مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز
تعمیرات مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز

همان طود که می دانید مایکروفر ها جزو ابزار ها و وسایلی به حساب می آیند که امروزه کاربرد بسیار گسترده ای در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها دارند. کاربران و دارندگان قادر هستند با استفاده از این وسایل کار های مربوط به خانه و آشپزخانه خود را در سریع ترین زمان و با کمترین زحمت انجام دهند. مایکروفر جنرال آدمیرال یکی از باکیفیت ترین مایکروفر هایی است که در بازار های فروش لوازم خانگی یافت می‌ شود. به سبب این که این مایکروفر کیفیت بسیار بالایی دارد، بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند و آن را برای خانه‌ های خود تهیه کرده و از آن استفاده کنند.

با این که این مایکروفر دارای کیفیت بالایی است و در ساخت آن از قطعات مرغوب استفاده شده است، اما این امکان وجود دارد که به دلایل مختلفی ایراد و نقص هایی در آن به وجود آید که در این صورت کاربران و دارندگان ملزم هستند از نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در  نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز مشغول به کار هستند.

مرکز تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز

خرابی‌ ها و نقص های رایج مایکروفر جنرال آدمیرال

 همان طور که ذکر کردیم با این که مایکروفر جنرال آدمیرال دارای کیفیت بسیار بالایی است اما این امکان وجود دارد که ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود آید. در صورتی که کاربران و دارندگان با این نقص ها آشنا شوند، قادر هستند در هنگام بروز هر گونه مشکل آن نقص ها را تشخیص داده و اقدام به تعمیر آن ها نمایند. لازم به ذکر است که اغلب ایراد های به وجود آمده در وسایل الکترونیکی بسیار تخصصی هستند، بنابراین افراد عادی نمی توانند این ایراد ها را بر طرف کنند. به منظور تعمیرات مایکروفر ها نمایندگی های بسیاری در سرتاسر کشور وجود دارند. یکی از این نمایندگی‌ ها، نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز است. نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است.

تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در صورت کار نکردن قابلیت گریل دستگاه

همان طور که می دانید یکی از مهم‌ ترین قابلیت‌ هایی که در اغلب مایکروفر ها وجود دارد، قابلیت گریر کردن دستگاه می باشد، مایکروفر جنرال آدمیرال نیز این قابلیت را دارد اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع این قابلیت خود را از دست دهد. اگر کاربران با این مشکل مواجه شدند لازم است المنت و ترموستات دستگاه را با دقت بررسی کنند زیرا اگر ایراد و نفنقصیت در این قطعات وجود داشته باشد، قابلیت گریل دستگاه از دست خواهد رفت. همچنین پیشنهاد می شود برد الکتریکی دستگاه را نیز با دقت بررسی کنید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز

 تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در صورت برعکس کار کردن فن دستگاه

یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است کاربران در مایکروفر جنرال آدمیرال خود مشاهده کنند، برعکس کار کردن فن دستگاه می باشد. بدین صورت که هنگامی که درب دستگاه را می بندید، خاموش شده و زمانی که در دستگاه را باز می کنید فن روشن خواهد شد.  به طور کلی این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد خواهد شد اما اصلی ترین دلیل آن وجود نقص در میکروسوئیچ درب دستگاه می باشد. بنابراین لازم است این قطعه را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. شما می توانید بدین منظور از تعمیرات تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز کمک بگیرید.

مرکز تعمیرات مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز

  تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در صورت روشن نشدن دستگاه

 یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر جنرال آدمیرال مشاهده کنید، روشن نشدن دستگاه می باشد. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در سیم ها و اتصالات دستگاه وجود داشته باشد ممکن است با این مشکل مواجه شوید. بنابراین پیشنهاد می‌ شود سیم ها و اتصالات مایکروفر خود را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز آن ها را تعمیر کنید. همچنین پیشنهاد می شود برد الکترونیکی دستگاه را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز

 سخن پایانی

 از آن جایی که استفاده از مایکروفر ها نسبت به قبل بسیار بیشتر شده و بدون استفاده از آن ها بسیاری از کار های خانه و آشپزخانه مختل خواهند شد، پیشنهاد می شود کاربران و دارندگان در صورت مواجه شدن با هر گونه نقص و ایرادی در دستگاه خود هر چه سریع تر از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند. می توان بیان کرد امروزه در هر خانه ای حداقل یک عدد مایکروفر وجود دارد. یکی از با کیفیت ترین مایکروفر ها، مایکروفر جنرال آدمیرال بوده در ساخت آن از قطعات با کیفیت و مرغوبی استفاده شده است اما این امر سبب نخواهد شد که مایکروفر جنرال آدمیرال از ایراد و نقص مستثنی شود.

در هنگام بروز هر گونه ایراد و نقص در مایکروفر جنرال آدمیرال کاربران و دارندگان ملزم هستند هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نماید‌. نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز به کاربران در تعمیر لوازم الکتریکی خانگی خود یاری می رساند. نمایندگی مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر ها است.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   06134470344