مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد

سوالات متداول تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد

چرا ماشین لباسشویی ویرپول می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی ویرپول بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی ویرپول به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی ویرپول بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی ویرپول اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد| تعمیر، نصب و سرویس

برند ویرپول یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ویرپول باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی ویرپول

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول در مشهد
تعمیرات لباسشویی ویرپول در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد

در این مقاله در مورد نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد و همچنین نمایندگی لباس ویرپول در مشهد صحبت می کنیم و اطلاعات مورد نیاز جهت آگاهی شما کاربران گرامی را در مورد تعمیر لباسشویی در مشهد به شما ارائه می دهیم. در مورد علت های صدای جیر جیر کردن ماشین لباسشویی صحبت می کنیم، تا با مطالعه این مقاله بتوانید این صدای جیر جیر را در ماشین لباسشویی خود از بین ببرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد

نمایندگی لباسشویی ویرپول در مشهد

اگر که ماشین لباسشویی شما دچار ایراد و مشکل شده است، سریعاً باید آن را بررسی بکنید و جهت رفع مشکل با نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد و همچنین نمایندگی لباس ویرپول در مشهد در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که تعمیر و سرویس نمودن ماشین های لباسشویی یک کار تخصصی است و خودمان نمی توانیم آن را تعمیر و سرویس کنیم. اگر که در این زمینه دانش و مهارت لازم را نداشته باشید و خودمان برای این عمل اقدام نماییم، باعث بروز خسارت های بیشتر به ماشین لباسشویی می شوید و به سایر قطعات نیز صدمه وارد می کنید.

 در نتیجه اگر در این زمینه به هیچ عنوان تخصص و مهارت ندارید به نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد مراجعه کنید و کار را به متخصص ماشین لباسشویی بسپارید. همچنین قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در نمایندگی ها بر اساس تعرفه مشخص خود می باشد، پس می توانید با بهترین قیمت کارشناس این زمینه را برای خود فراهم آورید.

تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد

صدای جیر جیر ماشین لباسشویی

یکی از ایراداتی که امکان دارد برای ماشین لباسشویی به وجود بیاید، این می باشد که در زمان کار کردن ماشین لباسشویی صدایی مثل جیر جیر از ماشین لباسشویی خارج می شود. اما دلایل صدای جیر جیر ماشین لباسشویی از چیست و چطور باید عیب یابی کنیم تا این مشکل برطرف شود.

در این مقاله در مورد صدای جیر جیر ماشین لباسشویی توضیحات کاملی را ارائه می دهیم، تا تمامی سوالات شما کاربران گرامی در این باره رفع شود و به برطرف نمودن این صدا کمک شود. اگر هر نقص دیگری در زمینه ماشین لباسشویی خود مشاهده نمودیم می بایست به سرعت با نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد و همچنین نمایندگی لباس ویرپول در مشهد در ارتباط باشید.

هشت دلیل رایج صدای جیر جیر لباسشویی

  • پر شدن بسیار زیاد لباس در دیگ باعث صدای جیر جیر می شود.
  • اگر که ماشین لباسشویی تراز در جای خود قرار نگیرد باعث صدای جیر جیر می گردد.
  • جسم خارجی در بخش لاستیک هم گیر کند، سبب صدای جیر جیر می شود.
  • خراب بودن بلبرینگ ماشین لباسشویی از جمله علت های صدای جیر جیر ماشین لباسشویی است.
  • خراب بودن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی هم سبب وجود آوردن صدای جیر جیر می گردد.
  • گرفته بودن پمپ تخلیه در ماشین های لباسشویی سبب به وجود آمدن این صدا می شود.
  • اگر که تسمه ماشین لباسشویی شل شود سبب تولید صدای جیر جیر می شود.
  • اگر موتور ماشین لباسشویی ما دچار مشکل و ایراداتی شده باشد باعث به وجود آوردن صدا می شود.

اگر که این علائمی از خرابی و ایراد در ماشین لباسشویی خود مشاهده نمودید، می بایست به سرعت با نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد و همچنین نمایندگی لباس ویرپول در مشهد مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول در مشهد

خراب بودن بلبرینگ لباسشویی

در اغلب موارد امکان دارد که صدای جیر جیر ماشین لباسشویی خبر از یک مشکل جدی تر بدهد.  این مشکل امکان دارد خراب بودن بلبرینگ ماشین لباسشویی باشد. فرآیند چرخاندن و همچنین خشک کردن لباس ها بلبرینگ بر عهده دارند، اگر که خراب شود کارایی ماشین لباسشویی از بین می رود و فرآیند شستشو و خشک کردن به درستی انجام نمی شود.

 بلبرینگ لباسشویی به علت های گوناگون مانند: استفاده پی در پی از ماشین لباسشویی، پر نمودن بیش از اندازه دیگ ماشین لباسشویی، شستن لباس های سنگین همانند پتو و حوله و … امکان دارد خراب شود. که اگر دچار مشکل ایراد شدید باید آن را به سرویس کار آن نسپارید.

 تعمیر بلبرینگ کار تخصصی است و باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد آن مراجعه نمایید. که توسط سرویس کار مجرب این کار انجام شود و کار تخصصی می باشد که باید در آن کاملاً سر رشته داشته باشیم و اگر در این کار تخصص ندارید به هیچ عنوان جهت تعویض بلبرینگ اقدام نکنید و کار را به متخصصین زمینه بسپارید.

تعمیرات لباسشویی ویرپول در مشهد

گرفتن پمپ تخلیه لباسشویی

زمانی که شما در زمان هنگام تخلیه آب صدای جیر جیر می شنوید، احتمالاً پمپ دستگاه شما مسدود شده است یا دچار مشکلاتی شده است است که باید باید به درستی این مشکل را عیب یابی و رفع کنید و همچنین در صورت بروز چنین مشکلی بر روی صفحه نمایش پنل ماشین لباسشویی یک کد خطا مشاهده می شود. اگر پمپ تخلیه مسدود شود نیاز نیست که پمپ تخلیه را تعویض کنیم و باید جسم و چیزی که سبب مسدود شدن پمپ تخلیه شده است را رفع کنیم.

 با درست نمودن آن صدای جیر جیر لباسشویی و همچنین خطای نمایش داده شده در پنل لباسشویی از بین می رود. در نتیجه در صورت بروز چنین مشکلی باید صد درصد گرفتگی پمپ تخلیه را برطرف نماید. برای برطرف نمودن این مشکل احتیاج است که فیلتر پمپ تخلیه را تعویض کنید. بعد از باز نمودن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی از یک دستمال جهت تمیز نمودن فیلتر استفاده کنیم.

 توری سر فیلتر را خارج نمایید، به مدت ۱۰ دقیقه آن را در آب ولرم قرار دهید تا به صورت کامل آلودگی ها از بین برود. اگر که فیلتر شما خیلی کثیف است باید از مواد شوینده برای تمیز کردن آن استفاده نمایید و در مرحله نهایی فیلتر پمپ تخلیه را در جای خود قرار دهید، سپس در پوشش فیلتر را بر روی آن بگذارید. با انجام دادن چنین عملی صدای جیر جیر پمپ تخلیه رفع می شود، اگر که این موارد را انجام داده و صدای آن از بین مردم می بایست با نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد مراجعه نمایید.

کلام پایانی

حتما جهت سرویس ماشین لباسشویی خود به نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد مراجعه نماید. اگر هر یک مواردی را که توضیح دادیم انجام دادید در نتیجه صدای جیر جیر ماشین لباسشویی شما رفع خواهد شد و در صورت نیاز نیز می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد در ارتباط باشید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد:

تعمیر لباسشویی ویرپول در مشهد| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *