مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

سوالات متداول تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

چگونه متوجه سلامت شیر برقی ماشین لباسشویی شویم؟

شیر برقی ماشین لباسشویی شما یکی از وسایل مهم این دستگاه می‌باشد که در روند آبگیری دستگاه نقش مهمی را ایفا می‌کند.می‌توانید با استفاده از اهم متر وضعیت شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.

به جز پمپ تخلیه چه مواردی در عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی اثرگذار هستند؟

اگر متوجه شدید ایرادی در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما وجود ندارد لازم است به صورت کامل فیلتر تخلیه دستگاه را از جای خود بیرون آورده و خوب تمیز کنید. همچنین احتمال خراب شدن برد الکترونیکی را در نظر داشته باشید.

چرا بدون انجام عملیات آبگیری ماشین لباسشویی متوقف می‌شود؟

یکی از مهمترین مراحل کارکرد ماشین لباسشویی شما تامین آب لازم برای شستشوی لباس‌ها می‌باشد.در صورت نمایش کد خطا مرتبط از کارشناسان تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان کمک بخواهید.

چگونه از نصب صحیح شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی مطمئن شویم؟

عدم نصب صحیح شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی مانع از تخلیه مناسب آب از دستگاه می‌شود. حتماً در زمان نصب این قطعه در لباسشویی باید توجه داشته باشید ارتفاع مناسب شلنگ تخلیه از سطح زمین حتماً در حدود یک متر در نظر گرفته شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان| تعمیر، نصب و سرویس

برند زیرووات یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی زیرووات باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی زیرووات

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در اصفهان
تعمیرات لباسشویی زیرووات در اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

ماشین لباسشویی زیرووات یکی از پر فروش ترین لباسشویی ها در ایران است بعضی مواقع به علت های مختلفی دچار مشکل و ایراد می شود.
از این رو باید نسبت به اصلی ترین عیب های ماشین لباسشویی زیرووات آگاه بود تا اگر مشکلی پیش آمد بدون هیچ دغدغه ای آن را رفع کرد.

به همین علت قصد داریم از شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی و تعمیر آن به کمک نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان توضیحاتی را ارائه دهیم. بدون شک نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان بهترین گزینه برای تعمیر لباسشویی در اصفهان می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی زیرووات

روشن نشدن ماشین لباسشویی زیرووات یکی از اصلی ترین ایراد ها است که به خاطر داشتن علت های ساده، می تواند کمی نگران کننده باشد. این عوامل از مهم ترین علت های این مشکل به حساب می آید:
ممکن است دو شاخه از برق کشیده شده و وصل نیست.
امکان مشکل در حسگر سطح آب وجود دارد.

ایراد های سیم کشی و کابل های دستگاه از علت های دیگر است.
ممکن است برد یا کمپرسور ماشین لباسشویی معیوب شده باشد.
بعضی مواقع  کامل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی یا معیوب بودن سوئیچ موجب روشن نشدن ماشین می شود‌.
احتمال دارد پنل کنترل ماشین معیوب شده باشد.

بعضی مواقع داغ بودن ماشین و بهره گیری زیادی از آن این اتفاق می افتد.
به ندرت هم پیش می آید که اگر حجم لباس ها در ماشین لباسشویی زیاد باشد ماشین لباسشویی روشن نمی شود.

اگر تمامی راه ها را رفتید اما مشکل حل نشد باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. متخصصان از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان فورا مشکل شما را برطرف می کنند.

نمایندگی لباسشویی زیرووات در اصفهان

صدا های غیر طبیعی از ماشین لباسشویی زیرووات

بعضی مواقع ماشین لباسشویی زیرووات زمان سیکل شستشو سر و صدای اندکی ایجاد می کند که عادی است. ولی اگر صدای غیر طبیعی از لباسشویی بیاید بسیار آزار دهنده است و آسایش افراد را خواهد گرفت.
اما به طور کلی علت های این مشکل ممکن است به خاطر موارد ذیل باشد:
بعضی مواقع برخورد دکمه یا سنجاق با درب علت به وجود آمدن صدای ماشین لباسشویی  در زمان شستشو است.

تعداد زیاد البسه در لباسشویی سبب ایجاد سر و صدا هنگام خشک کردن آن ها می شود. برای جلوگیری از این ایراد ها و پیشگیری از آسیب به لباسشویی، بهتر است همیشه برای هر سیکل تعداد لباس زیاد نباشد. معیوب بودن پمپ ماشین لباسشویی یکی دیگر از علت هایی است که باید توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان رفع شود

. معیوب بودن نیروی محرکه لباسشویی از اصلی ترین علت به وجود آمدن سر و صدا است. معیوب بودن تسمه لباسشویی همان علتی است که به غیر از سر و صدا لرزش هم ایجاد می کند.

اگر شما نمی توانید به تنهایی این مشکل را برطرف کنید باید تکنسین های با تجربه از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان مشکل را بررسی کنند. نمایندگی لباسشویی زیرووات در اصفهان در اولین فرصت ایراد لباسشویی شما را رفع خواهد کرد.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی زیرووات

این مشکل یکی از اصلی ترین مشکلات و در عین حال از ایراد های شایع به حساب می آید . علت های این مشکل را شرح خواهیم داد:
یکی از ساده ترین علت هایی که موجب می شود  درب ماشین باز نشود، عدم اتمام و خالی شدن آب لباسشویی است. در حقیقت این دستگاه ها به نوعی ایجاد شده اند که تا پایان سیکل شستشو درب قفل باشد.

در آخر حتی بعد از تمام شدن آن باید کمی صبر کنید و بعد درب را باز کنید. بعضی مواقع معیوب بودن زبانه و میکروسوئیچ باعث باز نشدن درب می شود. برای حل شدن مشکل لباسشویی به نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. متخصصان از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان به قدری با تجربه هستند که در کوتاه ترین زمان مشکل لباسشویی شما را حل می کنند.

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی زیرووات

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی یکی از عواملی است که در برخی مواقع به علت ساده بودن موضوع توسط خود شخص رفع می شود و در بعضی مواقع باید مورد ارزیابی تعمیرکاران از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان قرار گیرد.
شیر آب ورودی دستگاه بسته است.

شلنگ های ورودی آب مسدود شده است یا دچار مشکلات دیگر شده اند، شیر برقی لباسشویی معیوب شده و باید عوض شود. معیوب بودن میکروسوئیچ درب موجب می شود تا درب به خوبی بسته نشود و آبگیری هم طبیعتا انجام نخواهد شد. اگر با کلی تلاش مشکل شما برطرف نشد از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

آبگیری ماشین حتی در هنگام خاموشی دستگاه

ممکن است این مسئله اندکی برای شما عجیب باشد اما با عرض تاسف این موضوع در خیلی از ماشین های لباسشویی اتفاق افتاده‌ است. ولی این عیب بی علت رخ نمی دهد و امکان دارد شیر برقی معیوب شده باشد که موجب به وجود آوردن این مشکل شده است.

در هر صورت به جای نگران کردن خود از نیروهای متخصص از نمایندگی لباسشویی زیرووات در اصفهان بخواهید تا لباسشویی شما را عیب یابی کنند.

تخلیه نشدن آب کثیف ماشین لباسشویی زیرووات

آب کثیف مربوط به البسه آلوده است که باید فورا از لباسشویی تخلیه شود، ولی اگر با ایراد تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی مواجه شدید و آب تحت هیچ شرایطی تخلیه نشد، یعنی قطعا پمپ تخلیه معیوب شده است.

ولی این مشکل ماشین لباسشویی می تواند مرتبط با مسدود بودن مجاری تخلیه هم باشد. اگر هیچ نتیجه ای نگرفتید بهترین کار این است که به نمایندگی لباسشویی زیرووات در اصفهان تماس بگیرید تا ایراد ماشین لباسشویی شما را برطرف کنند.

سخن آخر

دوستان عزیز و گرامی ما در این مقاله تلاش بسیاری کردیم تا در ارتباط با نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان و انواع خرابی آن توضیحاتی را ارائه دهیم. از شما خواهشمندیم که اگر برای ماشین لباسشویی شما هر نوع مشکلی پیش آمد سریعا برای رفع آن اقدام نمایید و آن را به دست متخصصین ماهر نمایندگی لباسشویی زیرووات در اصفهان بسپارید. برای یافتن دانسته های بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان:

تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *