مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز
نمایندگی تعمیر تخصصی مایکروفر مجیک شف در اهواز توسط تکنسین های متخصص و مجرب

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز

مایکروفر مجیک شف از جمله برندهای مورد استفاده در ایران است که مشتریان فراوانی نیز دارد. امروزه استفاده مردم از دستگاه های مایکروفر بسیار زیاد شده است. دلیل این امر این است که مایکروفر به راحتی انواع غذاها را در مدت زمان بسیار سریع گرم می کند. اما این وسیله کاربردی نیز می تواند همانند سایر دستگاه ها خراب شود. تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز به راحتی انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز دستگاه خود را تعمیر کنید. پرسنل این مرکز با مهارت و سابقه بالایی که دارند کار تعمیرات دستگاه شما را به نحو احسن به انجام می رسانند.

 نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز سال های زیادی است که در زمینه تعمیرات مایکروفر فعالیت دارد. این مرکز بهترین سرویس رسانی و خدمات را به مشتریان گرامی عرضه می دارد. قیمت هایی که نمایندگی تعمیر مایکروفر از مشتریان می گیرد بسیار مناسب است و با توجه به نوع خرابی است.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز

 

 در نظر داشته باشید در صورتی که مایکروفر شما دچار هر گونه خرابی و آسیبی شد لازم است که با رجوع به نمایندگی مایکروفر مجیک شف در اهواز از بهترین خدمات بهره ببرید. از آن جا که تعمیر این دستگاه بسیار تخصصی می باشد لذا برطرف کردن عیب دستگاه توسط خود شخص می تواند به دستگاه صدمات بیشتری را وارد سازد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از خدمات تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز بهره بگیرید. متخصصان این مرکز در اسرع وقت به محل مورد نظر شما می آیند و مشاوره های لازم را در مورد تعمیرات مایکروفر مجیک شف در اهواز به شما ارائه می دهند.

علل خرابی دستگاه مایکروفر مجیک شف و علل مراجعه مشتریان برای تعمیرات مایکروفر مجیک شف

همان طور که می دانید مایکروفر مجیک شف می تواند به علل مختلفی خراب شود. اما اغلب این عوامل به راحتی حل می شوند. فقط کافی است که تعمیرکار متخصص در زمینه خرابی از طرف نمایندگی مایکروفر مجیک شف در اهواز به مکان مورد نظر شما اعزام شود. باید بدانید در صورتی که برای تعمیر دستگاه خود از افرادی که مهارت کافی در زمینه تعمیر دستگاه ندارند استفاده کنید دستگاه شما آسیب های بیشتری خواهد دید. در این صورت ممکن است دیگر نتوانید مایکروفر خود را درست نمایید. بنابراین بهتر است که در همان ابتدای خرابی به نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز مراجعه نمایید تا بهترین راه حل و تعمیر برای دستگاه شما اعمال شود.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک شف در اهواز

 در زیر به برخی از عللی که مایکروفر مجیک شف دچار ایراد می شود اشاره می کنیم:

 1. سینی مایکروفر نمی چرخد 

بسیاری از افرادی که به نمایندگی مایکروفر مجیک شف در اهواز رجوع می کنند اذعان می دارند که سینی مایکروفر آن ها به درستی نمی چرخد. این امر می تواند در کار گرم کردن غذای شما اختلال ایجاد نماید. این مساله می تواند به دلایل مختلفی برای دستگاه شما رخ بدهد. اما رفع آن برای یک تعمیر کار متخصص راحت است. علل این مساله می تواند مربوط به فرسودگی و تخریب موتور محرک، کوپلر مایکروفر، غلتک راهنما باشد.

اگر ایراد از موتور باشد در اول بایستی که دستگاه را از برق بکشید و پنل زیری را بردارید. چنان چه موتور به درستی حرکت نمی کند لازم است که عوض شود. در این جا لازم است که بهترین موتور با برند مناسب برای دستگاه مایکروفر مجیک شف گذاشته شود. اگر ایراد از موتور نباشد لازم است که روی مایکروفر تست ولتاژ زنده انجام شود. در نظر داشته باشید که حتما این کار بایستی از طریق فرد متخصص انجام شود.

 چنان چه اشکال از کوپلر باشد بایستی دستگاه از برق کشیده شود و غلتک و سینی برداشته شوند. شفت به دهانه کوپلر وصل است. بایستی این قطعه به لحاظ فرسودگی یا شکستگی چک شود.

چنان چه غلتک راهنما دچار ایراد باشد لازم است که غلتک عوض شود.

مرکز تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز

 1. داغی بیشتر از اندازه بدنه مایکروفر مجیک شف

اگر بدنه مایکروفر شما بیشتر از اندازه داغ می شود می تواند نشانه ای از خرابی این دستگاه باشد که باید هر چه سریع تر توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز بررسی شود و بهترین راه حل برای آن اعمال شود. در نظر داشته باشید که داغ شدن بیش از حد بدنه مایکروفر مجیک شف می تواند مربوط به قطعه های درونی دستگاه مثل ترموستات، لامپ مگنترون و غیره باشد. اگر این هشدار را جدی نگیرید دستگاه مایکروفر شما بعد از مدتی از کار می افتد و به طورکامل تخریب می شود.

مهم ترین دلیل داغی بیش از اندازه بدنه مایکروفر تخریب لامپ مگنترون است. باید بدانید که لامپ مگنترون مبنای کار دستگاه را بر عهده دارد. اگر این لامپ دچار هر گونه ایرادی شود سبب می شود تا امواج الکترومغناطیسی که به سمت غذا می آید بسیار زیاد شود. این امر باعث می شود تا مشکلات زیادی مثل صدمه به صفحه و نابودی عایق بدنه رخ دهد. در نظر داشته باشید که در صورت بروز این مشکل باید این مساله به صورت تخصصی توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز حل شود.

مرکز تعمیرات مایکروفر مجیک شف در اهواز

دلایل رایج داغی بدنه مایکروفر

از دیگر دلایل رایج داغی بدنه می تواند مربوط به خرابی ترموستات باشد. برخی از مراجعانی که به مراکز تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز رجوع می کنند دچار همین مشکل رایج هستند. باید بدانید که ترموستات وظیفه تنظیم کردن حرارت بر مبنای درجه از پیش تعیین شده را دارد. در صورتی که ترموستات خراب شود تعادل دمایی بر هم می خورد . این مساله سبب می شود تا بدنه مایکروفر دچار داغی بیش از اندازه شود.

 برای برطرف کردن این مشکل لازم است که در اول جریان برق به طور کامل قطع شود و ولتاژ خازن تخلیه گردد. بعد از آن باید ترموستات به درستی ارزیابی شود و در صورتی که احتیاج به عوض کردن این قطعه باشد از بهترین برند استفاده شود.  تعمیرات مایکروفر مجیک شف در اهواز همواره برای تعمیر قطعه های دستگاه های مایکروفر از قطعه های با کیفیت و مرغوب از برند لازم و معتبر بهره می گیرد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز

نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344