تعمیر پکیج لامبرت در مشهد

خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج لامبرت در مشهد

درخواست تعمیر پکیج

مراحل ثبت درخواست تعمیرات پکیج لامبرت در مشهد

آیکون فرم

می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یه شماره تماس این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید. کارشناسان کورنیدو در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایکون اوپراتور

شما همراهان گرامی می توانید با تماس گرفتن به مرکز تعمیر پکیج لامبرت در مشهد، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیرات پکیج لامبرت در مشهد خود را به مشهد سرویس بسپاریم؟

تیک

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تیک

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تیک

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

تیک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تیک

قیمت‌ منصفانه و کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

نمایندگی-تعمیر-پکیج-در-مشهد

نمایندگی تعمیر پکیج لامبرت در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر انواع پکیج لامبرت در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج لامبرت در مشهد باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب تعمیر پکیج لامبرت در مشهد:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل انتخاب مرکز تعمیر پکیج لامبرت در مشهد

ضمانت و گارانتی تعمیر پکیج لامبرت در مشهد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر پکیج لامبرت در مشهد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت 3 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

«لیست قیمت تعمیر پکیج لامبرت در مشهد»

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج500.000 تا 700.000 تومان
قیمت اسید شویی پکیج200.000 تا 350.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب500.000 تا 650.000 تومان
اجرت هواگیری پکیج150.000 تا 200.000 تومان
هزینه تعویض پمپ50.000 تا 170.000 تومان
هزینه تعمیر برد پکیج300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن70.000 تا 150.000 تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه

سوالات متداول تعمیر پکیج لامبرت در مشهد

خدمات تعمیری شامل چه مواردی است؟

لباسشویی | یخچال | کولر گازی | مایکروفر | ظرفشویی | جاروبرقی | پکیج

قیمت تعمیرات چگونه محاسبه می شود؟

پس از بازدید تکنسین و تشخیص مشکل، هزینه تعمیر اعلام می شود تا مشتری تایید کند.

چه زمانی تعمیر انجام می شود؟

تعمیر در صورت تایید هزینه در کمتر از 3 روز کاری انجام می شود.

آیا از قطعات اورجینال استفاده می شود؟

بله. فقط از قطعات ال جی اورجینال در تعمیرات استفاده می شود.

تعمیر پکیج لامبرت در مشهد

تعمیر پکیج لامبرت در مشهد برای تغییر وضعیت پکیج خراب شما راهکار‌های درست با هزینه کمتری اعمال می‌کند. پکیج لامبرت یکی از بهترین و پر استفاده‌ترین پکیج‌ها در ایران است اما با این حال به مرور زمان خراب می‌شود و نیازمند مراجعه به نمایندگی پکیج لامبرت در مشهد دارد.

تعمیر و نگهداری منظم و آگاهی از مشکلات احتمالی می‌تواند به افزایش عمر پکیج لامبرت شما کمک کند و اطمینان حاصل کند که آب گرم کافی در زمان نیاز دارید. برای شناخت مشکلات رایج در پکیج لامبرت به خواندن ادامه مقاله بپردازید.

تعمیرات تخصصی پکیج لامبرت در مشهد

پکیج لامبرت من اصلاً آب گرم نداره

اگر سیستم شما آب گرم کافی تولید نمی‌کند، طبق توصیه‌های تیم تعمیر پکیج لامبرت در مشهد، بررسی‌های متوالی زیر را انجام دهید:

  1. دستگاه را روی کارکرد اجباری روشن کنید و بررسی کنید که جریان به پکیج لامبرت می‌رسد، در غیر این صورت، فیوزها/شکن‌های مدار و سپس کنتاکتور خارج از پیک را بررسی کنید.
  2. برای پکیج لامبرت‌های غیر الکترونیکی، وقتی سرد است، بررسی کنید که ترموستات مکانیکی جریان را به جریان بیندازد، اگر مطمئن نیستید، اگر اینطور است آن را ریست کنید (دکمه تنظیم مجدد). در صورت لزوم ترموستات را به همراه کارشناسان ماهر تعمیر پکیج در مشهد عوض کنید.
  3. اگر جریان به ترموستات می‌رسد، مقاومت را با استفاده از مولتی متر بررسی کنید. در صورت لزوم المنت گرمایش را عوض کنید.

توصیه‌ی تیم تعمیر پکیج لامبرت در مشهد برای نشت آب از پکیج لامبرت

نشت کردن آب از پکیج لامبرت بسیار خطای جدی و خطرناک است. برای جلوگیری و رفع این مشکل تیم نمایندگی پکیج لامبرت در مشهد بررسی موارد زیر را دارد:

  • نشتی در فلنج: مهره‌های فلنج را محکم کنید و دستگاه را گرم کنید تا با ۷ میله تست شود. اگر این عملیات رضایت بخش نبود، پکیج لامبرت را خالی کنید، فلنج را بردارید، موقعیت واشر را بررسی کنید. اگر واشر نادرست قرار گرفته است، آن را دوباره در جای خود قرار دهید (در صورت لزوم آن را تعویض کنید) و مجموعه را دوباره سرهم کنید. اگر واشر از ابتدا به درستی نصب شده است، نشت احتمالی در المنت گرمایش یا غلاف سنگ صابون را بررسی کنید (در صورت لزوم در کارگاه تعمیر پکیج لامبرت در مشهد تعویض کنید).
  • نشتی در مخزن: پکیج لامبرت را تعویض کنید. در صورت تعویض مکرر، تجزیه و تحلیل آب باید انجام شود.
  • نشتی در اتصالات ورودی/خروجی آب: این احتمالاً اتصالی است که با آستین‌های برنجی که مستقیماً روی پکیج لامبرت پیچ شده است، ایجاد می‌شود که منجر به خوردگی گالوانیکی می‌شود. این آستین‌ها را جدا کرده و پس از رزوه کشی مجدد انتهای لوله‌ها (تمیز کردن) با قطعات فولادی یا چدنی، یک آستین دی الکتریک جایگزین کنید. اگر رزوه‌ها بسیار آسیب دیده باشند، دستگاه باید تعویض شود. برای اطمینان از آب‌بندی خوب (بکسل، تفلون و غیره) دقت کنید.

نمایندگی تعمیرات تخصصی پکیج لامبرت در مشهد

چرا مخزن پکیج لامبرت تغییر شکل داده یا پاره شده است؟

این یک خطای نصب است. اگر گروه در حین گرم کردن ۲ تا ۵ درصد حجم اضافی را تخلیه نکند، مخزن پکیج لامبرت متورم می‌شود و به همین دلیل تغییر شکل می‌دهد. فشاری که در یک دستگاه می‌رسد می‌تواند بعد از سه ساعت گرمایش بیشتر از ۲۰ بار باشد!

تنها راه حل این مشکل تعویض پکیج لامبرت است. چک کردن دو بار در ماه برای جلوگیری از مسدود شدن شیر اطمینان و در نتیجه این نوع حوادث الزامی است.

پکیج لامبرت در حال تولید بخار است

اگر بخار از پکیج شما خارج می‌شود، فوراً برق را قطع کنید و خروجی آب گرم را کمی باز کنید تا به تدریج دستگاه خنک شود. سپس طبق توصیه‌ی متخصص‌های تعمیر پکیج لامبرت در مشهد ترموستات را با قطعه اصلی مناسب مدل پکیج لامبرت تعویض کنید.
اگر این پدیده در اولین گرمایش ظاهر شد، بررسی کنید که منبع برق صحیح است و ترموستات در حین نصب اتصال کوتاه نکرده است (اتصال مستقیم مقاومت).