مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز
تعمیرات مایکروفر هاردستون در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز

 امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی همچون مایکروفر ها افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. به طوری که می‌ توان بیان کرد در هر خانه حداقل یک عدد مایکروفر وجود دارد. یکی از باکیفیت ترین مایکروفر هایی که می توانید در بازار های فروش لوازم خانگی پیدا کنید، مایکروفر هاردستون می باشد. این مایکروفر دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در ساخت آن از مواد مرغوب استفاده شده است با این حال این امکان وجود دارد که در برخی مواقع به دلایل مختلفی ایراد ها و نقص‌ هایی در مایکروفر به وجود آید که در این صورت لازم است دارندگان و کاربران هرچه سریع تر به نمایندگی هایی که در سرتاسر کشور همچون نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز وجود دارد، سری بزنند.

نمایندگی مایکروفر هاردستون در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است و به همین سبب کاربران و دارندگان می‌ توانند با اعتماد خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز بسپارند.

مرکز تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز

 خرابی ها و نقص های رایج در مایکروفر هاردستون

 همان طور که پیش از این نیز ذکر کردیم مایکروفر هاردستون کیفیت بسیار بالایی داشته و قطعات بسیار با کیفیت و مرغوبی در ساخت آن به کار رفته اند اما لازم است توجه داشته باشید که  کیفیت بالای مایکروفر سبب می شود از ایراد و نقص مستثنی شود و این امکان وجود دارد که در هر زمان خرابی هایی در این مایکروفر به وجود آید. لازم است توجه داشته باشید که هنگامی که ایراد و نقصی در مایکروفر خود مشاهده کردید هر چه سریع تر به نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز مراجعه کنید. نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز برای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه در زمینه تعمیرات لوازم الکتریکی خانگی است.

 تعمیر مایکروفر هاردستون در صورت جرقه زدن دستگاه یکی از ایراد ها و نقص های رایج و البته نقص های خطرناکی بوده که ممکن است در مایکروفر هاردستون خود مشاهده کنید، جرقه زدن دستگاه می باشد. لازم است کاربران و دارندگان از قرار دادن ظروف فلزی یا آب داخل دستگاه خود خودداری نمایند زیرا قرار دادن این قبیل موارد سبب ایجاد شدن جرقه از مایکروفر می شود. همچنین اگر اتصالات و سیم های دستگاه دچار ایراد و نقص شده باشند، سبب شنیده شدن صدای جرقه دستگاه خواهند شد. از آن جایی که برطرف کردن این ایراد بسیار تخصصی است.

 تعمیر مایکروفر هاردستون در صورت گریل نکردن دستگاه

 یکی دیگر از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر هاردستون خود مشاهده کنید، گریل نکردن دستگاه می باشد. اگر ایراد و نقصی در المنت و ترموستات دستگاه وجود داشته باشد، دستگاه قابلیت گریل کردن خود را از دست می دهد. بنابراین لازم است المنت و ترموستات مایکروفر هاردستون خود را با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را تعویض کنید. همچنین در برخی مواقع به سبب به وجود آمدن ایراد و نقص در برد الکترونیکی دستگاه نیز گریل مایکروفر کار نخواهد کرد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود برد الکترونیکی دستگاه را نیز با دقت چک کنید.

از آن جایی که بررسی برد الکترونیکی بسیار تخصصی بوده پیشنهاد می‌ شود از نمایندگی مایکروفر هاردستون در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز مشغول به کار هستند. به همین سبب کاربران و دارندگان می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز بسپارند.

مرکز تعمیرات مایکروفر هاردستون در اهواز

 تعمیر مایکروفر هاردستون در صورتی که مایکروفر در حین کار متوقف شود

 ممکن است کاربران و دارندگان در حین کارکردن با مایکروفر هاردستون متوجه شدن که دستگاه در حین کار متوقف شده است. به طور کلی این ایرا  دلایل مختلفی دارد که از جمله آنها می‌ توان به گرمای بیش از حد یا نقص فنی داخل مایکروفر اشاره کرد. همچنین این امکان وجود دارد که به علت شل شدن قطعات در سوئیچ درب، دستگاه متوقف شده باشد. بنابراین لازم است برای برطرف کردن این ایراد این  موارد را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز اقدام به تعمیر آن ها نمایید. شما می توانید برای تعمیر مایکروفر خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز

 تعمیر مایکروفر هاردستون در صورت نور نداشتن دستگاه

 ممکن است کاربران در حین کار کردن با مایکروفر هاردستون خود متوجه شوند که دستگاه نور ندارد. یکی از دلایلی که سبب به وجود آمدن این مشکل می شود سوختن لامپ دستگاه می باشد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود اقدام به تعویض نمایید. اگر پس از تعویض لامپ متوجه شدید لامپ خاموش و کم نور است، لازم است اتصالات و سیم های دستگاه را با دقت بررسی کنید. از آنجا که بررسی سیم و اتصالات مایکروفر بسیار تخصصی است، لازم است از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون درخواست کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز به کار هستند. بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی مایکروفر هاردستون در اهواز بسپارند.

 سخن پایانی

 امروزه استفاده از وسایل الکترونیک همچون مایکروفر افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. کاربران و دارندگان می‌ توانند با استفاده از مایکروفر در زمان انجام کارهای مربوط به پخت و پز خود صرفه جویی کرده و زحمت کمتری را برای این کار ها بکشند. مایکروفر هاردستون یکی از باکیفیت ترین مایکروفر هایی است که بسیاری از افراد از آن در خانه‌ های خود استفاده می‌ کنند. با وجود این که مایکروفر کیفیت بسیار بالایی دارد و در برخی مواقع به دلایل مختلف دچار مشکلات و ایراداتی می شود. در این صورت لازم است کاربران و دارندگان در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی در مایکروفر خود سریعا اقدام به تعمیر آن کنند و ضرر های بیشتری را متحمل نشوند.

 متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز که شما در زمینه تعمیرات یاری می رسانند و از آنجایی که متخصصان و کارشناسان بسیار باتجربه هستند، شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز بسپارید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر هاردستون در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز

 تعمیر مایکروفر هاردستون در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344