مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت | تعمیر، نصب و سرویس

برند زیرووات یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی در رشت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی زیرووات در رشت

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در رشت
تعمیرات لباسشویی زیرووات در رشت

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت

ماشین‌ لباسشویی هم مثل سایر دستگاه های برقی احتیاج به نگهداری دارد. گاهی اوقات در اثر مشکلات مختلف مانند ضربه، فشار، عدم استفاده صحیح و غیره ممکن است که لباسشویی با مشکل مواجه گردد. اما نباید نگران باشید؛ زیرا امروزه نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت، تعمیرات لباسشویی شما را به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان ممکن انجام می دهند. در صورتی که قصد تعمیر لباسشویی در رشت را دارید، در ادامه با ما باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت

مشکلاتی که موجب تعمیر لباسشویی زیرووات می شود

لباسشویی هم مانند سایر لوازم برقی دیگر دچار خرابی و مشکل می شود. این عیب و نقص ها در دستگاه با نشانه هایی خود را بروز می دهند. اما نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت، هر نوع مشکل را بررسی کرده و آن را رفع می کنند. برخی از این مشکلات عبارت است از:

 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه: در این مورد بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی هیچ گونه علامتی نشان داده نمی شود و دستگاه خود به خود خاموش خواهد شد. در این صورت به نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت مراجعه نمایید تا مشکلات جدی برای دستگاه ایجاد نشده، مشکل رفع گردد.
 • عدم شروع به کار دستگاه: این مشکل هنگامی به وجود می آید که شما لباس ها را برای شستشو درون دستگاه قرار داده اید؛ اما بعد از انتخاب برنامه، دستگاه شما شروع به کار نخواهد کرد.
 • تمیز نشدن لباس ها: زمانی که کار دستگاه تمام می شود، در زمان خارج کردن لباس ها مشاهده می کنید که لباس ها تمیز نشده اند. در این مواقع ممکن است ماشین لباسشویی دچار عیب و نقص شده باشد.
 • ایجاد صداهای بلند: زمانی که لباسشویی صداهای بلند را از خود نشان می دهد، ممکن است که نشان از وجود یک مشکل بوده و به تعمیر نیاز داشته باشد. افراد متخصص در نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت، با بررسی صدا مشکل اصلی را تشخیص می دهند.
 • لرزش ماشین لباسشویی: بعضی مواقع دستگاه دچار لرزش شده و از جای خود حرکت می کند. در این صورت باید توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده است.
 • تخلیه نشدن آب : در مرحله شستشو لباس ها آب شستشو چند بار خارج شده و آب تمیز به دستگاه وارد می شود. هنگامی که آب تخلیه نمی شود، ممکن است دستگاه شما خراب باشد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در رشت

نحوه تشخیص عیب و نقص لباسشویی زیرووات

توجه داشته باشید که برای عیب یابی دستگاه، می توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت در ارتباط باشید تا مشکل شما را تشخیص دهند. همچنین امروزه با توجه به گسترده بودن حوزه اینترنت و فضا مجازی و همچنین دسترسی آسان و راحت افراد به اینترنت، انجام هر کاری به راحتی و در کمترین زمان ممکن امکان پذیر خواهد بود. در این صورت می توانید اکثر مشکلات و خرابی های موجود در لباسشویی های زیرووات را به آسانی جستجو کرده  و آن را حل کنید.

البته با توجه به اینکه لباسشویی یک دستگاه بسیار پیچیده است، هر فرد غیر فنی قادر به عیب یابی آن نخواهد بود. در این مواقع برای عیب یابی درست و برطرف کردن مشکل در کمترین زمان ممکن، باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت، ارتباط برقرار کنید. افراد متخصص مشغول به کار در نمایندگی لباسشویی زیرووات در رشت مشکلات موجود در دستگاه را بررسی کرده و برای تعمیر آن در زمان مناسب اقدام می‌کنند.

تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی زیرووات در رشت

معمولا بیشتر مشکلاتی که در ماشین های لباسشویی زیرووات رخ می دهد، در کمترین زمان ممکن و به راحتی رفع خواهند شد. امروزه نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت خدمات تخصصی خود را در محل هم ارائه می دهد. در این صورت شما می توانید تعمیر لباسشویی خود را به نمایندگی لباسشویی زیرووات در رشت واگذار کنید و آن را در محل و در کمترین زمان ممکن رفع کنید.

در صورتی که هر یک از مدل‌ های ماشین لباسشویی زیرووات را در منزل خود دارید و دچار مشکل شده است، می توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت در تماس باشید. در این صورت هزینه های ناشی از تعمیر هم به صورت چشمگیر کاهش می یابد. در این مواقع شما لازم نیست که مدت زمان زیادی را صرف جابجایی دستگاه کنید. اما هنگامی که مشکل جدی باشد، برای رفع آن باید ماشین لباسشویی را از منزل به نمایندگی لباسشویی زیرووات در رشت منتقل کنید.

تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت

هزینه تعمیر انواع مشکلات لباسشویی زیرووات

امروزه هزینه اکثر محصولات و خدمات افزایش پیدا کرده است، به همین دلیل افراد قبل از انجام هر کاری قصد دارند که با هزینه های آن آشنا شوند. در این زمینه باید توجه داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به عوامل زیادی بستگی دارد و نمی توان به راحتی قیمت ها را تعیین کرد. اما نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت، با بررسی مشکل هزینه دقیق را به شما اعلام خواهد کرد. قبل از هر چیزی، باید با عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر ماشین لباسشویی خود آشنا شوید. بعضی از مواردی که در تعیین هزینه  تعمیرات لباسشویی در نمایندگی لباسشویی زیرووات در رشت تاثیر دارد، عبارت است از :

 • معمولا هر تعمیرکار هزینه ای خاص را برای خدمات خود در نظر می گیرد. بنابراین با توجه به سابقه کار، تجربه کاری، ضمانت نامه و نحوه کارکرد تعرفه های تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات مشخص می شود.
 • ممکن است در داخل ماشین لباسشویی قطعات مختلف خراب شده و دچار مشکل شوند. در این صورت با توجه به نوع قطعه ای که خراب شده و برای آن جایگزین را استفاده کرده اند، هزینه های متفاوت را در نظر می گیرند.
 • در حالت کلی هزینه های مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی های زیرووات، با کیفیت انجام مراحل تعمیر، رابطه مستقیم خواهد داشت.

سخن پایانی

ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است در اثر عوامل متعدد با مشکل مواجه شده و به تعمیر نیاز داشته باشد. در این مواقع با نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت در ارتباط باشید تا تمامی مشکلات را در اسرع وقت تشخیص دهند. توجه داشته باشید که نمایندگی لباسشویی زیرووات در رشت خدمات زیادی را به مشتریان خود ارائه می دهند. به همین دلیل می توانید از مزیت های بعد از تعمیر هم بهره مند شوید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت:

تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 01333262639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *