مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر اسنوا در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند اسنوا یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر اسنوا، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای اسنوا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر اسنوا
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا در زنجان
تعمیرات مایکروفر اسنوا در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان

مایکروفر ها یکی از لوازم‌های خانگی پرمصرف در دنیای امروزی هستند. این دستگاه با آماده کردن فوری غذا و گرم کردن و یخ زدایی آن به ما کمک فراوان می‌کند و این موضوع موجب می‌شود کارها به خوبی پیش بروند.

 ولی با این وجود تمامی لوازم‌های برقی همچون مایکروفر دچار مشکل می‌شوند. ما در این محتوا هدف داریم در ارتباط با اصلی ترین ایراد های مایکروفر و تعمیر مایکروفر در زنجان توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان توضیحاتی ارائه دهیم. اگر مایکروفر شما هم دچار مشکل شد به نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان مراجعه نمایید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان

خرابی لامپ اشعه و نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان

یکی از مشکلات شایع مایکروفر معیوب بودن لامپ اشعه است. این لامپ در حقیقت موجب گرم شدن غذا می‌شود. این لامپ داخلش آهنربایی وجود دارد که بعد از گرفتن ولتاژ زیاد گرم می‌شود و به غذا حرارت زیادی می‌دهد.

 اگر لامپ اشعه شما دچار مشکل شد این موارد را ارزیابی کنید. در صورتی که احساس کردید لامپ سوخته است آن را تعویض کنید. برد کنترل را ارزیابی نمایید چون نقش مهمی در رساندن ولتاژ به لامپ دارد و اگر کارکرد درستی نداشت آن را تعویض نمایید. تمامی این بخش‌ها را می‌توانید به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان تعمیر کنید. نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان بهترین گزینه است.

نمایندگی مایکروفر اسنوا در زنجان

دود کردن مایکروفر و تعمیر در نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان

هنگامی که مایکروفر یکدفعه ای دود کند، طبیعی است که نگران شویم. این عیب می‌تواند به دلیل پاکیزه نبودن مایکروفر باشد. به دلیل به کارگیری‌های روزمره و زیاد از دستگاه، پس حتما برای پاکیزه نمودن دستگاه  بی تفاوت نباشید.

اگر پس از تمیز کردن دستگاه باز هم از مایکروفر دود آمد امکان دارد مشکل فنی باشد و به معیوب بودن سینی گردان و انباره و اتصالی سیم کشی ارتباط داشته باشد. برای عیب یابی دستگاه از نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان در خواست کمک کمک کنید. نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان فورا عیب دستگاه شما را مشخص می‌کند.

داغ شدن بدنه مایکروویو

این مشکل در مایکروفر علائمی از معیوب بودن قطعه هایی مثل دماپا و لامپ اشعه و غیره است. اگر به این علائم توجهی نکنید به طور کلی مایکروفر از کار می افتد. مهم ترین علت داغ شدن بدنه دستگاه معیوب بودن لامپ اشعه است. این لامپ نقش بسزایی در کارکرد مایکروفر دارد. اگر خراب شود عایق بدنه دستگاه را از بین می برد.

معیوب بودن لامپ اشعه سر و صدای زیادی در مایکروفر ایجاد می کند و تشخیص دادن آن راحت است‌. یکی دیگر از علت های داغی بدنه مشکل از دماپای دستگاه می باشد که موظف است دمای مایکروفر را تنظیم کند.

 اگر دماپا خراب شود دمای دستگاه تعادل نخواهد داشت و بدنه داغ می شود. برای ارزیابی این مشکل باید جریان برق را قطع کنید و ولتاژ انباره را تخلیه نمایید، این کار باید به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان انجام شود. دماپا را در آخر ارزیابی کنید و اگر احتیاج بود آن را توسط نمایندگی مایکروفر اسنوا در زنجان عوض کنید.

تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان

خاموش شدن ناگهانی مایکروویو

یکی دیگر از مشکلات شایع در مایکروفرها خاموش شدن یکدفعه ای آن می باشد که امکان دارد پس از استفاده پی در پی برای مدت زمان زیاد اتفاق بیفتد‌. این عیب می تواند به علت های گوناگونی از جمله معیوب بودن میکروسوئیچ و فن و بسته بودن هواکش اتفاق بیفتد. فن ها بخش هایی هستند که برای تبادل دما در همه ی مایکروویو  ها به کار برده می شوند. اگر فن دستگاه خوب کار نکند دمای داخلی مایکروویو زیاد می شود و دستگاه فرمان خاموش شدن مایکروویو را ارسال می کند.

 در این شرایط بهتر می باشد سیم پیچ آن ارزیابی و اگر احتیاج به یک فن تازه و سالم بود آن را به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان عوض کنید. در هر دستگاهی کنترل باز و بسته بودن درب و تشخیص آن وظیفه میکروسوئیچ است. سیستم داخلی مایکرووها به نوعی ایجاد شده است که با باز کردن درب دستگاه سریعا خاموش می شود. اگر میکروسوئیچ ها معیوب باشند مایکروویو نمی تواند باز و بسته بودن درب را تشخیص دهد و در نهایت مایکروفر یکدفعه ای خاموش می شود.

 اگر از مایکروفر زیاد استفاده می کنید امکان دارد هواکش آن به خاطر ذرات چربی بسته شود. بهتر است همیشه دستگاه را پاکیزه نمایید. در صورتی که مشکل دستگاه شما رفع نشد به نمایندگی مایکروفر اسنوا در زنجان مراجعه کنید.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان

جرقه زدن مایکروفر

جرقه زدن در مایکروویو می تواند به علت های مختلفی اتفاق بیفتد و شایع ترین آن ها به کارگیری از ظرف های فلزی می باشد. قطعا می دانید در مایکروویو ها از ظرف های به خصوصی مثل پلاستیکی به کار برده می شود و اگر از ظرف های فلزی استفاده شود مایکروفر جرقه می زند و دچار خرابی می شود.

 پس باید هر ظرفی که داخل دستگاه می گذارید توجه زیادی داشته باشید. یکی از رایج ترین دلیل جرقه زدن مایکروویو پایه های فلزی آن می باشد که برای چند طبقه کردن فضای داخلی بهره گیری می شود.

 اگر قسمت هایی از رنگ روکش این پایه های فلزی بریزد دستگاه جرقه خواهد زد. برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان تماس بگیرید. همیشه پایه های فلزی را ارزیابی کنید و اگر احتیاج بود آن را با کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان عوض کنید. نمایندگی مایکروفر اسنوا در زنجان بهترین گزینه می باشد.

سخن آخر

امروزه در بیشتر خانه ها از مایکروویو و خدمات بی نظیر آن استفاده می کنند و بعضی مواقع پیش می آید که این ابزار پرکاربرد دچار عیب و ایراد شود. در این محتوا به طور کلی در مورد علت های شایع خرابی مایکروفر و تعمیر آن توسط نمایندگی مایکروفر اسنوا در زنجان  توضیحاتی ارائه دادیم، به شما ضمانت می کنیم دستگاه خود را به نمایندگی گفته شده بسپارید.

 اما باید توجه نمایید که مایکروویو دستگاه حساسی می باشد و از قطعه های ویژه ای تشکیل شده است.  در صورتی که دستگاه شما دچار مشکل شد باید از تکنسین های متخصص برای رفع خرابی آن کمک بگیرید. برای اطلاعات جامع تر با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر اسنوا در زنجان

تعمیر مایکروفر اسنوا در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *