مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه نمایندگی مایکروفر دلونگی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیرات مایکروفر دلونگی در اهواز
تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات مایکروفر دلونگی در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز

 امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از وسایل الکترونیکی در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها افزایش قابل توجهی یافته اند. یکی از پرکاربرد ترین وسایلی که در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها یافت می‌ شود، مایکروفر ها هستند. با استفاده از مایکروفر افراد قادر هستند کار هایی همچون پخت و پز و گرم کردن غذا را در کمترین زمان و به راحت ترین شکل ممکن انجام دهند. یکی از باکیفیت ترین مایکروفر هایی که در بازار های فروش لوازم خانگی یافت می‌شود، مایکروفر دلونگی بوده که به سبب کیفیت بالای آن بسیاری از افراد ترجیح می دهند آن را برای خانه و آشپزخانه خود تهیه نمایند.

با وجود این که این مایکروفر دارای کیفیت بالایی است و از قطعات مرغوبی در ساخت آن استفاده شده است، این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود بپردازند. نمایندگی مایکروفر دلونگی در اهواز به کاربران در تعمیر مایکروفر خود یاری می رساند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند تعمیر دستگاه خود را با اطمینان خاطر به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز به بسپارند.

مرکز تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز

 ایراد ها و نقص های رایج در مایکروفر دلونگی

 همان طور که ذکر کردیم با این که مایکروفر دلونگی  کیفیت بسیار بالایی دارد، اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود. به بیان دیگر اگر مراقبت‌ های لازم از مایکروفر صورت نگیرد و یا به صورت نادرست از آن استفاده شود، ممکن است ایراد ها و نقص‌ هایی با مرور زمان در دستگاه شما به وجود آید که در این صورت لازم است هر چه سریع تر اقدام به تعمیر مایکروفر خود نمایید‌ تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوید.

نمایندگی های بسیار زیادی در سرتاسر کشور ایران وجود دارند که به کاربران در تعمیر دستگاه خود یاری می رسانند. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز یکی از این نمایندگی ها بوده و دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به  نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز بسپارید. در ادامه به شرح برخی از ایراد هایی که ممکن است در مایکروفر دلونگی وجود دارد می پردازیم.

علت خاموش و روشن شدن های متناوب مایکروفر دلونگی

 یکی از ایراد و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر دلونگی خود مشاهده کنید، روشن و خاموش شدن متناوب دستگاه می باشد. به طوری که اگر برنامه های بسیار زیادی در دستگاه در حال اجرا باشند، ممکن است این ایراد را مشاهده کنید. همچنین لازم است که کلید دستگاه‌ را نیز چک کنید زیرا ممکن است ایرادی در آن وجود داشته باشد. در مرحله آخر لازم است برد الکترونیکی دستگاه با دقت بررسی نمایید زیر در صورت وجود آسیب در آن نیز ممکن است این مشکل را در دستگاه خود مشاهده کنید. از آن جایی که بررسی و تعمیر این موارد بسیار تخصصی هستند، پیشنهاد می شود از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز مشغول به کار هستند‌.

مرکز تعمیرات مایکروفر دلونگی در اهواز

تعمیر مایکروفر دلونگی در صورتی که مایکروفر نوری ندارد

 به طور کلی ممکن است به سبب گذر زمان و عمر طولانی لامپ مایکروفر دیگر کار نکند که در این صورت کاربران مشاهده می‌ کنند که مایکروفر دیگر هیچ نوری ندارد. بنابراین لازم است در این صورت اقدام به تعویض لامپ ماکروفر خود نمایید. اگر پس از تعویض متوجه شدید که همچنان مایکروفر شما نوری ندارد، احتمال وجود نقص در سیم و سوکت های دستگاه وجود دارد. قادر هستید جهت تعمیر دستگاه خود از مراکز مایکروفر دلونگی در اهواز کمک بگیرید.

 تعمیر مایکروفر دلونگی در صورتی که دستگاه دستور پخت را اجرا نکند

 ممکن است پس از قرار دادن مواد غذایی داخل مایکروفر متوجه شوید که دستگاه دستور پخت را اجرا نمی‌ کند. در ایک صورت اطمینان حاصل فرمایید که در به دستگاه بسته و قفل کودک فعال نشده باشد. همچنین می توانید میکرو سوئیچ و ضامن درب دستگاه را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید از متخصصان و کارشناسان با تجربه ای که در نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز دارای سابقه بسیار زیادی در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی خانگی می باشد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز

 تعمیر مایکروفر دلونگی در صورت نچرخیدن سینی داخل دستگاه

 یکی دیگر از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر دلونگی خود مشاهده کنید نچرخیدن سینی دستگاه می باشد. به منظور برطرف کردن این ایراد لازم است موتور گردان و سینی مایکروفر را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی مایکروفر دلونگی در اهواز مشغول به کار هستند.

 سخن پایانی

 امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی همچون مایکروفر ها بسیار افزایش یافته اند.  با استفاده از این وسایل الکتریکی انجام کار همچون پخت و پز و گرم کردن غذا ها مدت زمان کمتری به طول خواهد انجامید. بنابراین بسیاری از کار های افراد در خانه تسهیل خواهند شد. بنابراین اگر ایراد و نقصی در مایکروفر و سایر لوازم الکترونیکی به وجود آیند، بسیاری از کار های خانه مختل شده و در مدت زمان بیشتری صورت می‌ گیرند.

 مایکروفر دلونگی کیفیت بسیار بالایی دارد اما در برخی موارد به دلایل مختلف دچار ایراد و نقص می شود که در این صورت می‌ توان از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز

تعمیر مایکروفر دلونگی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297