مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز | تعمیر، نصب و سرویس

برند سامسونگ یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تبریز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی تبریز باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی سامسونگ

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تبریز2
تعمیرات لباسشویی سامسونگ تبریز1

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز یکی از پرطرفدارترین مراکز خدمات تعمیر و تعویض قطعات داخلی لباسشویی است. ماشین لباسشویی‌های سامسونگ یکی از قابل اعتمادترین لباسشویی‌ها است و در شرایط سخت استفاده می‌شود. بنابراین، خرابی این ماشین یک شرایط بحرانی نیست.

اگر لباسشویی سامسونگ شما بیش از حد شستشو را طول می‌دهد، آب نشت می‌کند و یا به کل از کار افتاده است نباید وقت را هدر دهید. سریعاً با نیرو‌های نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تبریز تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که هر چه زودتر نقص لباسشویی را بدانید و سریعاً برطرف نمایید، میزان خسارت و هزینه‌ی تعمیر شما کاهش می‌یابد. بدین منظور در ادامه مقاله به شایع‌ترین خرابی‌های لباسشویی سامسونگ می‌پردازیم تا با تشخیص سریع به موقع به تعمیر لباسشویی اقدام نمایید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز

مراجعه به مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز برای داغ شدن موتور لباسشویی سامسونگ

اگر حین کار لباسشویی با گرمای بیش از حد بدنه‌ی لباسشویی مواجه هستید، موتور لباسشویی شما داغ کرده است. این مشکل گاهی به همراه دود، بوی سوختگی و حتی برق اتساع کردن نیز همراه است.

دلایل اولیه زیادی برای بروز این مشکل وجود دارد. در هر صورت گرمای بیش از حد به عملکرد نادرست دستگاه مربوط نمی‌شود. هر ماشینی تحت تأثیر منفی زمان قرار می‌گیرد، اجزای مکانیزم به تدریج از کار می‌افتند، اجزای اصلی موتور فرسوده می‌شوند و در نتیجه دستگاه گرم می‌شود.

نوسانات ولتاژ، عمر طولانی یا قطعات بی‌کیفیت می‌تواند باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه و از کار افتادن سریع آن شود.

در تمامی ماشین‌های لباسشویی‌های سامسونگ از یک دستگاه الکترونیکی مخصوص برای کنترل سیستم استفاده می‌شود که نیاز به مهارت‌های خاصی در کار دارد. برای تشخیص مشکل موتور نیاز به یک دستگاه تست ویژه است. تأیید عملکرد بدون این امکان‌پذیر نیست. برای تهیه این تجهیزات پیشرفته می‌توان از مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی در تبریز کمک گرفت.

اگر مهارت و دانش بالایی از موتور لباسشویی دارید، می‌توانید خودتان به تعمیر آن بپردازید، در غیر این صورت از دفتر نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تبریز درخواست تعمیرکار با تجربه نمایید. گاهی برای تعمیر موتور لباسشویی نیاز است کل موتور را در کارگاه نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز بررسی و تعمیر نمایید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ نمی‌چرخد و چگونه آن را با توجه به توصیه‌های نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز تعمیر کنیم؟

ماشین‌های لباسشویی سامسونگ که از نظر کیفیت، قابلیت اطمینان، کارایی و دوام متمایز هستند، تقاضای زیادی دارند. اما حتی چنین ماشین‌های لباسشویی نیز ممکن است از کار بیفتند. یکی از رایج‌ترین مشکلات نقض عملکرد چرخش است. اگر چرخش در ماشین لباسشویی سامسونگ کار نکرد، لازم نیست فوراً وحشت کنید و با نیرو‌های نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز تماس بگیرید. ممکن است نقصی وجود نداشته باشد، اما تنظیمات برنامه نادرست داده باشید.

ماشین لباسشویی سامسونگ در موارد زیر نمی‌چرخد:

 • برنامه اشتباه انتخاب شده است: واقعیت این است که برنامه‌هایی وجود دارند که چرخش را ارائه نمی‌دهند یا آن را با حداقل سرعت انجام نمی‌دهند. این به شستشوی ظریف، ظریف و ملایم، ابریشم، پشمی، لباس‌های شسته شده ظریف اشاره دارد.
 • سرعت به اشتباه تنظیم شده است یا حالت چرخش کاملاً غیرفعال شده است: اگر این مشکل است، صبر کنید تا شستشو به پایان برسد و سپس حالت مورد نظر را شروع کنید.
 • بارگیری مجدد درام: این یک دلیل بسیار رایج است که چرا دستگاه نمی‌چرخد.
 • ابتدا ببینید دقیقاً کدام دکمه‌ها فشرده شده‌اند. اگر خطا توسط کاربر انجام شده است، جای نگرانی نیست، می‌توانید همه چیز را خودتان برطرف کنید. اما مشکلات جدی‌تری وجود دارد که با تخلفات فنی در عملکرد دستگاه همراه است.
  اگر متوجه شدید که حالت “چرخش درام” روشن نمی‌شود، لباس‌های شسته شده خیس می‌مانند و هیچ خطایی از طرف کاربر وجود ندارد، پس مشکل در قسمت فنی است. طبق توصیه‌های نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز نقص فنی در چرخه چرخش ماشین لباسشویی سامسونگ شامل موارد زیر است:
 • نقص سنسور سطح آب: این یک خطای نسبتاً نادر است. این با خرابی سوئیچ فشار همراه است که عملکرد سانتریفیوژ را مختل می‌کند. برای تعمیر این قطعه باید از متخصص‌های نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تبریز کمک بگیرید.
 • نقص سرعت سنج: این یکی از عناصر اصلی ماشین لباسشویی است که موتور مکانیزم را روشن می‌کند. در صورت بروز مشکل در این المنت، چرخش درام کند می‌شود و اصلاً چرخشی وجود نخواهد داشت. برای از بین بردن این نقص می‌توانید از تجهیزات پیشرفته که در سازمان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز موجود است استفاده نمایید.
 • موتور درایو معیوب: این خرابی به دلیل خرابی بلبرینگ است. در صورت بروز این نقص فنی، دستگاه شستشو می‌شود اما خشک نمی‌شود. تعمیر بلبرینگ تقریباً غیر ممکن است؛ اما می‌توانید در کارگاه نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تبریز به تعویض آن بپردازید.
 • مشکلات در ماژول نرم‌افزار: در ماشین‌های لباسشویی سامسونگ یک برنامه‌نویس مکانیکی مخصوص نصب شده است. اغلب ممکن است خطا‌هایی در این ماژول رخ دهد که منجر به عواقبی مانند عدم چرخش می‌شود. طبق توصیه‌های نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز، ابتدا لباسشویی را چند دقیقه خاموش کنید تا این سیستم به روز‌رسانی شود.
 • گرفتگی فیلتر یا پمپ: فیلتر زباله را باز کرده و بررسی کنید. مخزن را بردارید و پمپ و لوله تخلیه را خارج کنید. لوله را بررسی کنید، مقاومت پمپ را با یک مولتی متر بررسی کنید. در صورت دیدن انواع نقص در این بخش از نیرو‌های نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تبریز کمک بگیرید؛ در غیر این حال اجزای دیگر لباسشویی بررسی نمایید.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تبریز

مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز برای بوی نامطلوب لباسشویی سامسونگ

اگر بوی نامطبوعی از ماشین لباسشویی می‌آید، باید به دنبال کثیفی در داخل لباسشویی باشید. گاهی لکه‌های تیره یا سیاه کپک روی درزگیر‌های لاستیکی ماشین لباسشویی ظاهر می‌شود که نشان دهنده‌ی لانه‌گذاری انواع میکروب‌ها است. زمانی که برای بوی نامطلوب لباسشویی سامسونگ به مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز مراجعه می‌نمایید، راه حل‌های زیر را برای شما پیشنهاد می‌دهند:

 1. همیشه مقدار مناسبی از مواد شوینده در لباسشویی بریزید، فقط از چرخه‌های سرد استفاده نکنید و به طور منظم از چرخه‌های گرم نیز بهره ببرید.
 2. همیشه بعد از هر بار شستشو درب را باز بگذارید و در صورت امکان همزمان کشوی تلگراف را به آرامی باز کنید تا ماشین بین شستشو‌ها خشک شود.
 3. مطمئن شوید که ماشین لباسشویی زمانی که شستشوی بسیار داغ را شروع می‌کند، گرم می‌شود. درب باید در تمام طول چرخه گرم بماند.
 4. به طور مرتب با پاک‌کننده مناسب و دستمال خشک به تمیزی لاستیک درام لباسشویی و درام لباسشویی بپردازید و قسمت بیرونی ماشین لباسشویی را با دقت پاک کنید.
 5. کشوی مواد شوینده را تمیز کنید: هر گونه نشت یا زباله را از هر ناحیه با شستشو در زیر آب داغ جاری پاک کنید. دیسپنسر را بردارید و از یک برس مناسب (آن را با یک مسواک قدیمی تمیز کنید) برای پاک کردن کثیفی و پودر خشک / صابون مایع از هر محفظه استفاده کنید.
 6. پمپ و فیلتر پرز را تمیز کنید (اگر تیغه پمپ قابل مشاهده است، آن را با مداد بچرخانید و فیلتر را دوباره نصب کنید).
  اگر با وجود این اعمال باز بوی نامطلوب از لباسشویی شما ساطع می‌شود، نیرو‌های نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تبریز خودشان به بررسی بیشتر و تعمیر لباسشویی می‌پردازند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز:

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تبریز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 09190974772

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *