مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند ویرپول یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ویرپول باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی ویرپول
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات لباسشویی ویرپول در اهواز
نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول در اهواز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز

ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین و در عین حال ضروری ترین لوازم خانه است. تعمیر و یا برطرف کردن کوچکترین اختلال در این دستگاه، جزوی از کار های پر ریسک و در عین حال زمان بر به شمار می آید. نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز، با بهره گیری از خدماتی با کیفیت و قیمتی مناسب، اقدام به سرویس دهی و خدماتی نظیر تعمیر لباسشویی شما می کند. شما می توانید از طریق برقراری ارتباط با تکنسین های نمایندگی لباسشویی ویرپول در اهواز، با اطمینان خاطر، نسبت به تعمیر لباسشویی در اهواز ، مشاوره های لازم را دریافت کنید.

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز

 

ایرادات رایج در لباسشویی ویرپول

معمولا تمامی لباسشویی های ویرپول، دارای مشکلات کاملا مشابهی هستند. اما برای رفع هر یک از این مشکلات می بایست با نمایندگی مربوطه تماس گرفت. چرا که این مراکز با بهره گیری از متناسب ترین قطعات، به رفع مشکل ایجاد شده می پردازند؛ و شما می توانید با خیالی آسوده به آن ها اطمینان کنید. در این قسمت این مشکلات شرح داده شده اند. تمامی اختلالات ایجاد شده توسط مراکز تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز، قابل حل می باشند. در این قسمت به بررسی برخی از مشکلات رایج لباسشویی ویرپول پرداخته ایم:

روشن نشدن لباسشویی ویرپول و یا کار نکردن صفحه نمایش

وجود اختلال در برق ورودی به دستگاه، احتمال اتصالی در سیم کشی و یا قطعی و همچنین اختلال در برد دستگاه می تواند منجر به بروز این مشکل شود. تکنسین های متخصص تعمیرات لباسشویی ویرپول در اهواز،‌ در کوتاه ترین زمان ممکن علت را تشخیص داده و اقدام به رفع آن می کنند.

 

جلو نرفتن برنامه های تنظیم شده و متوقف شدن در یک مرحله

      اختلال در پمپ تخلیه، قطعی و یا گرفتگی، ایراد در سیم کشی و یا برد دستگاه،‌ از علت های بروز این مشکل است. در این صورت، دستگاه شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط نمایندگی لباسشویی ویرپول در اهواز، بررسی شده و قطعه مورد نظر تعمیر و یا تعویض خواهد شد.

 

سر و صدای بیش از حد مخصوصا در هنگام خشک کردن

معمولا این اختلال به دلیل ایراد در شلف و بلبرینگ ماشین لباسشویی ایجاد می شود. نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز ماشین را به صورت کامل بررسی کرده و قطعه مورد نظر را تعویض و یا تعمیر می کند.

 

نمایندگی لباسشویی ویرپول در اهواز

 

تخلیه نکردن آب حاصل از شستشو

این مشکل نیز می تواند دلایل متعددی از جمله خرابی پمپ تخلیه، سوختگی و یا ایراد در پمپ دستگاه و همچنین ایجاد رسوبات و یا کثیف بودن شلنگ خروجی باشد. متخصصان در این زمینه، با بررسی این مشکلات، اختلال ایجاد شده را برطرف می کنند.

 

لرزش و جابه جا شدن دستگاه به دلیل خرابی پایه ها

در صورتی که پایه های لباسشویی ایراد داشته باشد و یا تراز نباشد، ممکن است باعث بروز این مشکل شود. پایه ها و تراز بودن آن را چک کنید در صورتی که مشکل از بابت خرابی پایه ها بود، با نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز، تماس بگیرید.

 

تکان خوردن بیش از حد دیگ در هنگام کار

هنگامی که مخزن شکسته شده و یا آسیب دیده و یا کمک های دستگاه خراب شده باشند، باعث تکان خوردن بیش از حد دیگ در هنگام کار می شود. در این صورت سعی کنید در کوتاه ترین زمان ممکن با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول در اهواز، تماس بگیرید. چرا که این مشکل می تواند به سایر بخش های دستگاه نیز آسیب وارد کند.

 

بسته و یا قفل نشدن درب ماشین لباسشویی

در صورت بروز این مشکل،‌ شما می توانید با نمایندگی لباسشویی ویرپول در اهواز، تماس حاصل کرده و از راهنمایی های آن ها برای تعمیر دستگاه خود، کمک بگیرید. اگر خود قادر به رفع آن نبودید، تکنسین های متخصص آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز خواهند بود.

 1. ریزش آب از درب

      ریزش آب از دستگاه معمولا به دلیل خرابی لاستیک درب آن است. نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز، در این زمینه با تعویض و قرار دادن لاستیک با کیفیت، دستگاه مورد نظر شما را تعمیر می کنند.

 

تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز

 

علت داغ شدن موتور ماشین لباسشویی ویرپول

در صورت برخورد با چنین مشکلی، شما باید سریعا با تکنسین های شاغل در نمایندگی لباسشویی ویرپول در اهواز، ارتباط بگیرید. داغ شدن موتور ماشین لباسشویی، ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. در این بخش به بررسی علل شایع بروز این مشکل می پردازیم:

 • اولین موردی که باید بررسی شود،‌ حجم لباس است. حجم زیاد لباس،‌ ممکن است باعث داغ شدن موتور ماشین لباسشویی شود. توجه کنید که اگر از این مشکل چشم پوشی کنید، به سایر بخش ها نیز آسیب وارد خواهد شد. برای حل این مشکل، ابتدا ماشین لباسشویی را خاموش کرده و سپس حجم لباس ها را کم کنید. بعد از گذشت چند دقیقه از خنک شدن موتور دستگاه،‌ آن را دوباره روشن کنید.

 • دومین علت بروز این مسئله،‌ کار کشیدن مداوم از دستگاه است. سعی کنید هر روز تنها یک بار و یا نهایت دو بار با فاصله زمانی حداقل 2 ساعت از دستگاه استفاده کنید.

 • نیم سوز شدن موتور دستگاه، یکی از علت های بروز این مشکل است. در این مواقع سریعا دستگاه را از برق بکشید و با نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز، تماس بگیرید.

 • آخرین مسئله ای که در این زمینه توسط تکنیسن های شاغل در نمایندگی لباسشویی ویرپول، بررسی می شود، زغال ماشین لباسشویی است. ذغال ماشین لباسشویی، بخش اصلی از موتور دستگاه است که وظیفه هدایت حرارتی دستگاه را بر عهده دارد. وجود هرگونه اختلال در نحوه عملکرد آن ممکن است عدم تنظیم حرارتی صحیح موتور دستگاه را به دنبال داشته باشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز، برای حل این مشکل، زغال را تعویض می کنند.

 

سخن پایانی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز، آمادگی کامل خود را در زمینه خدمت رسانی به مشتریان، ‌اعلام کرده است. زمانی که تعمیر لوازم خانگی خود را به دست این افراد می سپارید، می توانید از کیفیت کار اطمینان کافی را داشته باشید. چرا که نمایندگی لباسشویی ویرپول ،‌ از متناسب ترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده می کند. همچنین تکنسین های متخصص در زمان و مکان مورد قبول شما در مکان حاضر می شوند. بنابراین هیچ نگرانی از بابت اتلاف وقت و هزینه از این بابت وجود نخواهد داشت.

 

مرکز تعمیرات لباسشویی ویرپول در اهواز

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز:

تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06134470344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *