مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز 

نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز |تعمیر، نصب مایکروفر در اهواز

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات مایکروفر، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز
مرکز تعمیرات مایکروفر آرچلیک در اهواز

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز

از جمله برندهای معروف مایکروفر در ایران که توسط بسیاری از افراد خریداری می شود، آرچلیک است. در نظر داشته باشید که نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز با داشتن تجربه زیاد در زمینه تعمیرات مایکروفر آرچلیک در اهواز در خدمت شما مشتریان گرامی است.

 این مرکز با بهره گیری از مجرب ترین پرسنل آموزش دیده بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت شما ارائه می دهد. همان طور که می دانید مایکروفر یک وسیله راحتی برای اغلب افراد در آشپزخانه است. شما می توانید با مایکروفر آرچلیک در خانه یا محل کار در سریع ترین زمان ممکن غذای خود را گرم نمایید. همچنین می توانید با بهره گیری از این وسیله، هر غذایی که مایل باشید را در کوتاه ترین زمان ممکن بپزید. نمایندگی مایکروفر آرچلیک در اهواز خدمات مختلفی را در زمینه تعمیرات این دستگاه به انجام می رساند. همچنین این مرکز در صورت تمایل شما، کارشناسان مربوطه را به محل شما می فرستد. بنابراین لازم نیست برای تعمیر مایکروفر خود متحمل پرداخت هزینه برای حمل و نقل شوید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در اهواز

 نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز در قیاس با دیگر مراکز کمترین قیمت را برای تعمیر مایکروفر شما در نظر می گیرد. تقریبا می توان این گونه اذعان داشت که همه مشتریانی که به نمایندگی مایکروفر آرچلیک در اهواز مراجعه کرده اند رضایت کامل را از این مجموعه داشته اند.

 شما نیز می توانید با یک مراجعه به نمایندگی مایکروفر آرچلیک در اهواز خود شاهد خدمات ویژه و مفیدی که این مجموعه در اختیار شما قرار می دهد باشید.

علل عمده رجوع مشتریان به نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز

 در زیر به برخی علل خرابی مایکروفر اشاره می کنیم:

 • داغ نشدن غذا

 • صداهای بیش از اندازه در زمان گرم کردن غذا

 • نچرخیدن سینی مایکروفر

 • جرقه زدن دستگاه در حین کار کردن

 • روشن شدن اتوماتیک مایکروفر

 • باز نشدن در دستگاه

 • روشن نشدن لامپ در داخل مایکروفر

 • ایجاد هر گونه پیام ارور یا خطا

 • تخریب میکروسوییچ ها و بسته تشدن در دستگاه

نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز

بررسی علل برخی از ایرادات مایکروفر آرچلیک

 در زیر به برخی علل خرابی مایکروفر و رجوع افراد به نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز اشاره می کنیم:

 • درست کار نکردن لامپ مایکروفر آرچلیک

برخی از اوقات ممکن است لامپ مایکروفر از کار بیفتد. در صورتی که لامپ دستگاه دچار ایراد شده باشد ممکن است مشاهده کنید که نور آن کم شده است و یا این که به طور کلی خاموش شده است. برخی از حالات نیز امکان دارد که نور لامپ خاموش و روشن شود.

 این را در نظر داشته باشید که راه های رفع این اشکالات متفاوت است. برای مثال چنان چه لامپ دستگاه دیگر روشن نمی شود نیاز به عوض کردن لامپ دارید. اما اگر لامپ دستگاه روشن می شود ولی از روشنایی کمی برخوردار است لازم است تا دوباره تنظیمات دستگاه انجام شود. چنان چه لامپ به صورت چشمک زن جرقه می زند لازم است که در این مورد نیز به تعویض لامپ مایکروفر بپردازید.

 • دلیل داغ نشدن غذا در دستگاه مایکروفر آرچلیک و مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز

 یکی از مرسوم ترین مشکلاتی که در رابطه با خرابی مایکروفر آرچلیک وجود دارد همان گرم نشدن درست غذا در مایکروفر است.  افراد زیادی به علت این مساله به نمایندگی مایکروفر آرچلیک در اهواز رجوع می کنند. لازم است بدانید که این ایراد را می توان در اغلب موارد به راحتی حل کرد و جای نگرانی نمی باشد.

در برخی از موارد ممکن است تنظیمات دستگاه به درستی انجام شده باشد، اما غذا به خوبی درون مایکروفر داغ نشود. این مساله می تواند اذیت کننده باشد و شما بخواهید در اسرع وقت آن را برطرف نمایید. پرسنل نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز برای برطرف ساختن این خرابی، اقدام به تست چند قطعه در دستگاه مایکروفر می کنند.

دیود و خازن از جمله قطعه های اصلی دستگاه هستند. شما می توانید دلیل گرم نشدن غذا را در اشکال در این قطعه ها بیابید. در نظر داشته باشید که خازن در دستگاه مایکروفر آرچلیک به علت این که ولتاژ برق دارد حتی پس از این که برق دستگاه را قطع نمایید دارای حساسیت می باشد و خالی کردن آن به مهارت و دانش و تجربه بالایی احتیاج دارد.

همچنین لازم است که لامپ مایکروفر و برد دستگاه نیز با دقت لازم مورد ارزیابی قرار بگیرند. در صورتی که قطعه ها خراب هستند لازم است که با قطعات سالم جایگزین شوند.

مرکز تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز

 • نچرخیدن سینی گردان در دستگاه مایکروفر آرچلیک

 بسیاری از مراجعانی که به نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز رجوع می کنند از این که سینی مایکروفر نمی چرخد شکایت دارند. مهم ترین دلیلی که می تواند سبب شود تا سینی مایکروفر نچرخد خرابی موتور می باشد. بنابراین لازم است که این قطعه از دستگاه توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز به درستی مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که اشکال از موتور باشد بایستی که این قطعه حتما عوض شود. لازم است که قطعه مورد نظر با برند معتبر جایگزین شود تا بتواند بهترین کارکرد را برای دستگاه مایکروفر داشته باشد.

 • خاموش مایکروفر آرچلیک به طور ناگهانی

علت برخی از خرابی ها در مایکروفر، خاموش شدن ناگهانی دستگاه  است. لازم است بدانید که در هفته برخی از مراجعان به این دلیل به نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز رجوع می کنند. برای این که بتوان این مساله را به درستی برطرف نمود لازم است که چند قطعه دستگاه را بررسی کرد و در صورتی که هر یک دچار اشکال باشند باید به عیب یابی آن قطعه پرداخت. در بسیاری از مواقع، میکروسوییچ های در دستگاه مایکروفر تخریب شده است. در نتیجه به علت خرابی این قطعه، باز و بسته شدن دستگاه به غلط تشخیص داده می شود.

برای حل این مشکل لازم است که میکروسوییچ ها عوض شوند. دلیل دیگری که می تواند سبب خاموش شدن ناگهانی دستگاه شود مربوط به برد اصلی در دستگاه  می باشد. همچنین توجه داشته باشید که مواردی مانند کلیدهای دستگاه یا صفحه لمس نیز می توانند از علل تخریب دستگاه مایکروفر آرچلیک باشند. همان طور که مستحضر هستید قطعه برد از اصلی ترین قطعه های مایکروفر می باشد. با توجه به این هزینه این قطعه از دستگاه بالا است بنابراین دیگر قطعه ها در اول بایستی مورد آزمایش قرار بگیرند و در آخر، برد دستگاه ارزیابی شود. در صورتی که برد نیاز به تعمیر یا عوض شدن داشته باشد متخصصان در نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز این کار را برای شما انجام می دهند.

تعمیرات مایکروفر آرچلیک در اهواز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز

نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  06191011297