مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز
تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز

امروزه استفاده از وسایل الکتریکی کاربرد‌ های بسیار زیادی دارد.  با استفاده از وسایل الکترونیکی کار های مربوط به خانه و آشپزخانه در سریع ترین زمان ممکن و بدون کم ترین زحمت صورت می‌ گیرد. بنابراین امروزه بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند برای سهولت کار های خود از وسایل الکتریکی همچون مایکروفر ها استفاده کنند. با استفاده از مایکروفر ها افراد می‌ توانند کار های مربوط به پخت و پز خود را تسهیل کرده و در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایند. مایکروفر جنرال الکتریک یکی از با کیفیت ترین مایکروفر هایی است که می توانید در بازار های فروش لوازم خانگی بیابید.

با وجود کیفیت بالای این دستگاه این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت کاربران و دارندگان ملزم هستند هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشود. نمایندگی های بسیار زیادی بدین منظور در سرتاسر کشور ایران همچون نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز وجود دارند. مرکز تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات بوده بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز بسپارند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز

 خرابی‌ ها و ایراد های رایجی که ممکن است در مایکروفر جنرال الکتریک به وجود آید

همان طور که پیش از این نیز ذکر کردیم، مایکروفر جنرال الکتریک کیفیت بسیار بالایی داشته و در ساخت آن از قطعات مرغوبی استفاده شده اما این امر سبب نمی‌ شود که از خرابی و نقض مستثنی شود. این امکان وجود دارد که مایکروفر جنرال الکتریک در برخی مواقع به دلایل مختلف دچار ایراد و نقص شود. اگر کاربران و دارندگان با این نقص ها و ایراد ها آشنا شوند، می‌ توانند در هنگام بروز مشکل اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند. البته لازم است ذکر کنیم از آن جایی که تعمیرت وسایل الکتریکی بسیار تخصصی هستند. شما ملزم هستید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی‌ های مختلف همچون نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز کمک بگیرید.

 تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در صورت گرم کردن غذا

یکی دیگر از ایراد ها و نقص هایی که ممکن است کاربران و دارندگان در دستگاه خود مشاهده کنند، گرم نکردن غذا توسط مایکروفر جنرال الکتریک می باشد. به طور کلی در هنگام بروز این مشکل لازم است قطعه مگنترون دستگاه را با دقت چک کنید، زیرا اگر ایرادی در آن وجود داشته باشد، دستگاه غذا را به خوبی گرم نمی‌ کند. همچنین لازم است قطعه دیود و خازن دستگاه نیز با دقت بررسی شود. از آن جایی که بررسی و تعمیر این موارد بسیار تخصصی هستند. پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز کمک بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز

 تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در صورت نچرخیدن سینی دستگاه

 همان طور که می دانید یکی از قابلیت‌ های که در اغلب مایکروفر ها و همچنین مایکروفر جنرال الکتریک وجود دارد، نچرخیدن سینی دستگاه می باشد. اگر کاربران و دارندگان متوجه شوند که سینی دستگاه نمی چرخد، لازم است در ابتدا موتور گرداننده دستگاه را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنند. اگر پس از بررسی متوجه شدند که ایراد و نقصی در آن وجود ندارد، لازم است سینی دستگاه را نیز با دقت چک کرده و در صورت نیاز  و یا دانش کافی آن را تعمیر کنید.

 تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در صورت صدا دادن دستگاه

 یکی از ایراد‌ ها و نقص های آزار دهنده ای که ممکن است در مایکروفر جنرال الکتریک خود مشاهده کنید، صدا دادن بیش از حد دستگاه می باشد. به طور کلی این مشکل دلایل مختلف و متنوعی دارد اما از جمله رایج‌ ترین علل این مشکل می توان به خرابی و نقص در موتور دستگاه اشاره کرد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود موتور مایکروفر جنرال الکتریک را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز

تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در صورت بسته نشدن درب دستگاه

یکی دیگر از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در اغلب مایکروفر ها و همچنین مایکروفر جنرال الکتریک به وجود آید، بسته نشدن درب دستگاه می باشد. اگر متوجه شدید که نمی توانید به راحتی درب مایکروفر خود را ببندید، احتمالاً ایراد و نقص در ضامن یا میکروسوئیچ درب دستگاه شما وجود دارد. بنابراین لازم است این قطعات را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آنها را تعمیر یا تعویض کنید. شما می توانید به منظور تعمیرات لوازم الکتریکی خانگی خود از مراکز تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز کمک بگیرید.

 سخن پایانی

 از آن‌ جایی که امروزه استفاده از وسایل الکتریکی رواج بسیار زیادی یافته است و اغلب کار ها بدون استفاده از این وسایل مختل خواهند شد. بسیار حائز اهمیت است که با نقص و ایراد هایی که ممکن است در این وسایل به وجود آید, آشنا شده تا اگر با این نقص ها مواجه شدید، اقدام به تعمیر آنها نمایید. مایکروفر ها یکی از پرکاربرد ترین وسایل الکتریکی هستند که در هر خانه حداقل یک عدد از آن ها یافت می شود. افراد خانه می توانند با استفاده از این وسایل کاربردی در وقت و زمان خود صرفه جویی کنند. و کار های مربوط به پخت و پز را  به راحت ترین شکل ممکن به انجام برسانند‌.

یکی از با کیفیت ترین مایکروفر هایی که در اغلب خانه ها یافت می شود، مایکروفر جنرال الکتریک بوده که در ساخت آن از قطعات بسیار مرغوبی استفاده شده است. اما این امر سبب نخواهد شد که این دستگاه از خرابی و نقص مستثنی شود. این امکان وجود دارد که در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود آید که در این صورت کاربران و دارندگان ملزم هستند هر چه سریع تر از نمایندگی هایی همچون نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز کمک بگیرند.

مرکز تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز

 تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297