مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز
تعمیرات مایکروفر مولینکس در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز

 مایکروفر ها همچون سایر وسایل الکترونیکی کاربرد های بسیار گسترده‌ ای در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها دارند و امروزه می‌ توان بیان کرد که در هر خانه حداقل یک عدد مایکروفر وجود دارد. با استفاده از این وسایل بسیاری از کار های مربوط به پخت و پز بسیار تسهیل شده و در مدت زمان کمتری صورت می‌ گیرد. بنابراین اگر ایراد و نقصی در این دستگاه های کاربردی به وجود آیند، بسیاری از کار های افراد مختل شده و لازم است افراد زمان زیادی را برای کار های خود صرف کنند.برای تعمیرات مایکروفر خود میتوانند به نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز مراجعه کنند. ماکروفر مولینکس یکی از با کیفیت ترین مایکروفر هایی است که می توانید در بازار های فروش لوازم خانگی آن را بیابید.

در ساخت این مایکروفر از قطعات مرغوبی استفاده شده است که این امر سبب می‌ شود طرفداران بسیار زیادی داشته باشد.  البته لازم است توجه داشته باشید که کیفیت بالای این محصول سبب نخواهد شد که در برابر ایراد و نقص ایمن باشد و این امکان وجود دارد که مشکلاتی در این مایکروفر نیز به وجود آید. در هنگام بروز هر گونه مشکل کاربران می توانند از نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز کمک بگیرند. شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز بسپارید.

مرکز تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز

 خرابی ها و نقص های رایج مایکروفر مولینکس

 همان طور که ذکر کردیم یکی از بهترین و با کیفیت ترین مایکروفر هایی که افراد می‌ توانند در بازار های فروش لوازم خانگی بیابند، مایکروفر مولینکس بوده اما توجه داشته باشید که این امکان وجود دارد که در برخی مواقع به سبب استفاده نادرست یا طولانی مدتز مشکلات و ایراد هایی در مایکروفر مولینکس به وجود آید که در این صورت اگر کاربران هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند، ضرر های کمتری را متحمل خواهند شد.

به منظور تعمیرات لوازم خانگی نمایندگی های بسیاری در سرتاسر کشور همچون نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز وجود دارند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز مشغول به کار هستند. در ادامه قصد داریم شما را به برخی از رایج ترین ایراد و نقص های این دستگاه آشنا کنیم.

مرکز تعمیرات مایکروفر مولینکس در اهواز

 تعمیر مایکروفر مولینکس در صورت ایراد در لامپ دستگاه

 همان طور که می‌ دانید در اغلب مایکروفر ها لامپ وجود دارد که در هنگام بستن درب مایکروفر و همچنین در تمامی فرایند پخت لازم است این لامپ روشن باشد تا کاربران بتوانند غذای داخل مایکروفر را ببینند. اگر متوجه شدید که لامپ دستگاه شما کم نور یا خاموش شده در ابتدا پیشنهاد می‌ شود اقدام به تعویض آن نمایید. اما اگر پس از تعویض همچنان دیدید که لامپ کم نور یا خاموش است، لازم است سیم ها و اتصالات دستگاه را با دقت هر چه تمام مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آنها را تعمیر کنید.

از آن جایی که بررسی و تعمیر این قبیل موارد بسیار تخصصی هستند، پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز دارای تکنسین‌ های بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است. بنابراین بسیاری از کاربران با اطمینان خاطر تعمیرات دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز می سپارند.

 در صورت کار نکردن کلید های صفحه نمایشگر مایکروفر مولینکس

 ممکن است کاربران و دارندگان در حین کار کردن با دستگاه خود متوجه شوند که با فشردن دکمه های صفحه نمایشگر تغییری در دستگاه به وجود نیامده و به اصطلاح این دکمه ها کار نمی کنند. به طور کلی ایراد و نقص در این دکمه ها به سبب وجود مشکل در برد پنل نمایشگر می باشد. بنابراین اگر قصد دارید این ایراد را بر طرف کنید لازم است پنل نمایشگر دستگاه خود را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. از آن جایی که تعمیر این مورد بسیار تخصصی است کاربران از پس آن بر نخواهند آمد و لازم است از مراکز تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز کمک بگیرند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز

راهکار در صورت بسته نشدن درب دستگاه مایکروفر مولینکس

این امکان وجود دارد که کاربران و دارندگان پس از قرار دادن غذا داخل مایکروفر متوجه شوند که درب دستگاه خوبی بسته نمی شود. به طور کلی این مشکل به دلایل مختلفی به وجود می‌ آید اما از جمله رایج‌ ترین علل این مشکل می‌ توان به ایراد و نقص در میکروسوئیچ و ضامن درب مایکروفر اشاره کرد. بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند این قطعه را با دقت چک کنند و در صورت نیاز آن را تعویض یا تعمیر کنند. به طور کلی پیشنهاد می شود برای تعمیر لوازم الکتریکی خانگی خود از مراکز خدماتی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز کمک بگیرید.

 سخن پایانی

 از آن جایی که مایکروفر ها کاربردهای بسیار گسترده‌ ای در زندگی امروزه دارند، کاربران و دارندگان ملزم هستند در هنگام مواجه شدن با هر گونه نقص و ایرادی در مایکروفر خود هر چه سریع تر اقدام به تعمیر آن نمایند. یکی از با کیفیت ترین مایکروفر هایی که می توانید از آن در خانه های خود استفاده کنید، مایکروفر مولینکس است. با وجود این که این مایکروفر کیفیت بسیار بالایی دارد اما لازم است بدانید که از خرابی و نقص مستثنی نبوده و در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در این دستگاه به وجود می‌ آید که در این صورت کاربران و دارندگان ملزم هستند هرچه سریع تر دستگاه خود را تعمیر کنند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند.

به منظور تعمیرات لوازم الکتریکی خانگی نمایندگی های متفاوتی در سرتاسر کشور همچون نمایندگی مایکروفر مولینکس در اهواز موجود می باشد. نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز دارای تکنسین ها و کارشناسان بسیار خبره ای است. بنابراین شما می‌ توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز یاری بجویید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مولینکس در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز

 تعمیر مایکروفر مولینکس در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344