مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

سوالات متداول تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

به چه دلایلی برد لباسشویی سامسونگ دچار مشکل می‌شود؟

از آنجایی که برد بسیار مهم و گرانقیمت است مراقبت از این قطعه اهمیت زیادی دارد. برای جلوگیری از آسیب این قطعه از محافظ برق استفاده کرده و تعمیر آن را به کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز بسپارید.

دلیل اصلی روشن نشدن لباسشویی سامسونگ چیست؟

مهمترین عاملی که باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی شما می‌شود خراب شدن سیستم برق کشی دستگاه می‌باشد. اگر برای بررسی سیستم برقی نیاز به راهنمایی دارید با کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

خرابی‌های میکروسوئیچ در ماشین لباسشویی چه اثراتی بر جای می‌گذارد؟

ایراد در میکروسوئیچ ماشین لباسشویی سامسونگ باعث می‌شود درب دستگاه شما به درستی بسته نشود و در نتیجه کار لباسشویی آغاز نخواهد شد. در چنین شرایطی نیاز به تعویض این قطعه وجود دارد.

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی چه دلیلی دارد؟

مهم‌ترین بخشی که در زمان بروز این مشکل باید بررسی نمایید پمپ تخلیه و برد الکترونیکی ماشین لباسشویی سامسونگ می‌باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند سامسونگ یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

محتوای برگه

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی سامسونگ

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اهواز
نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اهواز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز »

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز برای شروع جدید لباسشویی ها خدمات می دهند و زندگی لباسشویی شما را نجات می دهند.

ماشین لباسشویی سامسونگ هم مثل هر وسیله برقی دیگری، خواه ناخواه خیلی به ندرت یا به صورت دوره ای لحظاتی خراب می شود و بعد نیاز به «دکتر» دارد.

اگرچه ایرادات کوچکی وجود دارد که به سرعت توسط شما برطرف می شود، اما گاهی ماشین لباسشویی سامسونگ شما نیاز به خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز دارد. مرکز نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز با تکنسین های توانمند و ماهر تعمیر لباسشویی در اهواز را فورا برای شما انجام میدهد.

با گذشت زمان متوجه شدیم که اکثر ماشین های لباسشویی عیوب خاصی را به طور مکرر نشان می دهند و تصمیم گرفتیم برای اطلاعات صحیح شما این عیب را فهرست کنیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ، آب کثیف را خارج نمی کند؟

اگر در این موقعیت هستید، لطفاً ابتدا بررسی کنید که آیا هنگام شروع برنامه شستشو، به اشتباه گزینه های توقف تخلیه آب یا توقف شستشو را انتخاب کرده اید یا خیر. اگر هیچ یک از این گزینه ها انتخاب نشده باشد، ماشین لباسشویی سامسونگ شما ایرادهای زیر را دارد:

  • یکی از اجزای مربوط به سیستم تخلیه آب گرفتگی یا معیوب است. بررسی کنید که فیلتر پرز مسدود نشده باشد، آن را تمیز کنید.

  • اگر پس از تمیز کردن این فیلتر همچنان مشکل حل نشد، دلایل دیگر می تواند از زهکش ها، از لوله و سیفونی که آب از طریق آن تخلیه می شود، باشد. برای رفع این نقص ماشین لباسشویی را از منبع برق جدا کرده و با خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز برای زمانی که لباسشویی وارد مرحله شستشو نمی شود

اگر برنامه شستشو را انتخاب کرده اید و شروع کرده اید اما در طول مسیر ماشین لباسشویی با مشکلاتی مواجه می شود و وارد فرآیند چرخش نمی شود، ماشین را به زور متوقف کنید، آن را از منبع برق جدا کنید و اجزای زیر ماشین را بررسی کنید:

  • فیلتر تخلیه و پرز: ممکن است اشیاء خارجی در فیلتر وجود داشته باشد که عملکرد صحیح ماشین لباسشویی را مسدود می کند. برای تمیزی فیلتر می توانید خودتان اقدام نمایید و یا از متخصص های نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز کمک بگیرید.

  • اگر مشکل از فیلتر نباشد، باید لباس ها و آب را خارج کنید، برنامه شستشو و خشک کردن را بدون قرار دادن لباس ها در دستگاه امتحان کنید. اگر ماشین لباسشویی کار نمی کند، ممکن است مشکل از تسمه انتقال یا جزء دیگر باشد. در این مرحله دیگر نباید صبر کنید؛ سریعا با مرکز نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز

زمانی که لباسشویی سامسونگ توقف ناگهانی می کند، چه کنیم؟

این یک خرابی بسیار رایج است و برخی موارد ضروری باید قبل از تماس با یک سرویس نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز بررسی شوند. بررسی کنید که آیا افت ولتاژ وجود دارد یا ماشین لباسشویی آب کافی دریافت می کند. بررسی کنید که آیا آب در حال گرم شده است یا کف بیش از حد در وان وجود دارد. اگر هیچ یک از این خطاهای کوچک شناسایی نشد، لطفاً برای جلوگیری از مشکلات احتمالی مانند: آسیب به درام یا آسیب به مقاومت های گرمایشی، با متخصص های نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

درخواست نیرو از مرکز تعمیرات لباسشویی برای زمانی که ماشین لباسشویی سامسونگ آب را گرم نمی کند

زمانی که لباسشویی در حال کار است،دست خود را بر روی درب لباسشویی بگذارید. اگر گرم نباشد به معنای عدم گرم کردن آب توسط لباسشویی است. لباسشویی ها المنت گرمایی دارند که ماشین لباسشویی آب سرد را به آب گرم تبدیل می کند. از این رو ابتدا باید این مشکل را بررسی نمایید. اگر مشکل از این المنت نباشد باید رسوب آهکی را از اجزای موتور پاک نماییم.

برای این منظور برای هر برنامه شستشو، توصیه می کنیم از محلولی برای تصفیه ناخالصی آب و محافظت از رسوبات آهکی احتمالی استفاده کنید. گاهی وجود رسوب آهکی به میزانی بالاست که ماشین لباسشویی سامسونگ متوقف شود و برنامه های شستشو و خشک کردن را اجرا نمی کند و یا بعد از برنامه شستشو، لباس ها به درستی شسته نشود، به راحتی می توان این مشکل را مشاهده کرد. در این حال باید سریعا با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس گرفت.

مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

اگر مواد شوینده اضافی در محفظه یا درام لباسشویی سامسونگ باشد، چه می شود؟

بیشتر متخصص های سازمان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز توصیه می کنند که همیشه به نوع ماده شوینده ای که استفاده می کنید، توجه کنید و فقط شوینده ای را انتخاب کنید که برای ماشین لباسشویی “سامسونگ” در نظر گرفته شده است. اگر بعد از یک برنامه شستشو، بعد از گذراندن مراحلی از قبیل پیچاندن، آبکشی و خشک کردن لباس ها و لباس ها آثاری از مواد شوینده دیده می شود یا اگر هنوز مقدار کمی مایع در محفظه عرضه مواد شوینده وجود دارد، فرآیند شستشو را تکرار کنید یا فقط مواد شونده را پاک کنید و دفعه بعد در مورد نوع شوینده استفاده شده و مقدار عرضه شده به ماشین لباسشویی بیشتر دقت کنید.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ نویز زیادی تولید می کند؟

این در واقع یک نقص نیست، بلکه بیشتر به نحوه قرارگیری صحیح ماشین لباسشویی و میزان لباس استفاده شده در هر برنامه مربوط می شود. ممکن است زمینی که روی آن قرار می گیرد کاملا صاف نباشد و دارای برجستگی باشد یا اینکه لباس های شسته شده را خیلی زیاد یا کم وارد کرده باشید.

اگر پس از برطرف نمودن این مشکل هنوز لباسشویی صدای بلندی دارد، احتمالا یکی از قطعات داخل موتور آسیب دیده است. برای برطرف نمودن این مشکل باید دانش کافی داشته باشید و یا از دفتر تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز درخواست نیرو نمایید. نیروهای نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اهواز سریعا به خانه شما ارسال می شوند و به نقص لباسشویی رسیدگی می نمایند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

اگر زمان استفاده شده برای برنامه شستشو لباس در لباسشویی سامسونگ بسیار طولانی باشد، چه کنیم؟

اگر چک کردید که برنامه ی شستشوی لباس بیش از حد طول می کشد، ابتدا گزینه های انتخاب شده در ابتدای برنامه شستشو را بررسی کنید. امکان انتخاب ناخواسته دستورات دیگر وجود دارد و در نتیجه برنامه شستشو تمدید می شود. گاهی مشکل از زمینی که لباسشویی روی آن قرار دارد است؛ بدین صورت که زمین ناهموار است و سبب تنظیم نامتعادل لباسشویی می شود. اما اگر مشکل به خاطر همین خطاهای کوچک انسانی نیست و در صورت تکرار این مشکل احتمالاً یکی از قطعات معیوب است و توصیه می کنیم با یک سرویس نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید

بررسی مشکل شسته نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی سامسونگ

از مشکلاتی که احتمال برخورد با آن در لباسشویی‌های سامسونگ وجود دارد مشکل خوب نشستن لباس‌ها می‌باشد که باعث می‌شود در نهایت مجبور شوید دوباره لباس‌های خود را با دست بشویید. یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی که باعث عدم شستشوی مناسب لباس‌ها در لباسشویی سامسونگ می‌شود عدم آبگیری مناسب دستگاه می‌باشد. این مشکل را می‌توانید به متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز سپرده و یا قبل از این کار برای اطمینان از آبگیری مناسب شیر آب لباسشویی را چک کنید. در نهایت به سراغ قطعاتی مانند شیر برقی و هیدرواستات رفته و از کارکرد مناسب آن‌ها اطمینان پیدا کنید.

مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی سامسونگ چه دلایلی می‌تواند داشته باشد

از دیگر مشکلات مطرح در ماشین‌های لباسشویی سامسونگ عدم تخلیه کامل آب از دیگ ماشین لباسشویی می‌باشد که دلایل متعددی دارد. این مشکل می‌تواند بنا به کثیف شدن فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی شما اتفاق بیفتد که برای رفع آن کافی است فیلتر را از جای خود بیرون آورده و به خوبی بشویید. مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید و احتمال خرابی آن بسیار زیاد است پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ می‌باشد. اگر مطمئن هستید نیاز به تعویض این قطعه وجود دارد حتماً از کارشناسان تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز کمک بخواهید.

مرکز تخصصی نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اهواز

چرا دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی‌چرخد

از مشکلات دیگر ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توان به عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی اشاره داشت که این مشکل در بسیاری از موارد به دنبال خراب شدن تسمه‌های ماشین لباسشویی اتفاق می‌افتد. همچنین از شما می‌خواهیم بلبرینگ و دینام دستگاه را نیز در نظر داشته و مورد بررسی قرار دهید. اگر نتوانستید مشکل چرخش دیگ لباسشویی سامسونگ را برطرف نمایید با متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس داشته و برای بررسی دیگ و موتور کمک بخواهید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز:

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *