مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیرات مایکروفر ونوس در اهواز
تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز

 امروزه وسایل الکتریکی نقش بسیار مهمی را در تسهیل کار های مربوط به خانه و آشپزخانه ها ایفا می‌ کنند. مایکروفر ها جزو وسایل الکترونیکی هستند که اغلب افراد در آشپزخانه های خود از آنها استفاده می کنند. یکی از با کیفیت ترین مایکروفر هایی که در بازار های فروش لوازم خانگی یافت می‌ شود، مایکروفر ونوس بوده که دارای کیفیت بسیار بالایی است. با وجود این که این مایکروفر دارای کیفیت بسیار بالایی بوده اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع به دلایل مختلف دچار ایراد و نقص شود که در این صورت کاربران و دارندگان ملزم هستند هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز به کاربران در تعمیر لوازم الکتریکی خانگی خود یاری می رساند.

متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر بسیار با تجربه در نمایندگی مایکروفر ونوس در اهواز مشغول به کار هستند. به سبب تجربه بسیار بالای این افراد،  شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز بسپارید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ونوس در اهواز

خرابی ها و نقص های رایج در مایکروفر ونوس

 همان طور که پیش از این نیز ذکر کردیم مایکروفر ونوس دارای کیفیت بالایی بوده و در ساخت آن از قطعات بسیار با کیفیت و مرغوبی استفاده شده است‌. با این حال این امکان وجود دارد که اگر کاربران نحوه صحیح کار کردن با مایکروفر خود را بلد نباشند، ایراد و نقص هایی را در آن به وجود آورند که در این صورت پیشنهاد می شود هر چه سریع تر به نمایندگی هایی که دارای متخصصانی با تجربه در زمینه تعمیرات لوازم الکترونیکی هستند، مراجعه کنند.

یکی از این نمایندگی‌ ها، نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز بوده که دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز بسپارید.

 راهکار در صورت جرقه زدن مایکروفر ونوس

 ممکن است کاربران و دارندگان در حین کار کردن با مایکروفر خود متوجه شوند که دستگاه جرقه میزند. به طور کلی این مشکل به دلایل مختلفی به وجود می آید از جمله این دلایل می‌ توان به قرار گرفتن ظروف فلزی یا آب داخل مایکروفر ونوس اشاره کرد. بنابراین پیشنهاد می شود از قرار دادن این قبیل ظروف داخل دستگاه خود خودداری نمایید.  همچنین از جمله دیگر دلایل به وجود آمدن این مشکل می توان به اتصال و سوختگی دیود دستگاه اشاره کرد بنابراین لارم است این قطعه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. دارندگان و کاربران می‌ توانند تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز بسپارند.  متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز

 تعمیر مایکروفر ونوس در صورت متوقف شدن دستگاه پس از چند لحظه

 ممکن است کاربران در حین کار کردن با مایکروفر ونوس متوجه شدن که پس از روشن کردن دستگاه و راه اندازی آن پس از گذشت چند دقیقه مایکروفر به حالت اولیه خود باز می‌ گردد. در هنگام بروز این مشکلات لازم است در ابتدا سوئیچ دستگاه را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید و از آن جایی که تعمیر و بررسی این قطعه بسیار تخصصی است، پیشنهاد می‌ شود از نمایندگی  مایکروفر ونوس در اهواز کمک بگیرید.

 علت نچرخیدن سینه مایکروفر ونوس

 قابلیت هایی که در ماطکروفر ها و همچنین مایکروفر ونوس وجود دارد چرخش سینی دستگاه داخل آن می باشد. اگر کاربران و دارندگان متوجه شوند که سینی دستگاه درست نمی چرخد احتمالا موتور گرداننده سینی دچار نقص و ایراد شده است. اگر پس از بررسی متوجه شدید که ایراد و نقصی در آن وجود ندارد، لازم است خود سینی دستگاه را نیز با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. شما می توانید به این منظور از نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز مشغول به کار هستند.

مرکز تعمیرات مایکروفر ونوس در اهواز

  روشن نشدن مایکروفر ونوس

یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر به ونوس به وجود آید، روشن نشدن دستگاه می باشد. به طور کلی لازم است کاربران و دارندگان در مواجه شدن با این ایراد در ابتدا اتصالات و سیم های ورودی به مایکروفر را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز آن ها را تعمیر کنند. همچنین این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در برد الکترونیکی دستگاه شما وجود داشته باشد و به همین سبب دستگاه به خوبی روشن نشود.

 سخن پایانی

 یکی از پرکاربرد ترین وسایل الکترونیکی که امروزه در اغلب خانه ها یافت می شود، مایکروفر ها هستند. این دستگاه ها در برند های مختلفی تولید و در بازار های فروش لوازم خانگی عرضه می شوند. یکی از با کیفیت ترین ماطکروفر ها، مایکروفر ونوس بوده که بسیاری از افراد از این مایکروفر در آشپزخانه های خود استفاده می کنند. همان طور که می‌ دانید اغلب مایکروفر ها دارای قابلیت‌ های متنوعی هستند در صورتی که ایراد و نقص و در هر یک از این قابلیت ها به وجود آید، بسیاری از کار های مربوط به آشپزی مختل خواهند شد.

بنابراین لازم است کاربران و دارندگان در هنگام مواجهه با هرگونه نقص و ایراد در مایکروفر ونوس خود هر چه سریع تر از نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز کمک بگیرند.

مرکز تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز

 تعمیر مایکروفر ونوس در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344