مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز

نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز | تعمیر، نصب و سرویس

برند کنوود یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی شیراز باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی کنوود
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در شیراز
تعمیرات لباسشویی کنوود در شیراز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز

همان طور که می دانید لباسشویی ها از جمله مهم ترین وسایل و لوازم در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها هستند به طوری که بدون استفاده از این وسایل بسیاری از کار های خانه همچون شستشوی لباس ها دچار اختلال خواهند شد. لباسشویی کنوود یکی از بهترین و با کیفیت ترین برند های لباسشویی در بازار های فروش لوازم خانگی است که به سبب کیفیت بالای این محصول بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند  لباسشویی کنوود را برای خانه خود خریداری نمایند. البته لازم است بدانید با وجود کیفیت بسیار بالای این ماشین لباسشویی این امکان نیز وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت کاربران ملزم هستند از نمایندگی های معتبر کمک بگیرند. یکی از بهترین نمایندگی ها در شهر شیراز، نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز بوده که متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی لباسشویی کنوود در شیراز مشغول به کار هستند، بسیار با تجربه و خبره می باشند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز

خرابی ها و نقص های لباسشویی کنوود

به طور کلی اغلب لوازم برقی و دیجیتال پس از گذشت مدت زمانی و یا به علت استفاده نادرست دچار ایراد و نقص هایی می شوند. در صورت بروز نقص و ایراد در لباسشویی کنوود لازم است کاربران هرچه سریع تر علت به وجود آمدن نقص را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند. نمایندگی های بسیاری از جمله نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز وجود دارند که به کاربران در تشخیص و برطرف کردن عیوب به وجود آمده در ماشین لباسشویی کمک می کنند. نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیر لباسشویی در شیراز است که می توانید در زمان وقوع این چنین مشکلات از آن کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E1

این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی کنوود مشاهده می‌ شود که درب دستگاه بسته نباشد، بنابراین لازم است از بسته بودن درب لباسشویی اطمینان حاصل فرمایید. به علاوه این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی به وجود آمده باشد. کاربران می‌ توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز کمک بگیرند. نمایندگی لباسشویی کنوود در شیراز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای است.

تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز

تعمیر لباسشویی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E2

این ارور نشان دهنده این موضوع بوده که سطح آب از حد معمول پایین تر است و آبی که وارد ماشین لباسشویی می شود فشار کافی را ندارد. بنابراین لازم است از کافی بودن فشار آب اطمینان حاصل فرمایید. البته لازم به ذکر است که ممکن است این ارور به سبب وجود ایراد و نقص در هیدروستات ماشین لباسشویی به وجود آمده باشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز به کاربران و دارندگان در تعمیر دستگاه خود یاری می رساند.  نمایندگی لباسشویی کنوود در شیراز دارای کارشناسان و تکنسین های بسیار با تجربه در زمینه تعمیر لوازم الکترونیکی است‌.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E3

این ارور نشان دهنده وجود ایراد و نقص در پمپ لباسشویی است و همچنین این امکان وجود دارد که فیلتر پمپ دچار خرابی و نقص شده باشد. بنابراین لازم است متخصصان پمپ و فیلتر آن را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود ایراد و نقص در آن، آن را تعمیر کنند. نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز به کاربران در تعمیر لوازم الکترونیکی خود از جمله ماشین لباسشویی یاری می رساند.  متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی لباسشویی کنوود در شیراز مشغول به کار هستند.

نمایندگی لباسشویی کنوود در شیراز

تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز در صورت بروز ارور و کد خطا E4

این ارور نشان می‌ دهد که سطح آب لباسشویی از حد معمول بسیار بالا تر بوده و به بیان دیگر ماشین لباسشویی کنوود بیش از حد معمول آبگیری کرده است. به طور معمول این مشکل به سبب وجود ایراد یا نقص در ترموستات لباسشویی به وجود می آید. همچنین این امکان وجود دارد که ایراد و نقصی در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنوود به وجود آمده باشد، بنابراین لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید از نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی و همچنین لباسشویی کنوود است.

تعمیر لباسشویی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E5

اگر گرم کننده دستگاه یا المنت حرارتی لباسشویی کنوود دچار مشکل شده باشد، این ارور را بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی خود مشاهده خواهید کرد. بنابراین لازم است برای برطرف شدن آن قطعاتی همچون المنت و گرم کننده را با دقت بررسی کنید. نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز به کاربران در شناسایی و تعمیر ارور های لباسشویی کنوود یاری می رساند.  کارشناسان و متخصصان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز مشغول به کار هستند.

تعمیر لباسشویی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E6

اگر موتور لباسشویی کنوود آسیب دیده باشد این ارور را بر روی صفحه نمایشگر مشاهده خواهید کرد و از آن جایی که تعمیر موتور لباسشویی امری بسیار تخصصی است، پیشنهاد می شود از نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر لباسشویی کنود در شیراز در امر تعمیرات بسیار تخصصی و حرفه ای عمل می کند.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز

 تعمیر لباسشویی کنوود در صورت بروز ارور و کد خطا E7

این ارور نشان می‌ دهد که خطایی در مونتاژ و پیکربندی لباسشویی وجود داشته و لازم است برای برطرف کردن آن حتما از متخصصان کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز به شما در این راستا یاری خواهد رساند.

سخن پایانی

به سبب اهمیت بسیار بالایی که لباسشویی ها در خانه ها دارند، پیشنهاد می شود کاربران و دارندگان در صورت مشاهده هر گونه نقص و ایرادی در ماشین لباسشویی خود سریعا از نمایندگی ها و متخصصان با تجربه کمک بگیرند‌.  نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز یکی از بهترین نمایندگی ها در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی الکترونیکی از جمله ماشین لباسشویی ها بوده که متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در آن مشغول به کار هستند. کاربران و دارندگان ماشین لباسشویی کنوود می توانند در صورت بروز مشکل و نقص از نمایندگی لباسشویی کنوود در شیراز کمک بگیرد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز:

تعمیر لباسشویی کنوود در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *