مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز | تعمیر، نصب و سرویس

برند کندی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی کندی در تبریز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تبریز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی تبریز باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی کندی در تبریز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی کندی
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات لباسشویی آبسال تبریز
لباسشویی آبسال تبریز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی کندی در تبریز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز یکی از پرطرفدارترین مراکز تعمیر لباسشویی کندی است. همه ما می‌دانیم که طول عمر مفید هر لباسشویی معین است و پس از طی این عمر به مرور مشکل پیدا می‌کند. باید برای این چنین مواقعی آماده باشید.
اگر نمی‌خواهید برای تعمیر لباسشویی کندی خود با نیرو‌های نمایندگی لباسشویی کندی در تبریز همکاری نمایید و به تنهایی از پس مشکلتت برایید باید تک تک نقص‌های لباسشویی را بشناسید و دانش کافی در خصوص قطعات لباسشویی کندی داشته باشید. در ادامه مقاله به چند نقص مهم لباسشویی کندی می‌پردازیم و راه حل‌های خوبی برای آن می‌دهیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز

چرا درب ماشین لباسشویی کندی باز نمی‌شود؟

گاهی برای شما هم پیش آمده است که لباسشویی کار خود را تمام کرده است ولی درب باز نمی‌شود. برای چنین مواقعی نباید سریعاً با تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز تماس بگیرید، بلکه راه حل‌های زیر را عمل نمایید:

1- مدت کوتاهی پس از پایان برنامه، شما می‌توانید حدود ۵ دقیقه پس از پایان چرخه شستشو (زمانی که دو فلزی در مهر و موم درب سرد شده است) درب را باز کنید. این طبیعی است.

2. از وجود آب در ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید.

در صورت وجود آب در ماشین لباسشویی، درب آن باز نمی‌شود. اگر می‌خواهید در را باز کنید، می‌توانید این کار را پس از پمپاژ کردن آب یا در صورت لزوم تخلیه اضطراری از ماشین لباسشویی انجام دهید.

دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

 •  فیلتر لباسشویی را باز کنید و اجازه دهید آب از جلو به داخل کشو یا پایین فاضلاب تخلیه شود. در برخی از واشر‌ها این قیف روی فیلتر فیلتر را باز می‌کند و فیلتر را با دقت شل می‌کند، در واشر‌های بدون فیلتر، شلنگ تخلیه را در پشت تخلیه کنید. ماشین لباسشویی را در امتداد کف قرار دهید تا آب از لوله تخلیه عبور کند.
 • مطمئن شوید که زهکش‌ها در شرایط خوبی هستند
 • فیلتر پرز را تمیز کنید
 • شستشو را مجدداً راه‌اندازی کنید و ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.
 • برای اطلاعات بیشتر، دستورالعمل استفاده همراه دستگاه را ببینید.

تعمیر لباسشویی کندی در تبریز

3. در مواقع اضطراری در را باز می‌کنید

در برخی از واشر‌ها، درب اضطراری را می‌توان با پایین کشیدن میله‌ای مانند پیچ گوشتی یا‌اشیاء مشابه باز کرد. اگر ماشین لباسشویی دارای مکانیزم آزادسازی اضطراری باشد، در کنار فیلتر پرز قرار دارد.
توجه: طبق توصیه‌های مراکز نمایندگی لباسشویی کندی در تبریز باید مطمئن شوید که سطح آب در درام خیلی بالا نباشد. روند تخلیه اضطراری را در صورت نیاز ادامه دهید.

۴. ماشین لباسشویی را دوباره نصب کنید

دستگاه را خاموش کنید و بعد از ۲۰-۳۰ ثانیه دوباره روشن کنید. سپس بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی به طور معمول کار می‌کند.

۵. با مرکز خدمات نمایندگی لباسشویی کندی در تبریز تماس بگیرید.

اگر درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود و نکات فوق مشکل را حل نمی‌کند، توصیه می‌کنیم با یک تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز مشورت کنید.

مراجعه به سازمان نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز برای زمانی که لباسشویی آب را گرم نمی‌کند

برخلاف تصور رایج، این همیشه تقصیر عنصر گرمایش نیست. گاهی اوقات شما نیاز به تعمیر یک مدار الکتریکی خراب دارید. در موارد دیگر، کار با سنسور‌های دما و آب ضروری است. شما همچنین می‌توانید خرابی کلی سیستم سنسور دما یا سیستم کنترل را فرض کنید. برای بررسی سنسور‌های دما، باید دستگاه را تا حدی جدا کنید. اگر دانش کافی ندارید می‌توانید به سازمان نمایندگی تعمیر لباسشویی در تبریز مراجعه نمایید.

با گرم کردن آب در یک مخزن، ماشین لباسشویی تنها با یک عنصر(لوله TEN یا همان بخاری برقی) برخورد می‌کند. بنابراین، اگر آب در دستگاه گرم نمی‌شود، با آن شروع به “لرزیدن” می‌کند. برای بررسی بیشتر به صورت زیر اقدام نمایید:

• با دقت تمام سیم‌هایی که از منبع تغذیه به المنت گرمایش ‌می‌روند را برای قطع شدن بررسی کنید.
• بیایید مولتی متر و سنسور دمای عنصر گرمایش را بررسی نمایید.
• اتصالات خود عنصر گرمایش را بررسی کنید.
• اگر المنت حرارتی یا سنسور دمای آن معیوب باشد، آن‌ها را به موارد جدید تغییر می‌دهید. اگر شکستگی سیم تشخیص داده شد، شکستگی باید حذف شود، اتصالات را جدا کنید و دوباره لحیم کاری نمایید. همه این روش‌ها نیازمند اطلاعات و مهارت است. برای آموزش‌های بیشتر می‌توانید از مراکز نمایندگی لباسشویی کندی در تبریز درخواست مشاوره کنید.

مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز برای زمانی که لباسشویی کندی روشن نمی‌شود

نمایندگی لباسشویی کندی در تبریز

حتی لوازم خانگی با کیفیت ماشین لباسشویی کندی نیز گاهی اوقات خراب می‌شوند و روشن نمی‌شوند. دلایل این نقص می‌تواند مشکلات مختلفی باشد که به آن‌ها خواهیم پرداخت. البته تعمیرات با دست خود بدون کمک نیرو‌های نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز فقط در آن قسمت از واحد امکان‌پذیر است که هم از نظر طراحی و هم از نظر توانایی‌های خود در اختیار مالک باشد.
اگر هنگامی که دکمه “روشن/خاموش” را روی صفحه کنترل واحد فشار می‌دهید، هیچ علامتی وجود ندارد یا چراغ وجود ولتاژ در ورودی دستگاه روشن می‌شود اما امکان روشن شدن هیچ برنامه حالت شستشو وجود ندارد. می‌تواند طبق تحقیقات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز به دلایل زیر باشد:

• کمبود برق در ورودی دستگاه به دلیل معیوب بودن کابل، دوشاخه یا پریز برق.

• در مدار الکتریکی ماشین لباسشویی ولتاژ وجود ندارد: دلیل این پدیده ممکن است اختلال در کابل‌های شبکه داخلی واحد باشد. برای بررسی بیشتر از تجهیزات نمایندگی لباسشویی کندی در تبریز استفاده نمایید.

• بسته شدن شل دریچه محفظه بارگیری: این همچنین شامل خرابی سیستم قفل فلپ (UBL) است.

• خرابی دکمه روشن/خاموش دستگاه: در قسمت بالا با توجه به توصیه‌های نمایندگی لباسشویی کندی در تبریز به آن پرداختیم.

• خرابی تک تک عناصر الکتریکی یا الکترونیکی در مدار و اطمینان از عملکرد عادی ماشین لباسشویی: به عنوان مثال، در این ماشین‌ها، فیلتر نویز (FPS) اغلب می‌سوزد، خطا در دستگاه فرمان، آسیب به برد الکترونیکی وجود دارد.

• عملکرد نادرست سیستم گرمایش آب. در این حالت دستگاه با تمام قابلیت‌های خود به طور معمول کار می‌کند، اما لباس‌ها در آب سرد شسته می‌شوند که البته کارایی ندارد.

• عملکرد پمپاژ آب وجود ندارد: بیشتر اوقات، دلیل این امر نقص عملکرد پمپ مکش است.

• سیستم عامل ماژول کنترل واحد با کیفیت پایین. به ویژه، چنین نقصی در ماشین‌های کندی مونتاژ شده مشاهده می‌شود. در نتیجه، ماشین لباسشویی اغلب با یک سری کد خطا روی نمایشگر خاموش می‌شود که هر بار تغییر می‌کند. برای این نقص می‌توانید از تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز درخواست کمک کنید.

• نقص فنی جزئی: این مشکل شامل نقص فنی و الکتریکی می‌شود که باعث می‌شود ماشین لباسشویی به هیچ وجه کار نکند یا عملکرد دیگری را شروع نکند. به عنوان مثال آسیب سوکت، پریز، ولتاژ برق، شکستگی قفل و…. است. برای رفع این مشکلات خودتان می‌توانید اقدام کنید و نیازی به نیرو‌های نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز ندارید.

در موارد پیچیده‌تر، زمانی که تشخیص و از بین بردن علت خرابی غیرممکن است، بهترین راه حل این است که برای تعمیر ماشین لباسشویی با مرکز خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز تماس بگیرید. مرکز نمایندگی لباسشویی کندی در تبریز با تجربه‌ترین و بهترین نیرو‌ها را دارد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در تبریز:

تعمیر لباسشویی کندی در تبریز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تبریز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 09190974772

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *