مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر تکنوگاز در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند تکنوگاز یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر تکنوگاز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای تکنوگاز باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر تکنوگاز
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات مایکروفر تکنوگاز در زنجان
تعمیرات مایکروفر تکنوگاز در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

مایکروفر تکنوگاز مثل همه ی لوازم‌های خانگی دیگر مانند یخچال و ماشین لباسشویی دچار مشکل یا فرسودگی می‌شود و ما در این مقاله شما را با بعضی از مشکلات شایع مایکروفر تکنوگاز و تعمیر مایکروفر در زنجان به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان آشنا می‌کنیم. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کند.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

خاموش بودن دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

به وجود آمدن همچین مشکلی در مایکروفر تکنوگاز به پاور دستگاه ارتباط دارد و اصولا به خاطر اینکه مایکروفر مدام به پریز برق وصل است همچین مشکلی ایجاد می‌شود و در برخی مواقع نوسانات برق نیز موجب ایجاد این مشکل می‌شوند.

 مایکروفر دستگاهی است که از آن زیاد استفاده می‌شود، حتما آن را به صورت مستقیم و تک به یک پریز متصل کنید و از محکم بودن دوشاخه مطمئن شوید. هنگامی که از دستگاه استفاده نمی کنید خصوصا زمانی که در خانه حضور ندارید دستگاه خود را به طور کلی از پریز برق جدا کنید.

 اگر دستگاه شما مشکلش رفع نشد با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان تماس بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان انتخاب فوق العاده برای تعمیر دستگاه شما است.

صدای اتصالی دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

همچین مشکلی در دستگاه به خاطر لامپ اشعه در مایکروفر تکنوگاز است و توصیه ما به افراد این است که اگر برای بار اول با همچین مشکلی رو به رو شدید آن را از برق جدا کنید و تحت هیچ شرایطی دیگر از مایکروفر استفاده نکنید زیرا که امکان دارد به قسمت‌های دیگر ضربه وارد کند و هزینه تعمیر مایکروفر بالا برود.

 در برخی از مواقع به خاطر توجه نداشتن زیاد بدنه داخلی مایکروفر سوراخ می‌شود و این مایکروفر دیگر تعمیر نمی شود. ولی حتما با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان در ارتباط با این موضوع تماس بگیرید.

 از دلایل رایج این مشکل به کارگیری از هر نوع ظروف فلزی و معیوب بودن فیلتر داخلی مایکروفر است. برای عیب یابی دستگاه با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان تماس بگیرید. نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان به خوبی این مشکل را حل می‌کند.

نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان

صدای اضافه در زمان کار

این مشکل ممکن است به دو بخش بستگی داشته باشد نخستین و شایع ترین مشکل موتور سینی گردان است که به خاطر فرسوده شدن در هنگام کار ایجاد صدای اضافی می‌‌کند. دلیل دوم به خاطر رینگ زیر سینی می‌باشد که سینی مایکروفر بر روی آن چرخش می‌کند.

 برای پیشگیری از این عیب از به کار گیری ظروف سنگین در دستگاه خودداری کنید. اگر مشکل شما به راحتی رفع نشد با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان تماس بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان قادر است مشکل دستگاه را رفع کند‌.

روشن نشدن مایکروویو

یکی دیگر از مشکلات شایع مایکروفر که باید به آن توجه کنید، روشن نشدن دستگاه است که می‌تواند چند علت داشته باشد . روشن نشدن مایکروفر به دلیل معیوب بودن پریز برق، معیوب بودن اتصالات داخلی ایجاد می‌شود.

برای برطرف شدن این مشکل مایکروفر در این شرایط باید اول پریز برق را بررسی کنید و اطمینان پیدا کنید که بدون هیچ عیبی است. در حقیقت شما باید یک ابزار برقی دیگری را به آن متصل کنید و ببینید کارکردی دارد یا خیر.

اگر پریز معیوب بود باید تعویض شود، اگر بدون عیب بود باید قسمت‌های دیگر عیب یابی شود. امکان هم دارد مشکل دستگاه به خاطر فعال بودن قفل ایمنی باشد که شما باید آن را سریع غیر فعال کنید که همین موجب روشن نشدن دستگاه می‌شود. امکان دارد اتصالات داخلی مایکروفر معیوب شده باشند که برطرف شدن این مشکل را باید به نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان بسپارید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

صدای زیاد از مایکروویو

از دیگر عیب‌های مایکروفر را می توانیم به صدای زیاد آن زمان روشن شدن اشاره کنیم. در همچین شرایطی قبل از خاموش کردن مایکروفر و بدون اینکه آن را باز کنید یک نگاه کلی به داخل دستگاه بندازید و عیب آن را مشخص کنید.

 بعد دستگاه را خاموش نمایید. بررسی کنید و ببینید سینی در جای مناسبی قرار دارد یا خیر. ریل زیر سینی حتما باید جای درستی قرار داشته باشد. ریل و شفت زیر سینی حتما باید تمیز باشند.

 ظروفی که داخل دستگاه می گذارید باید سبک باشد. فن مایکروفر هم باید بدون عیب باشد. همه ی این مورد ها را ارزیابی کنید. امکان دارد ایراد جزئی باشد و شما را به زحمت نیندازد. اگر دلیل صدای زیاد موضوع دیگری بود با کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان آن مشکل را برطرف کنید.

کار نکردن دکمه های مایکروفر

اصولا هنگامی که دکمه های مایکروفر را خیلی فشار بدهید دیگر کار نمی کنند. این عیب قطعا به علت معیوب بودن برد صفحه است. شاید هم برد کنترل معیوب شده باشد. اصولا این عیب با عوض کردن برد ها برطرف می‌شود. اگر با سعی زیاد خود نتوانستید مشکل دکمه ها را برطرف کنید با نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

خاموش شدن مایکروویو هنگام کار

یکی دیگر از خرابی های شایع مایکروویو این است که روشن می‌شود ولی بعد از چند دقیقه خاموش می‌شود و اگر مجدد روشن کنید باز هم خاموش می‌گردد. بخش‌هایی مثل کلیدها و برد به این موضوع ارتباط دارند.

در این موقعیت ممکن است کلید ها به خاطر حرارت زیاد داغ شده باشند. کلید ها اگر داغ شوند بر کارکردشان تاثیر می‌گذارد و حتما باید آن‌ها را عوض کنید. برای اطلاعات بهتر با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

باز نشدن درب مایکروفر

شما غذا را داخل مایکروفر گذاشته اید تا گرم شود ولی درب دستگاه باز نمی شود تا غذا را از داخل آن بردارید. این موضوع دو دلیل دارد که ممکن است ضامن درب خراب شده باشد، میکروسوئیچ درب معیوب شده باشد. این عیب با عوض کردن قسمت‌های گفته شده و با کمک نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان برطرف می‌شود.

سخن پایانی

ما در این مقاله درمورد انواع خرابی مایکروفر تکنوگاز و راهکار هایی برای برطرف شدن آن  توضیح دادیم. حتما برای حل شدن مشکل دستگاه خود آن را به نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید. اگر سوالی داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان

تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *