مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز 

نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر نیو لایف در اهواز
نمایندگی مایکروفر نیو لایف در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز

نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز برای کسانی که نیازمند تعمیرکار ماهر و کاربلد هستند، بهترین مکان است. اگر مایکروفر نیولایف کار نمی کند یا کار می کند، اما نه مانند قبل، چه باید کرد؟

اگر مایکروفر شما خراب است و هنوز آماده جدا شدن از آن نیستید می توانید با کمک نیروهای مرکز نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز به تعمیرات مایکروفر نیولایف در اهواز بپردازید. اما اگر می خواهید خودتان در خانه به تعمیرات آن بپردازید، باید ابتدا دانش خود را افزایش دهید. برای افزایش مهارت خود می توانید به خواندن ادامه مقاله بپردازید.

تعمیرات مایکروفر نیو لایف در اهواز

مراجعه به مرکز تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز برای زمانی که مایکروفر نیولایف جرقه می زند

مایکروفر نیولایف یک دستگاه مناسب برای هر خانه ای است. با این حال، گاهی اوقات می تواند مشکلاتی از جمله جرقه در داخل ایجاد کند. اگر متوجه شدید که اجاق مایکروفر نیولایف شروع به جرقه زدن کرده است، قبل از مراجعه به مرکز نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز باید اقدامات فوری برای رفع این مشکل انجام دهید. نیروهای تعمیر مایکروفر در اهواز علت این نقص را موارد زیر می دانند:

 • وجود اجسام پلاستیکی در داخل فر: پلاستیک می تواند قوس هایی ایجاد کند که باعث ایجاد جرقه می شود. اجسام پلاستیکی داخل فر را بررسی کنید، مانند تابه هایی با دسته های پلاستیکی، بشقاب های پلاستیکی و غیره.

 • درب یا مهر و موم فر آسیب دیده است: اگر درب فر یا درزگیر فر آسیب ببیند یا محکم بسته نشود، ممکن است انرژی مایکروفر نیولایف نشت کند و جرقه ایجاد شود.

 • ظرف غذا بی کیفیت: برخی از انواع ظروف ممکن است در اجاق مایکروفر نیولایف بیش از حد گرم شوند که می تواند باعث ایجاد جرقه شود.

 • رطوبت بالا در مواد غذایی: اگر غذا حاوی رطوبت زیادی باشد و بر روی المنت گرمایشی بریزد، باعث ایجاد جرقه در داخل فر می شود.

 • کیفیت ضعیف شبکه برق یا خرابی کوره: مگنترون فرسوده مگنترون جزء اصلی اجاق مایکروفر نیولایف است که وظیفه تولید امواج مایکروفر نیولایف را بر عهده دارد. اگر مگنترون فرسوده شود، می تواند باعث ایجاد جرقه در داخل کوره شود. برای این مشکل هنگام مراجعه به مرکز نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز به تعویض این قطعه می پردازند.

 • پانل کنترل آسیب دیده: اگر صفحه کنترل مایکروفر نیولایف آسیب دیده یا معیوب باشد، می تواند باعث ایجاد جرقه در داخل فر شود.

 • دیود معیوب دیود: این یک قطعه الکترونیکی است که وظیفه تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم را بر عهده دارد. اگر دیود معیوب باشد، می تواند باعث ایجاد جرقه در داخل مایکروفر شود.

اگر هیچ یک از دلایل ذکر شده در بالا مناسب نباشد، ممکن است مشکل از کیفیت نامناسب شبکه برق یا نقص در خود اجاق مایکروفر نیولایف باشد. در این صورت باید برای تشخیص و تعمیر با متخصصین های نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز تماس بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر نیو لایف در اهواز

چرا مایکروفر نیولایف با جریان به بدن ضربه می زند

 مایکروفر یک وسیله خانگی راحت و محبوب است که به شما امکان می دهد غذا را به سرعت گرم کنید یا بپزید. با این حال، گاهی اوقات کاربران با این مشکل مواجه می شوند که مایکروفر به محفظه ضربه می زند و باعث اتصال کوتاه یا شوک الکتریکی می شود. نیروهای نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز برای این نقص بررسی های زیر را توصیه می کند:

 1. ضربه زدن به بدن مایکروفر

آسیب به عایق سیم ها یکی از دلایل شوک مایکروفر است. با گذشت زمان، عایق فرسوده می شود و می تواند ترک بخورد که منجر به تماس سیم ها و قطعات پلاستیکی دستگاه می شود. در نتیجه یک اتصال کوتاه رخ می دهد و هنگام لمس کیس، برق گرفتگی امکان پذیر است.

 1. اکسیداسیون کنتاکت ها 

رطوبت و نوسانات موقت دما می تواند باعث اکسیداسیون کنتاکت ها در مایکروفر شود. کنتاکت های آسیب دیده رسانایی را کاهش داده اند که می تواند منجر به گرم شدن و احتراق و همچنین اتصال کوتاه به کیس شود.

 1. اتصال به زمین نامناسب 

اتصال زمین نامناسب تجهیزات نیز می تواند باعث نشتی به محفظه شود. اگر اتصال زمین ضعیف باشد یا وجود نداشته باشد، جریان الکتریکی در صورت اتصال کوتاه از بدنه دستگاه عبور می کند که می تواند باعث برق گرفتگی شود.

برای حل این نقص می تواند با مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز تماس بگیرید. علاوه بر آن می توانید با کمک نیروهای نمایندگی تعمیر به راه حل های زیر بپردازید:

 • بررسی و بهبود زمین: مطمئن شوید که مایکروفر شما به درستی زمین شده است. در صورت لزوم، یک بازرسی حرفه ای داشته باشید و زمین خانه خود را بهبود بخشید.
 • نظافت و نگهداری منظم: مایکروفر خود را با تمیز کردن مرتب آن تمیز و در شرایط خوب نگه دارید تا آلودگی و چربی که در طول زمان ایجاد می شود را از بین ببرید. این به جلوگیری از اکسیداسیون تماسی و سایر مشکلات مرتبط با خوردگی کمک می کند.
 • استفاده از قطعات با کیفیت: هنگام تعویض یا تعمیرات مایکروفر نیولایف در اهواز از قطعات یدکی با کیفیت و تایید شده استفاده کنید. این باعث کاهش خطر مشکلات عایق سیم ها و سایر عناصر می شود که می تواند باعث نفوذ به داخل کیس شود. مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز با کیفیت ترین قطعات را دارد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر نیو لایف در اهواز

توصیه ی نیروهای نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز برای زمانی که مایکروفر نیولایف روشن نمی شود

مایکروفر یک وسیله الکتریکی خانگی برای گرم کردن، پختن و خشک کردن انواع مواد غذایی است؛ اما برای این کار باید ابتدا گرما از خود تولید کند. زمانی که مایکروفر از خود گرما نمی دهد، مرکز نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز توصیه ی بررسی موارد زیر را می دهد:

 • میکروسوئیچ قفل در: سیستم قفل به طور خودکار کار می کند. در صورت بروز نقص، سنسور به واحد کنترل مایکروفر سیگنال می دهد که در بسته نشده است. بنابراین مایکروفر روشن نمی شود. برای رفع این نقص می توانید به تعویض این قطعه در کارگاه تعمیرات تعمیرات مایکروفر نیولایف در اهواز بپردازید.
 • مشکلات در عملکرد برد کنترل: صرف نظر از رابط مایکروفر، اگر روشن نشد، باید عملکرد ماژول را بررسی کنید. ابتدا وجود ولتاژ در خروجی ترانسفورماتور را تجزیه و تحلیل کنید. عدم وجود آن نشان می دهد که مشکل در برد نیست، بلکه در منبع تغذیه است.

لطفاً توجه داشته باشید که بازیابی ترانسفورماتور، از جمله پیچیدن به عقب، در خانه بدون سطح مناسب مهارت، تجهیزات و ابزار مناسب به سادگی غیرممکن است. اغلب این واحدها قابل تعمیر نیستند و به طور کامل باید توسط نیروهای نمایندگی تعمیر مایکروفر نیولایف در اهواز تعویض می شوند.

مرکز تعمیرات مایکروفر نیو لایف در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز

نمایندگی مایکروفر نیولایف در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344