مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند سامسونگ یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی سامسونگ

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در مشهد
تعمیرات لباسشویی سامسونگ در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد

علت نشت آب از ماشین‌های لباسشویی چه می‌باشد؟ چرا در زیر ماشین‌های لباسشویی آب جمع می‌شود؟ علت عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی چیست؟ نشتی آب می‌تواند بسیار خطرناک باشد. علاوه بر آسیب رساندن به بدنه ماشین لباسشویی می‌تواند موجب برق گرفتگی نیز بشود. از دلایل اصلی نشت آب از زیر ماشین لباسشویی می‌توان به مشکل در پمپ لباسشویی و یا پارگی شلنگ‌ها اشاره کرد. اما بهتر است علت دقیق آن به طور کامل بررسی شود. این کار باید توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد انجام شود زیرا نیاز به دانش و تجربه و مهارت کافی دارد.

بدین ترتیب اگر پس از عیب یابی اولیه قادر به رفع مشکل دستگاه نبودید بهتر است برای تعمیر لباسشویی در مشهد با تکنسین مجرب تماس بگیرید تا مشکل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد

نشت آب از لباسشویی و عیب یابی آن طبق نظر نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد

نشتی ماشین لباسشویی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در این بخش به طور مختصر به تعدادی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

 • پارگی یا گرفتگی در شلنگ‌های لباسشویی می‌تواند یکی از دلایل نشت آب از ماشین لباسشویی باشد.
 • ایراد در پمپ تخلیه و یا طریقه نصب شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی می‌تواند علت دیگری برای نشتی لباسشویی باشد.
 • همچنین ممکن است دریچه ورودی آب ایراد داشته باشد و یا شکسته باشد.
 • مشکل دیگر می‌تواند مربوط به لاستیک دور درب ماشین لباسشویی باشد. اگر این لاستیک پاره شده باشد می‌تواند باعث نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی شود. برای رفع این مشکل باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد تماس بگیرید.
 • می‌تواند از قسمت دیگر کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی باشد. اگر این قطعات ایراد داشته باشند شما شاهد نشتی آب خواهید بود. پس برای رفع مشکل باید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در مشهد تماس بگیرید.
 • همچنین وجود هرگونه اشکال یا شکستگی در قسمت جاپودری می‌تواند منجر به نشت آب در ماشین لباسشویی شود. چنانچه انسداد جاپودری موجب نشتی آب شده باشد با رسوب زدایی و شستشوی آن مشکل قابل رفع است. اگر مشکل حل نشد می توانید از نمایندگی لباسشویی سامسونگ در مشهد کمک بخواهید.
 • خرابی سوئیچ ماشین لباسشویی نیز دلیل دیگری برای نشت آب از ماشین لباسشویی خواهد بود.

در ادامه این مطلب به بررسی دلایل نشتی ماشین لباسشویی خواهیم پرداخت و روش‌های عیب یابی را با شما در میان خواهیم گذاشت.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در مشهد

بررسی شلنگ ها در لباسشویی

درون هر ماشین لباسشویی شلنگ‌های متعددی وجود دارد که مهمترین آن‌ها شلنگ ورودی و تخلیه آب هستند. برای بررسی دلیل نشتی ماشین لباسشویی باید بررسی کنیم که این شلنگ‌ها سالم باشند و دچار پارگی یا انسداد نشده باشد. چنانچه یکی از شلنگ‌ها ایراد داشت باید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در مشهد تماس بگیرید تا مشکل شما را رفع نمایند. همچنین ماشین لباسشویی دارای شلنگ‌های داخلی هستند که شیر برقی را به محفظه جاپودری متصل می‌کنند. اگر این شلنگ  ایراد داشته باشد شاهد نشتی آب از ماشین لباسشویی خود خواهید بود. برای تعمیر این شدن کافیست با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد تماس بگیرید.

ایراد در پمپ لباسشویی

خرابی پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی یکی از شایع‌ترین دلایل نشتی آب از لباسشویی است. این پمپ می‌تواند به سه شکل تسمه‌ای، درایو مستقیم و یا الکتریکی باشد. اگر نشتی آب در حین شستشو رخ می‌دهد می‌توان گفت که ایراد از پمپ تخلیه است. بنابراین باید این پمپ و تمامی شلنگ‌های متصل به آن و همچنین در صورت نیاز تسمه ماشین لباسشویی در قسمت پمپ بررسی کنید. البته به خاطر بسپارید که این کار کاملاً تخصصی است و برای انجام آن باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد کمک بگیرید.

دریچه ورودی آب

دلیل بعدی نشتی آب از ماشین لباسشویی وجود ایراد در دریچه ورودی آب است. این دریچه وظیفه دارد ورود آب سرد و گرم به داخل لباسشویی را کنترل کند. این شیر در پشت ماشین لباسشویی است و شلنگی به آن متصل شده که از طریق پنل عقبی وارد دستگاه می‌شود. برای عیب یابی باید بررسی کنید که دریچه و شلنگ متصل به آن فاقد هرگونه ترک خوردگی و یا آسیب دیدگی باشند. چنانچه مشکلی در این قسمت‌ها مشاهده شد از نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد راهنمایی بخواهید.

خرابی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

دلیل استفاده مداوم از ماشین لباسشویی لاستیک دور درب ممکن است گاهی معیوب شود. این مشکل باعث ایجاد نشتی آب از ماشین لباسشویی خواهد شد. برای عیب یابی باید سریعاً به سراغ تعمیر کار نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد بروید و نسبت به تعمیر این قسمت اقدام کنید. یکی دیگر از دلایل نشتی آب می‌تواند قفل نشدن درب دستگاه باشد. برای رفع این مشکل قفل در باید توسط نمایندگی لباسشویی سامسونگ در مشهد تعویض گردد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد

ایراد در دیگ ماشین لباسشویی

یکی دیگر از دلایل نشتی آب از زیر ماشین لباسشویی مشکل تراز بودن دیگر است، زیرا عدم تراز بودن لباسشویی در حین کار باعث تکان خوردن و ضربه به دستگاه می‌شود. همچنین چنانچه ماشین لباسشویی در هنگام آبگیری و چرخاندن مخزن دچار نشتی می‌شود ممکن است علت آن به کاسه نمد مربوط باشد. برای عیب یابی این مورد پشتی ماشین لباسشویی را درآورده و اجازه دهید که لباسشویی کامل آبگیری کند. سپس به قسمت بلبرینگ نگاه کنید و ببینید که آیا آب خارج می‌شود یا خیر. اگر نشتی آب از این قسمت بود کاسه نمد باید به طور کلی نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد تعویض گردد.

جاپودری لباسشویی

رسوب گرفتن و انسداد جاپودری لباسشویی یکی دیگر از دلایل نشتی آب از ماشین لباسشویی است. در واقع اگر جاپودری مسدود شده باشد فشار آب ورودی از شیر برقی باعث پاشیدن آب به خارج از جاپودری خواهد شد. همچنین اگر جاپودری ترک بخورد شاهد نشتی آب از ماشین لباسشویی خواهید بود. برای رفع این مشکل باید از تعمیرکار مجرب نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد کمک بگیرید. همچنین اگر جاپودری شکسته است باید آن را از طریق نمایندگی لباسشویی سامسونگ در مشهد تعویض نمایید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد

در این مطلب به بررسی مشکلات عمده‌ای که باعث نشت آب از زیر ماشین لباسشویی می‌شود پرداختیم. همانطور که در ابتدا به شما گفتی نشتی آب مشکل بسیار خطرناکی است که علاوه بر آسیب زدن به بدنه ماشین لباسشویی می‌تواند منجر به برق گرفتگی و خسارات جانی شود. بنابراین این مشکل باید در اسرع وقت رفع گردد. برای رفع این مشکل می‌توانید با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد تماس بگیرید تا شما را برای حل مشکل راهنمایی کنیم.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد:

تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *