تعمیر پکیج فرولی در مشهد

خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج فرولی در مشهد

درخواست تعمیر پکیج

مراحل ثبت درخواست تعمیرات پکیج فرولی در مشهد

آیکون فرم

می توانید از طریق فرم و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یه شماره تماس این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید. کارشناسان کورنیدو در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایکون اوپراتور

شما همراهان گرامی می توانید با تماس گرفتن به مرکز تعمیر پکیج فرولی در مشهد، مشکل دستگاه خود را ثبت کرده و تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.

چرا بهتر است تعمیرات پکیج فرولی در مشهد خود را به مشهد سرویس بسپاریم؟

تیک

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تیک

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تیک

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

تیک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

تیک

قیمت‌ منصفانه و کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

نمایندگی-تعمیر-پکیج-در-مشهد

نمایندگی تعمیر پکیج فرولی در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر انواع پکیج فرولی در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج فرولی در مشهد باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب تعمیر پکیج فرولی در مشهد:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

دلایل انتخاب مرکز تعمیر پکیج فرولی در مشهد

ضمانت و گارانتی تعمیر پکیج فرولی در مشهد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیر پکیج فرولی در مشهد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت 3 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

«لیست قیمت تعمیر پکیج فرولی در مشهد»

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج500.000 تا 700.000 تومان
قیمت اسید شویی پکیج200.000 تا 350.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب500.000 تا 650.000 تومان
اجرت هواگیری پکیج150.000 تا 200.000 تومان
هزینه تعویض پمپ50.000 تا 170.000 تومان
هزینه تعمیر برد پکیج300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن70.000 تا 150.000 تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه

سوالات متداول تعمیر پکیج فرولی در مشهد

خدمات تعمیری شامل چه مواردی است؟

لباسشویی | یخچال | کولر گازی | مایکروفر | ظرفشویی | جاروبرقی | پکیج

قیمت تعمیرات چگونه محاسبه می شود؟

پس از بازدید تکنسین و تشخیص مشکل، هزینه تعمیر اعلام می شود تا مشتری تایید کند.

چه زمانی تعمیر انجام می شود؟

تعمیر در صورت تایید هزینه در کمتر از 3 روز کاری انجام می شود.

آیا از قطعات اورجینال استفاده می شود؟

بله. فقط از قطعات ال جی اورجینال در تعمیرات استفاده می شود.

تعمیر پکیج فرولی در مشهد

تعمیر پکیج فرولی در مشهد با کمک تجهیزات پیشرفته به تغییر حالت و تعویض قطعات معیوب پکیج شما می‌پردازد. مشکل پکیج فرولی هرگز نشانه خوبی نیست، به خصوص با توجه به اینکه وسیله‌ای نیست که بتوانید به راحتی بدون آن کار کنید. از آنجایی که مشکلاتی که ممکن است به وجود بیایند به همان اندازه که اینو خطا‌ها متنوع هستند، بیایید زمان بگذاریم تا ببینیم چگونه مشکلاتی را که به احتمال زیاد رخ می‌دهند حل کنیم.

دیگر آب گرم در پکیج فرولی وجود ندارد

در صورتی که نتوانید به آب گرم دسترسی داشته باشید، غیرممکن نیست که ترموستات شما منبع مشکل باشد. اگر متوجه معیوب بودن آن شدید، آن را تعویض کنید.
اگر دیگر نمی‌توانید آب گرم داشته باشید، طبق توصیه‌ی تیم پکیج فرولی با بررسی اینکه محدود‌کننده دما علت آن نیست، شروع کنید. برای این کار، برق پکیج فرولی خود را قطع کنید. با دقت ادامه دهید، پانل دسترسی به عنصر گرمایش را بردارید. عایق و پوشش را از عنصر جدا کرده و “تنظیم مجدد” را فشار دهید.
سپس منبع تغذیه دستگاه خود را با مولتی متر تست کنید. اگر هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که این منبع مشکل است، به احتمال زیاد محدود‌کننده دمای شما آسیب دیده است و بنابراین به طور تصادفی فعال شده است. در این صورت باید در کارگاه پکیج فرولی تعویض شود. اگر مشکلی در منبع تغذیه دستگاه شما وجود دارد، از متخصص‌های حرفه‌ای تعمیر پکیج فرولی در مشهد کمک بگیرید.

تعمیر پکیج فرولی در مشهد

چرا قطع‌کننده مدار در پکیج فرولی قطع می‌شود

اگر مدارشکن پکیج فرولی شما دائماً خاموش می‌شود، ممکن است به درستی به تابلو برق متصل نشده باشد. برای حل این مشکل، متأسفانه چاره‌ای جز تماس با یک برقکار خبره یا تیم تعمیر پکیج فرولی در مشهد نخواهید داشت. برای رفع این نقص باید پکیج فرولی شما را دوباره سیم کشی شود، که به وضوح کاری است که باید برای یک حرفه‌ای انجام دهد.

نشت آب در پکیج فرولی

آیا آب از پکیج فرولی شما نشت می‌کند؟ در این صورت باید به فکر تعمیر شیر یا نصب شیر جدید در مرکز تعمیر پکیج فرولی در مشهد باشید. اگر نشتی آب به دلیل آب‌بندی نبودن شیر آب شما باشد، اکیداً توصیه می‌شود آن را با یک شیر جدید تعویض کنید. همچنین می‌توانید شیر آب خود را با انبردست سفت کنید، اگرچه این همیشه راه حل کافی برای رفع مشکل نیست.

اگر نشتی از قسمت پایینی پکیج فرولی باشد، مشکل اغلب می‌تواند به عملکرد نادرست مقاومت مرتبط باشد. برای ر‌هایی آن از رسوبات آهکی بیش از حد، باید به تمیزی مخزن بپردازید.

اگر مشکل ادامه داشت، توصیه می‌شود با نیرو‌های تعمیر پکیج فرولی در مشهد تماس بگیرید. تکنسین‌های تعمیر پکیج در مشهد برای بررسی سریعاً به منزل شما ارسال می‌شوند.

تعمیرات تخصصی پکیج فرولی در مشهد

توصیه‌ی تیم تعمیر پکیج فرولی در مشهد برای زمانی که آب پکیج فرولی بوی بدی می‌دهد

صرف نظر از اینکه چه نوع پکیج فرولی دارید، ممکن است متوجه بوی عجیبی شوید که از آب خود متصاعد می‌شود. پس از لحظه انزجار، احتمالاً برای حل این مشکل آزار دهنده حداقل عجله خواهید داشت.

از آنجایی که مقصر در واقع باکتری‌های بی‌هوازی هستند، حل مشکل در منبع و رفع آن‌ها ضروری خواهد بود. برای این کار تیم تعمیر پکیج فرولی در مشهد توصیه می‌کند ابتدا منبع آب سرد را ببندید و سپس شیر آب گرم را باز کنید. با این کار فشار داخل لوله‌های خود را آزاد خواهید کرد. پس از اتمام این مرحله، مخزن را خالی کنید. سپس لوله‌های خود را از یک طرف باز کنید و پراکسید هیدروژن را داخل آن بریزید. همه آن را ببندید و لوله‌های خود را دوباره با آب پر کنید.