مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

سوالات متداول تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

چگونه متوجه سلامت شیر برقی ماشین لباسشویی شویم؟

شیر برقی ماشین لباسشویی شما یکی از وسایل مهم این دستگاه می‌باشد که در روند آبگیری دستگاه نقش مهمی را ایفا می‌کند.می‌توانید با استفاده از اهم متر وضعیت شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.

به جز پمپ تخلیه چه مواردی در عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی اثرگذار هستند؟

اگر متوجه شدید ایرادی در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما وجود ندارد لازم است به صورت کامل فیلتر تخلیه دستگاه را از جای خود بیرون آورده و خوب تمیز کنید. همچنین احتمال خراب شدن برد الکترونیکی را در نظر داشته باشید.

چرا بدون انجام عملیات آبگیری ماشین لباسشویی متوقف می‌شود؟

یکی از مهمترین مراحل کارکرد ماشین لباسشویی شما تامین آب لازم برای شستشوی لباس‌ها می‌باشد.در صورت نمایش کد خطا مرتبط از کارشناسان تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان کمک بخواهید.

چگونه از نصب صحیح شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی مطمئن شویم؟

عدم نصب صحیح شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی مانع از تخلیه مناسب آب از دستگاه می‌شود. حتماً در زمان نصب این قطعه در لباسشویی باید توجه داشته باشید ارتفاع مناسب شلنگ تخلیه از سطح زمین حتماً در حدود یک متر در نظر گرفته شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان| تعمیر، نصب و سرویس

برند گرنیه یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی گرنیه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی گرنیه

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی گرنیه در اصفهان
تعمیرات لباسشویی گرنیه در اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

برای هر خانم خانه داری ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین و مهم ترین ابزار برقی در منزل است و اگر مراقبت نکنید امکان دارد دستگاه خراب شود و سبب می شود اتفاقات بدی برای وسیله رخ دهد. پس باید در زمان تهیه لباسشویی، آن را چند بار در سال توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان سرویس کنید تا از رخ دادن مشکلات جلوگیری کرده باشید و احتیاجی به تعمیر پیدا نکنید. خیلی مواقع ممکن است که شما زمان روشن کردن ماشین لباسشویی با صدا و لرزش فرا تر از حد آن رو به رو شوید.

باید بدانید این لرزش های زیاد موجب صدمه وارد کردن به بخش های داخلی لباسشویی گرنیه خواهد شد. هنگامی که لباسشویی تکان می خورد قطعا به خاطر برخورد آن با ابزار اطرافش، صدمات زیادی به آن وارد می شود که علت این لرزش ها حرکت های ناشی از مرحله آخر شستشوی البسه است.

برخی اوقات به وجود آمدن صدا های زیاد که به خاطر لرزش و تکان خوردن های زیاد دستگاه است، موجب سردرگمی خانم خانه دار و اشخاص منزل می شود. حتی این عیب امکان دارد افراد را مجبور کند تا ماشین لباسشویی را عوض کنند. ما در این مقاله به طور کلی در ارتباط با ماشین لباسشویی گرنیه و تعمیر لباسشویی در اصفهان توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان توضیح خواهیم داد.

نمایندگی لباسشویی گرنیه در اصفهان

خرابی کمپرسور و نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

یکی دیگر از علت هایی که موجب می شود بعد از روشن کردن ماشین دستگاه کار نکند معیوب بودن کمپرسور ماشین لباسشویی می تواند باشد. مسئولیت کمپرسور ماشین لباسشویی، چرخش دادن مخزن اصلی دستگاه است.

برای شستشوی کامل البسه در دستگاه احتیاج است که مخزن اصلی مرتب به سمت چپ و راست چرخش پیدا کند تا البسه خیس به طور پی در پی جا به جا شوند تا چرخه شستشو کامل شود.

معیوب بودن کمپرسور ماشین لباسشویی موجب می شود تا لباسشویی کار نکند و بدون حرکت بماند‌. برای ارزیابی و تست خراب بودن کمپرسور ماشین لباسشویی باید از تعمیر کار حرفه ای از نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان تیم بسیار قوی دارند تا به شما کمک بسیاری کنند.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

خرابی برد الکترونیک و نمایندگی تعمیر لباسشویی  گرنیه در اصفهان

یکی دیگر از علت هایی که ماشین لباسشویی پس از استارت شروع به شستشو نمی کند معیوب بودن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی گرنیه است. برد الکترونیکی اصولا به طور کامل همراه با ولوم و سوئیچ های عمل کننده روی کنترل پنل قرار دارد که مسئولیت هماهنگی بین تمامی قطعه های لباسشویی از جمله موتور هیدرو استات، المنت میکروسوئیچ و دیگر قطعه های ماشین لباسشویی را بر عهده دارد.

در نهایت معیوب بودن برد الکترونیکی و بی نظمی در کار آیی آن می تواند موجب شروع نشدن ماشین لباسشویی شود. در این شرایط باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان راهنمایی بخواهید. ارزیابی و برطرف کردن عیب از برد الکترونیکی لباسشویی حتما باید به کمک تعمیر کار مجرب از نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان صورت بگیرد. خیالتان آسوده باشد که نمایندگی لباسشویی گرنیه در اصفهان با مهارت کامل لباسشویی شما را تعمیر می کنند.

کار نکردن لباسشویی هنگام روشن بودن

تنها علتی که امکان دارد این اتفاق بیفتد، معیوب بودن موتور تایمر است که برای برطرف کردن این عیب الزام است که سیم های موتور را از بخش جدا کنید و آن را فورا به برق وصل کنید. اگر در این شرایط موتور تایمر کار آیی نداشت، یعنی بخش مورد نظر معیوب شده و احتیاج است که آن را عوض کنید.

ولی امکان دارد که چرخ دنده ها معیوب شده باشند و جنبش محور موتور به محور تایمر انتشار نیابد، در این شرایط عوض کردن این قسمت از موتور کافی می باشد. اگر احتیاج به کمک داشتید بدانید نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان به شما سریعا کمک خواهند کرد. نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان بهترین انتخاب برای دستگاه شما است.

تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

دلیل توقف لباسشویی در هنگام کار

در این موقعیت هنگامی که ماشین لباسشویی متوقف می شود، ماشین خاموش نشده ولی روشن می ماند. مشکلاتی که امکان دارد ایجاد شوند و می توانند فرق داشته باشند. به عنوان نمونه امکان دارد تایمر لباسشویی در وسط برنامه شستشو توقف کند. اما بدانید توقف تایمر ماشین و توقف موتور می توانند علت های مختلفی داشته باشند که به چند جزء دستگاه ارتباط دارد.لذا برای دانستن علت توقف لباسشویی در حین کار و تعمیر آن به نمایندگی لباسشویی گرنیه در اصفهان مراجعه کنید.

امکان دارد این اجزاء خراب باشند و احتیاج به تعمیر سرویس کاران نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان داشته باشند و یا ممکن است مشکل کوچک مثل قطع شدن سیم و اتصال های آن ها پیش آمده باشد. در هر صورت باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان بخواهید ماشین لباسشویی را چک کنند. نمایندگی لباسشویی گرنیه در اصفهان قادر است فورا مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی را برطرف کنند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان

لرزش زیاد ماشین لباسشویی گرنیه

یکی از علائم های معیوب بودن ماشین لباسشویی لرزش های مداوم آن است. موارد گوناگونی را می توان در این عرصه در نظر داشت که از اصلی ترین آن ها می توان به معیوب بودن تایمر اشاره نمود.  می توانید برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان تماس بگیرد.

تعمیر و یا عوض کردن تایمر مشکل را حل نخواهد کرد. مشکلاتی مثل سفت نبودن پیچ های ایمنی، معیوب بودن یاتاقان و غیره در ایجاد این مشکل نقش دارند. قرارگیری نادرست دستگاه هم ارتباط با این موضوع دارد. متخصصان از نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان علت این عیب را کشف خواهند کرد. حتما به نمایندگی لباسشویی گرنیه در اصفهان رجوع کنید تا مشکل حل شود.

سخن آخر

دوستان عزیز ما در این مقاله تمام تلاش خود را نمودیم تا در ارتباط با ماشین لباسشویی گرنیه و انواع خرابی و رفع آن توسط تعمیر لباسشویی گرنیه توضیحاتی را عرضه کنیم. اطمینان داشته باشید که نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان از صفر تا صد مشکل ماشین لباسشویی شما را حل می کنند و می توانید بدون هیچ نگرانی دستگاه خود را به آن ها بسپارد و نتیجه ای مطلوب بگیرید. برای گرفتن مشاوره رایگان وکسب اطلاعات بیشتر با متخصصان ما تماس بگیرید. امیدواریم از مطالب راضی بوده باشید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان:

تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *