دلیل قصد داریم خرابی هایی را که در این نوع تجهیزات پیدا می کنیم را نیز به اختصار نام ببریم. از یک طرف، اولین خرابی رایج این تجهیزات، خرابی فن است. دومین نوع رایج خرابی مربوط به تنظیم سیستم است. در نهایت، اگرچه این احتمال کمتر است، نشت گاز مبرد نیز ممکن است رخ دهد. برای بررسی و رفع هر یک از موارد ذکر شده می توانید از کارشناسان خبره نمایندگی تعمیر پکیج ویزمن در مشهد کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *