مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان| تعمیر، نصب و سرویس

برند سامسونگ یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی سامسونگ

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان
نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

در این مقاله به بررسی نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان و همچنین به علت آب گیری نکردن لباسشویی و نحوه ورود آب به لباسشویی را بررسی می کنیم و سپس در مورد نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان می پردازیم. در نتیجه می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر لباسشویی در اصفهان ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

چرا لباسشویی سامسونگ آبگیری لازم را انجام نمی دهد؟

یکی از علت‌های گوناگونی در این زمینه که چرا لباسشویی سامسونگ آبگیری لازم را انجام نمی دهد؟ برخی از این دلایل مثل خراب بودن شیر تامین آب لباسشویی و یا ایجاد مشکلاتی در سیم کشی لباسشویی و … می تواند سبب بروز چنین مشکلاتی شود.

در این مقاله موارد بسیار مهمی را درباره نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان  بیان خواهیم نمود و بررسی می کنیم که آب چگونه وارد ماشین لباسشویی می گردد و همچنین در مورد از علت های آبگیری نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ و بروز مشکل مشکلاتی از این قبیل می پردازیم.

از جمله دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی خرابی شیر تامین آب و همچنین مشکل گرفتگی فیلتر های ماشین های لباسشویی می باشد. ضمنا وجود اختلال در سیم کشی لباسشویی هم می تواند سبب عدم آبگیری  در ماشین های لباسشویی می شود. مشکل در سوئیچ ماشین های لباسشویی سبب عدم آبگیری این گونه ماشین های لباسشویی سامسونگ می گردد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

نحو ورود آب به ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر که ماشین لباسشویی شما درست آبگیری نمی کند می توانید جهت سرویس دستگاه ها با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان در ارتباط باشید. نحوه ورود آب به ماشین های لباسشویی سامسونگ به این صورت است:

 در مرحله نخست ماشین لباسشویی آبگیری می‌شود هنگامی که درب ماشین لباسشویی بسته می شود، میکروسوئیچ بسته بودن را به برد الکتریکی ماشین اطلاع می دهد و در این مرحله شستشوی لباس آغاز می شود. سپس شیر برقی برای آبگیری در مدار قرار داده می شود و آب هم به وسیله شیر ورودی پشت لباسشویی وارد شلنگ هایی که به شیر برقی متصل هستند می گردد. هنگامی که شیر برقی فعال می گردد بوبین های آب باز می شود و آب وارد ماشین لباسشویی های سامسونگ می گردد.

نحوه برطرف کردن مشکل آبگیری نکردن لباسشویی

امکان داره در مکان اتصال شیر آب به ماشین های لباسشویی و همچنین شلنگ های آن قطعی هایی به وجود آمده باشد که این امر باعث می‌شود، فشار آب به مقدار ایده آل نرسد و به همین دلیل آبگیری در ماشین های لباسشویی با مشکلاتی رو به رو شود. اگر که در فیلتر های شیر آب در ورودی ماشین لباسشویی قطعی و کثیفی به وجود بیاید می‌بایست شلنگ آن را کاملاً باز نمایید و پس از بیرون آوردن فیلتر ها آنها را یک به یک تمیز کنید.

 همچنین امکان دارد جا پودری ماشین لباسشویی هم کثیف باشد و این هم مانع از حرکت آب به داخل قطعه ها می شود. چرا که آب بعد از گذشت جا پودری وارد دیگ ماشین های لباسشویی می‌شود و کثیف بودن جا پودری باعث جلوگیری از گردش آب در این ماشین ها می گردد.

در نتیجه می بایست همیشه اتصالات شیر آب و شلنگ ها را کنترل کنید و فیلترهای شیر آب و اتصالات شلنگ را تمیز نمایید و همچنین جا پودری ماشین لباسشویی را هم تمیز کنید، که باعث گردش آب شود و از اختلالات پیشرو جلوگیری به عمل آورید. اگر در این زمینه تخصص ندارید می توانید کار را نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان بسپارید.

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اصفهان

 

خراب بودن شیر تامین آب در ماشین های لباسشویی

زمانی که حرف آبگیری نکردن ماشین های لباسشویی سامسونگ به میان می‌آید نخستین بخشی که باید نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان صورت کامل و دقیق بررسی گردد شیر تامین آب در اغلب ماشین های لباسشویی می باشد.

چرا که ماشین های لباسشویی ماشین هایی می باشند که بعد از روشن شدن احتیاج به ورود آب به درون دیگ های خود و سپس خیس کردن لباس ها برای شستشو می باشد.

اما اغلب امکان دارد با خراب و یا معیوب شدن شیر برقی لباسشویی این فراینده تامین کردن آب برای دیگ ماشین لباسشویی دقیقاً انجام نشود. در این بخش به بررسی نمودن تاثیر خراب و معیوب بودن شیر تامین آب در آبگیری نکردن ماشین های لباسشویی می پردازیم.

از قبیل این مشکلات به شرح زیر است:

 • امکان دارد شیر ورودی آب در دستگاه گرفته پاره یا شکسته شده باشد.
 • امکان دارد در مکان اتصال شیر تامین آب اختلالاتی به وجود آمده باشد.
 • امکان دارد شیر آب متصل به ماشین لباسشویی کاملاً بسته شده باشد.

 که یک به یک این احتمالات را نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان باید کاملاً بررسی نماید.

گرفتگی فیلتر ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان می بایست حتما گرفتگی فیلتر ماشین لباسشویی را نیز بررسی کند. یکی از دلایل آب گیری نکردن ماشین های لباسشویی همین علت است.

از جمله علت هایی که باعث آبگیری نکردن ماشین های لباسشویی همین گرفتگی فیلتر ها می باشند. که این مشکلات به دلایل زیر امکان دارد پیش بیاید:

 دلیل اول اینکه ماشین لباسشویی به شیر آب متصل است و امکان دارد که آب شهری دارای رسوب هایی باشد، که باعث گرفتگی فیلتر گردد. گرفتگی از طریق این رسوب ها در فیلتر سبب جلوگیری از ورود آب و همچنین آبگیری نکردن ماشین لباسشویی می شود. بسیار دقت کنید که در مسیر ورودی آب همه لباسشویی فیلتر تعبیه نشده است. در نتیجه یکی از مواردی که باید نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان و یا نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان بررسی کند این مورد است.

کلام پایانی

اگر در این زمینه کاربلد هستید و تمایل دارید که این نکات آبگیری نکردن ماشین های لباسشویی را خود بررسی کنید حتما به تمامی نکات ذکر شده توجه کنید تا از بروز مشکلات دیگر به ماشین های لباسشویی جلوگیری کنید.

اگر که در این زمینه به هیچ عنوان سر رشته ندارد می بایست کار را به نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان و یا نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان بسپارید و کار تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی خود را از صفر تا صد به متخصص این امر بسپارید. متخصص و مهندسین این نوع لباسشویی ها تمامی مشکلات را به سرعت رفع می نمایند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان:

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03136606646

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *