مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر آریستون در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند آریستون یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر آریستون، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای آریستون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر آریستون
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات مایکروفر آریستون در زنجان
نمایندگی تعمیرات مایکروفر آریستون در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان

آریستون یکی از برندهای شناخته شده در مایکروفرهاست که فروش زیاد و قابل توجهی را در بازار ایران دارد. نمایندگی‌های فعال در اغلب شهرها و داشتن خدمات پس از فروش باعث شهرت و محبوبیت این برند شده است. یکی از مراکز فعال خدمات‌دهی نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان می‌باشد. شما می‌توانید تمامی مشکلات پیش آمده در دستگاه خود را با مراجعه به کارشناسان در این نمایندگی برطرف نمایید.

خرابی‌های مایکروفر خود را به شکل‌های مختلفی نشان می‌دهد و یک فرد متخصص می‌تواند از روی علائم متوجه شود خرابی به کدام بخش از دستگاه مرتبط است. البته اگر خودتان هم کمی در کارهای فنی تخصص داشته باشید شاید بتوانید از روی علائم متوجه این مشکلات شوید. در غیر این صورت باید با نمایندگی مایکروفر آریستون در زنجان تماس گرفته و از کارشناسان درخواست راهنمایی و تعمیر مایکروفر در زنجان داشته باشید.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان

بررسی علت روشن نشدن لامپ به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان

اولین چیزی که می‌تواند مانع از روشن شدن لامپ در مایکروفر شما شود سوختن خود لامپ در دستگاه است. این بهترین حالت بوده و با تعویض لامپ مشکل شما برطرف خواهد شد. اما اگر بعد از عوض کردن لامپ بازهم روشن نشد یعنی ایراد از خود لامپ نبوده و باید موارد مرتبط دیگر بررسی شود. برای این کار می‌توانید با نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان در تماس باشید.

بهتر است تنظیمات مایکروفر شما نیز یک مرتبه بررسی گردد. احتمال دارد روشن نشدن لامپ به دنبال اتصال کوتاه در سیم‌کشی‌ها یا یکی از مدارها اتفاق افتاده باشد. باید تمامی سیم‌کشی‌های مرتبط بررسی شده و لحیم‌کاری‌ها چک گردند. اگر خودتان از کارهای برقی اطلاعاتی ندارید حتماً این کار را به متخصصان این کار در نمایندگی مایکروفر آریستون در زنجان بسپارید.

تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان

بررسی علت گرم نشدن مایکروفر آریستون

مایکروفر شما با ایجاد حرارت در بخش داخلی خود باعث گرم شدن مواد غذایی می‌شود. اگر به دنبال مشکلی در قطعات گرمای کافی تأمین نشود شما در انتهای کار غذای سردی را تحویل خواهید گرفت. در چنین شرایطی مایکروفر برای شما کارایی نداشته و باید برای بررسی علت مشکل از نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان کمک بخواهید.

یکی از اولین احتمالاتی که در این شرایط بررسی می‌شود سالم بودن قفل درب‌ها است. اگر میکروسوییچ یا قفل درب خراب شده باشد درب دستگاه درست چفت نشده و در نتیجه درست کار خود را انجام نمی‌دهد. بعد از درب نوبت به بررسی قطعات دیگر می‌رسد. اگر از زیاد نبودن حجم غذایی که درون دستگاه قرار داده‌اید مطمئن هستید برای بررسی علت‌های دیگر با نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان در تماس باشید.

بررسی علت خراب شدن قفل درب در نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان

قفل درب مایکروفر یکی از قطعاتی است که در طول کار دستگاه زیاد از آن استفاده می‌شود. به همین علت ممکن است به مرور زمان فرسوده شده و مجبور به تعویض این قطعه شوید. به احتمال زیاد با عوض کردن قفل درب مشکل شما برطرف می‌شود. می‌توانید برای خرید قفل و تعویض آن با نمایندگی مایکروفر آریستون در زنجان در تماس باشید.

ممکن است استفاده نادرست از مایکروفر باعث خرابی قفل آن شده باشد، برای مثال درب را محکم بسته‌اید و قفل آن خراب شده باشد. اگر با تعویض قفل مشکل شما برطرف نشد احتمال دارد ایراد از قسمت‌های دیگر درب مانند میکروسوییچ آن باشد که می‌توانید برای بررسی دقیق‌تر این موضوع از نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان کمک بخواهید.

نمایندگی مایکروفر آریستون در زنجان

بررسی علت خاموش شدن مایکروفر آریستون

اگر در حین کار مایکروفر ناگهان دستگاه شما خاموش می‌شود باید هرچه زودتر به فکر حل این مشکل باشید تا جلوی خرابی‌های بیشتری را بگیرید. با نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. در چنین شرایطی بهتر است در ابتدا قفل درب چک شده و از درست بسته شدن آن مطمئن شوید. بعد از اطمینان از این مورد به سراغ قطعات دیگر خواهیم رفت.

لازم است فن موتور بررسی شده و از سالم بودن آن اطمینان یافت. بعد از آن ترانسفرمر را چک کرده و اگر ایرادی در آن پیدا نکردید احتمال خرابی صفحه کنترل لمسی را در نظر داشته باشید. در صورتی که خودتان نتوانستید علت مشکل را پیدا کنید بررسی این موضوع را با نمایندگی مایکروفر آریستون در زنجان در میان بگذارید.

بررسی علت نچرخیدن سینی در مایکروفر آریستون

نچرخیدن سینی در مایکروفر می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که بررسی آن نیاز به بررسی‌های تخصصی خواهد داشت. می‌توانید از نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان کمک بخواهید. البته باید مطمئن شوید چیزی در مسیر عبور سینی قرار نگرفته و راه آن را نبسته باشد. خراب بودن غلتک زیر سینی نیز باید بررسی شود.

در ادامه نیاز به بررسی قطعه‌ای به نام مگنترون خواهد بود. دقت داشته باشید گاهی جمع شدن چربی و کثیفی زیاد داخل دستگاه مانعی در مسیر حرکت سینی ایجاد می‌کند. اگر بعد از تمیز کردن مایکروفر بازهم مشکل شما حل نشد بررسی دقیق‌تر قطعات را به کارشناسان نمایندگی مایکروفر آریستون در زنجان بسپارید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان

بررسی علت جرقه زدن مایکروفر آریستون

باید در نظر داشته باشید قرار گرفتن ظروف فلزی داخل مایکروفر باعث جرقه زدن دستگاه شما می‌شود. اگر از این مورد مطمئن هستید آنتن‌های سرلامپ مگنترون را بررسی نمایید. پس از آن نوبت به چک کردن لامپ مگنترون می‌رسد. اگر تا اینجای کار مشکلی وجود نداشت نوبت به بررسی ورق میکا می‌رسد. در نهایت اگر نتوانستید علت مشکل را پیدا کنید برای بررسی‌های دقیق‌تر با نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان تماس داشته باشید.

بررسی علت وجود مشکل در باز و بسته شدن درب مایکروفر

اگر ایراد در باز و بسته شدن درب مایکروفر شما وجود دارد باید قبل از هر کار قفل درب و میکروسوییچ آن را بررسی کنید. اگر با تعویض این دو قطعه مشکل شما هنوز هم ادامه داشت شاید ایراد مربوط به خود درب مایکروفر باشد. در صورت نیاز از افراد متخصص کمک بخواهید.

بررسی علت از کار افتادن پنل نمایشگر

خراب شدن اتصال‌ها و سیم‌کشی‌های مربوط به صفحه‌نمایش می‌تواند باعث اختلال در این قطعه شود. در نتیجه نمایشگر از کار افتاده و چیزی در آن روشن نشده یا تنها خط‌هایی را مشاهده خواهید کرد. در نظر داشته باشید احتمال خرابی برد الکتریکی نیز وجود دارد. بررسی و تعمیر برد باید حتماً با کمک متخصصان در نمایندگی تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان صورت پذیرد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر آریستون در زنجان

تعمیر مایکروفر آریستون در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *