مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز
تعمیرات مایکروفر تکنوکیت در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات مایکروفر تکنوکیت در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز

 امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی نسبت به سال های گذشته افزایش بسیار زیادی یافته است. یکی از پرکاربرد ترین وسایل الکترونیکی که در اغلب خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها یافت می شوند، مایکروفر ها هستند. مایکروفر ها در برند های متنوعی تولید و به بازار های فروش لوازم خانگی عرضه می شوند. یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مایکروفرها، مایکروفر تکنوکیت بوده که به سبب کیفیت بالای آن بسیاری از افراد ترجیح می دهند آن را برای خانه خود تهیه کرده و از آن استفاده کنند. با این که این مایکروفر دارای کیفیت بسیار بالایی است، اما از به وجود آمدن ایراد و نقص مستثنی نخواهد بود و در برخی مواقع به دلایل مختلف دچار ایراد و نقص می شود.

کاربران و دارندگان ملزم هستند در هنگام مواجه شدن با هر گونه نقص و ایرادی در مایکروفر خود اقدام به تعمیر آن نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز به کاربران در تعمیر لوازم الکتریکی خانگی خود یاری می رساند. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای بوده و به همین سبب کاربران و دارندگان می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز بسپارند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز

 خرابی ها و نقص های رایج در مایکروفر تکنوکیت

 همان طور که می دانید هیچ وسیله و ابزاری از خرابی و نقص مستثنی نیست و این امکان وجود دارد که در برخی مواقع به دلایل مختلف دچار ایراد و نقص شود. مایکروفر ها نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود و اگر استفاده صحیح آنها را بلد نباشید یا اگر به صورت طولانی مدت است که از آنها استفاده می کنید، این امکان وجود دارد که ایراد ها و نقص هایی در آنها به وجود آید. مایکروفر تکنوکیت یکی از مایکروفر هایی بوده که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. با این که این مایکروفر کیفیت بسیار بالایی دارد اما این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد ها و نقص هایی شود.

متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز مشغول به کار هستند. در ادامه به شرح برخی از رایج ترین ایراد ها و نقص ها در این مایکروفر می پردازیم.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر تکنوکیت در اهواز

 تعمیر مایکروفر تکنو کیت در صورت برعکس کار کردن فن دستگاه

یکی از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است کاربران و دارندگان در مایکروفر تکنوکیت خود مشاهده کنند، بر عکس کار کردن فن دستگاه می باشد. بدین صورت که زمانی که درب دستگاه را باز می کنند، فن روشن شده و زمانی که درب دستگاه را می بندند، فن خاموش می شود. به احتمال زیاد این ایراد به سبب وجود نقص در سوئیچ درب دستگاه به وجود آمده است، بنابراین لازم است این قطعه را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. شما می توانید بدین منظور از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز کمک بگیرید. کاربران و دارندگان می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز بسپارند.

مرکز تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز

تعمیر مایکروفر تکنوکیت در صورت گرم نکردن دستگاه

 یکی دیگر از نقص هایی که ممکن است کاربران و دارندگان در مایکروفر خود مشاهده کنند، گرم نشدن دستگاه می باشد. به طور کلی از جمله رایج ترین دلایل این مشکل می‌ توان به وجود نقص در قطعه مگنترون دستگاه اشاره کرد. همچنین پس از بررسی مگنترون پیشنهاد می‌ شود قطعاتی همچون دیود و خازن دستگاه را نیز با دقت بررسی کنید زیرا اگر ایراد و نقصی در این قطعات وجود داشته باشد نیز امکان دارد مایکروفر غذا را به خوبی گرم نکند. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود از مراکز تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز کمک بگیرید.

 تعمیر مایکروفر تکنوکیت در صورت روشن نشدن لامپ دستگاه

لازم است زمانی که درب مایکروفر را باز می کنیم لامپ دستگاه روشن شده و در تمامی فرایند پخت لامپ دستگاه روشن باشد. اگر کاربران متوجه شوند که لامپ دستگاه روشن نمی شود، لازم است لامپ به دستگاه را تعویض کنند. اما اگر پس از تعویض لامپ دستگاه همچنان متوجه شدید که ایراد بر طرف نشده و لامپ خاموش یا کم نور می باشد لازم است اقدام به چک کردن و بررسی سیم ها و اتصالات دستگاه کنید. از آن جایی که بررسی و تعمیر این موارد بسیار تخصصی هستند، پیشنهاد می شود دارندگان و کاربران از مراکز مربوطه تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز کمک بگیرند.

مرکز تعمیرات مایکروفر تکنوکیت در اهواز

 سخن پایانی

 از آن‌ جایی که امروزه مایکروفر ها و سایر لوازم الکترونیکی کاربرد بسیار وسیعی در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها دارند، کاربران و دارندگان ملزم هستند در هنگام مواجه شدن با هر گونه نقص و ایرادی در دستگاه خود هر چه سریع تر اقدام به تعمیر آن نمایند تا علاوه بر صرفه جویی در زمان خود، ملزم به پرداخت هزینه‌ های بیشتر نشوند. مایکروفر تکنوکیت کیفیت بسیار بالایی داشته اما این امر سبب نمی شود از به وجود آمدن ایراد و نقص مستثنی شود.

بنابراین لازم است دارندگان در هنگام مواجه شدن با هر گونه نقص و ایرادی در مایکروفر تکنوکیت خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز کمک بگیرند. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز مشغول به کار هستند.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز

 تعمیر مایکروفر تکنوکیت در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297