مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر مولینکس در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند مولینکس یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر مولینکس، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای مولینکس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر مولینکس
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات مایکروفر مولینکس در زنجان
تعمیرات مایکروفر مولینکس در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 امروزه مایکروفر ها کاربرد های بسیاری در زندگی روزمره افراد دارند به طوری که کاربران و دارندگان مایکروفر ها می توانند با استفاده از این وسایل انجام کار های مربوط به پخت و پز را در کمترین زمان و به ساده ترین روش انجام دهند. مایکروفر مولینکس یکی از با کیفیت ترین و بهترین مایکروفر هایی است که در بازار های فروش لوازم خانگی وجود دارد.

با وجود کیفیت بالای این مایکروفر ممکن است در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان سریع اقدام به تعمیر مایکروفر خود نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور ایران وجود دارند که به کاربران در این راستا کمک می‌ کنند.

یکی از بهترین نمایندگی ها، نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان است. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه و خبره ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر مایکروفر در زنجان را به نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان بسپارند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 خرابی ها و نقص های مایکروفر مولینکس

 همان طور که پیش از این نیز ذکر کردیم با وجود این که مایکروفر مولینکس دارای کیفیت بسیار بالایی است، اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان هرچه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود کنند. همچنین در صورتی که با خرابی ها و نقص هایی که ممکن است در مایکروفر مولینکس به وجود آیند، آشنا شوید، می توانید در هنگام بروز این قبیل مشکلات آن ها را  شناسایی کرده و اقدام به بر طرف کردن آنها نمایید. نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود ازجمله مایکروفر ها یاری می رسانند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان مشغول به کار هستند.

تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 تعمیر مایکروفر مولینکس در صورت کار نکردن گریل دستگاه

 یکی از مشکلات رایجی که ممکن است در مایکروفر مولینکس به وجود آید، کار نکردن گریل دستگاه است. اگر ایراد و نقصی در ترموستات دستگاه وجود داشته باشد، احتمال دارد گریل دستگاه به خوبی کار نکند. همچنین پیشنهاد می شود المنت حرارتی دستگاه را نیز با دقت بررسی کنید زیرا در صورت وجود ایراد در این قطعه نیز گریل مایکروفر به خوبی کار نخواهد کرد. اگر پس از بررسی این قطعات متوجه شدید که هنوز هم مشکل برطرف نشده لازم است برد الکترونیکی دستگاه را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. شما می توانید برای سهولت کار از نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان خبره ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان مشغول به کار هستند.

 

 تعمیر مایکروفر مولینکس در صورت روشن نشدن دستگاه

 روشن نشدن مایکروفر مولینکس یکی دیگر از ایراد های رایجی است که ممکن است در این دستگاه به وجود آید. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در قطعه مگنترون یا میکروسوئیچ دستگاه وجود داشته باشد، مایکروفر مولینکس روشن نخواهد شد. به علاوه اگر ایرادی در ولتاژ برق ورودی یا سیم ها و اتصالات برق ورودی دستگاه وجود داشته باشد، احتمال دارد در روشن کردن مایکروفر مولینکس به مشکل بر بخورید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران و دارندگان می توانند تعمیر مایکروفر خود را با اطمینان خاطر به نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان بسپارید.

نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان

 تعمیر مایکروفر مولینکس در صورت قفل شدن درب مایکروفر

 ممکن است پس از روشن کردن مایکروفر و قرار دادن غذا در داخل آن متوجه شوید که درب دستگاه قفل شده و امکان باز کردن آن وجود ندارد. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در میکروسوئیچ درب، ضامن درب، اهرم ها و پیچ‌ های درب وجود داشته باشد، ممکن است نتوانید به آسانی درب دستگاه را باز کنید. شما می توانید برای برطرف کردن این مشکل این قطعات را بررسی کرده و در صورت نیاز آن ها را تعمیر یا تعویض نمایید. نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان به کاربران در تعمیر لوازم الکترونیکی خانگی خود از جمله مایکروفر مولینکس یاری می رساند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان مشغول به کار هستند.

 

 تعمیر مایکروفر مولینکس در صورت جرقه زدن دستگاه

 یکی از ایراد های رایج و خطرناکی که ممکن است در مایکروفر مولینکس مشاهده کنید، جرقه زدن دستگاه می باشد. اگر ذراتی از غذا  داخل مایکروفر باقی مانده باشند یا داخل مایکروفر آب قرار دهید، امکان جرقه زدن آن افزایش خواهد یافت و همچنین پیشنهاد می شود از قرار دادن ظروف فلزی داخل مایکروفر مولینکس جلوگیری نمایید زیرا قرار دادن این قبیل ظروف داخل مایکروفر سبب جرقه زدن آن می‌ شود. به علاوه از دیگر دلایل به وجود آمدن این مشکل می‌ توان به ایراد در پایه‌ های فلزی دستگاه اشاره کرد. پیشنهاد می شود برای تشخیص علت جرقه زدن مایکروفر و همچنین برطرف کردن این ایراد از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان مشغول به کار هستند، کمک بگیرید‌. از آنجایی که این کارشناسان و تکنسین‌ ها دارای تجربه بسیار بالایی هستند، کاربران می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان بسپارند.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 تعمیر مایکروفر مولینکس در صورت کار نکردن پاور دستگاه

 ممکن است کاربران و دارندگان در حین کار کردن با ماکروفر مولینکس ارور ۸۸۸۸ را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده کنند. این ارور نشانگر و بیانگر وجود ایراد و نقص در پاور دستگاه میباشد‌. برای برطرف کردن این ارور لازم است دکمه clear را فشرده و مدت زمان دستگاه را ریست کنید. در صورتی که پس از انجام این کار مشکل برطرف نشد، می توانید از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان مشغول به کار هستند، کمک بگیرید. نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی در شهر زنجان و کشور ایران می باشد.

 

 سخن پایانی

امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی و همچنین مایکروفر ها در اغلب خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها افزایش یافته است. کاربران و دارندگان می توانند با استفاده از این وسایل غذاها و مواد غذایی خود را به راحتی پخته و گرم کنند. بنابراین بدون استفاده از مایکروفر ها بسیاری از کار های خانه مختلف خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود در صورت مواجه شدن با ایراد و نقص در مایکروفر مولینکس هرچه سریع تر اقدام به تعمیر آن نمایید تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوید. کاربران و دارندگان می‌ توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه و خبره ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان مشغول به کار هستند. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان بسپارید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان

تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *