مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

سوالات متداول تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

چگونه متوجه سلامت شیر برقی ماشین لباسشویی شویم؟

شیر برقی ماشین لباسشویی شما یکی از وسایل مهم این دستگاه می‌باشد که در روند آبگیری دستگاه نقش مهمی را ایفا می‌کند.می‌توانید با استفاده از اهم متر وضعیت شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید.

به جز پمپ تخلیه چه مواردی در عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی اثرگذار هستند؟

اگر متوجه شدید ایرادی در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما وجود ندارد لازم است به صورت کامل فیلتر تخلیه دستگاه را از جای خود بیرون آورده و خوب تمیز کنید. همچنین احتمال خراب شدن برد الکترونیکی را در نظر داشته باشید.

چرا بدون انجام عملیات آبگیری ماشین لباسشویی متوقف می‌شود؟

یکی از مهمترین مراحل کارکرد ماشین لباسشویی شما تامین آب لازم برای شستشوی لباس‌ها می‌باشد.در صورت نمایش کد خطا مرتبط از کارشناسان تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان کمک بخواهید.

چگونه از نصب صحیح شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی مطمئن شویم؟

عدم نصب صحیح شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی مانع از تخلیه مناسب آب از دستگاه می‌شود. حتماً در زمان نصب این قطعه در لباسشویی باید توجه داشته باشید ارتفاع مناسب شلنگ تخلیه از سطح زمین حتماً در حدود یک متر در نظر گرفته شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان| تعمیر، نصب و سرویس

برند حایر یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی حایر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی حایر

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی حایر اصفهان
نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

ماشین لباسشویی یکی از وسایل خانگی سودمند می باشد که در دنیای امروزی در هر منزلی پیدا می شود. لباسشویی عملیات شست و شو و پاکیزه نمودن البسه و پرده و خیلی چیزهای دیگر را برای خانم خانه دار آسان کرده است. امان از روزی که این ماشین دچار مشکل شود و به درستی کار نکند آن موقع است که با تعداد زیادی البسه کثیف رو به رو خواهید شد.

در این محتوا درمورد همه ی مشکلات لباسشویی حایر توضیحاتی خواهیم داد و آموزش می دهیم که چگونه آن را برطرف کنید. اگر نتوانستید مشکل را برطرف کنید با نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان تماس بگیرید. متخصصان از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان مهارت بسیاری دارند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

تعمیر مسدود بودن فیلتر در نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

فیلتر ماشین لباسشویی مسئول جدا کردن  مواد اضافی همچون مو و پرز و هر چیزی که امکان دارد به دیگ ماشین صدمه وارد  کند را به عهده دارد. فیلتر ها پس از مدتی پر خواهند شد‌ و موجب می شود دستگاه بوی بدی بگیرد یا ماشین کارآیی درستی نداشته باشد.

در مورد این مشکل با نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان تماس بگیرید. ما به شما تاکید می کنیم که به طور مرتب فیلتر دستگاه را بررسی کنید. اگر احتیاج بود آن را پاکیزه نمایید. ولی اگر احساس می کنید تلاشتان بی فایده است باید تعمیر لباسشویی در اصفهان را به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان بسپارید.

تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

تعمیر گرم نبودن آب لباسشویی در نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

در ماشین لباسشویی حایر دو شلنگ وجود دارد که یکی از آن به آب سرد و آن یکی به آب گرم وصل می باشد. آب گرم امکان دارد به علت های گوناگونی به ماشین لباسشویی نرسد یا گرما را حفظ نکند. در مدل های امروزی داغ نبودن آب دستگاه با ارور نشان داده می شود و از این جهت می توانید به آسانی پی ببرید که مشکل، مربوط به کدام بخش ماشین لباسشویی است.

ولی در دستگاه های قدیمی مشخص کردن ایراد به آسانی ممکن نیست و باید از یک سرویس کار از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان  در خواست کمک کنید. دلایل گرم نشدن آب دستگاه شامل موارد هایی چون مشکل در کارآیب دماپا یا معیوب بودن کابل های متصل به آن می باشد.

همچنین معیوب بودن هیتر، بی نظمی در تنظیمات هیدرواستات، انسداد شلنگ مربوط به آب گرم دستگاه و معیوب بودن شیر آب ورودی می باشد. برای بررسی مشکل ایجاد شده به نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان مراجعه کنید. نمایندگی لباسشویی حایر در اصفهان مشکل دستگاه را مشخص و برای تعمیر آن دست به کار می شوند.

پریدن ماشین لباسشویی

شایع ترین ایراد ماشین لباسشویی های امروزی پرش دستگاه هنگام کار است. دلیل این عیب تنظیم اشتباه پایه، وجود نداشتن پیچ های ایمنی، معیوب بودن یاتاقان در مدل های قدیمی دستگاه یا حجم زیاد البسه در ماشین لباسشویی این مشکل را به وجود می آورد. اگر ایراد دستگاه شما با تعمیر یا عوض کردن این بخش ها رفع نشد باید به سمت بلبرینگ های دستگاه خود بروید.

برای عوض کردن بلبرینگ یا تعمیر دستگاه از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان کمک بگیرید چون این موضوع به تبحر و تجربه زیادی نیاز دارد. بعضی مواقع چند ضربه گیر برای نداشتن پرش دستگاه در زیر ماشین لباسشویی نصب می شود. اگر یکی از آن ها زودتر از بقیه کهنه شد امکان دارد سبب لرزش کل دستگاه شود و حتی موجب حرکت خود دستگاه هم بشود. برای برطرف کردن این عیب ماشین لباسشویی از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان در خواست کمک کنید.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان

آب نگرفتن ماشین لباسشویی

هیدرو استات مسئول سطح آب دستگاه می باشد که اگر معیوب شده باشد دستگاه شما آب نمی گیرد و به ارزیابی احتیاج دارد. تا هنگامی که ایراد آب نگرفتن دستگاه شما رفع نشود. دستگاه آغاز به کار نمی کند. باید پمپ تخلیه دستگاه را بررسی کنید تا اطمینان یابید دستگاه شما به خوبی کار می کند با نه.

اگر نمی توانید از پس این مشکل بر بیایید با نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان تماس بگیرید. بعضی مواقع پیش می آید که نمی توانید شیر آب دستگاه را باز کنید و یا حتی قطع شدن آب هم این مشکل را ایجاد می کند. پیش از اینکه با نیروهای متخصص از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان تماس بگیرید باید تمامی این مورد ها را به طور صحیح بررسی کنید و بعد از نمایندگی لباسشویی حایر در اصفهان بخواهید دستگاه شما را تعمیر کنند.

نمایندگی لباسشویی حایر در اصفهان

نچرخیدن درام ماشین لباسشویی

هنگامی که ماشین لباسشویی چرخش ندارد می تواند علت های گوناگونی داشته باشد. یکی از آن ها مربوط به عیب در سیستم برنامه نویسی دستگاه است یا اینکه مربوط به بارگیری فراتر از حد درام دستگاه می باشد. در لباسشویی های قدیمی امکان دارد معلوم شود که کمپرسور یا یا تاقان معیوب شده است یا نه. روی این مشکل بی تفاوت نباشید و در اسرع وقت با تکنسین های با تجربه از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان تماس بگیرید.

اگر درام یک ثانیه بعد از آغاز شستشو چرخش نداشت این معنا را دارد که تسمه داخلی لباسشویی، موتوری که باعث حرکت آن میشد، کلاچ وصل شده به درام درایو معیوب شده است‌‌. زمانی که دستگاه فراتر از حد بار می شود امکان دارد با گذشت زمان دچار مشکل شود. از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان بخواهید تا معلوم کنند مشکل دستگاه چه است. نمایندگی لباسشویی حایر در اصفهان قادرند تمامی ایراد ها را برطرف کنند‌.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم مشکل های رایج ماشین لباسشویی و راهکار هایی برای رفع آن را کاملا برای شما توضیح دهیم. دقت داشته باشید که برای مشخص کردن ایراد ماشین لباسشویی، انجام سرویس یا تعمیر آن باید درباره شیوه عملکرد لباسشویی اطلاعات شما قوی و کامل باشد. ساختار و قطعه های گوناگون ماشین لباسشویی و مسئولیت هر کدام را به خوبی بشناسید و ابزارهای به خصوصی را داشته باشید. هر شخصی تجربیات کافی ندارد که به تنهایی ماشین لباسشویی را عیب یابی و تعمیر کند. پس می توانید با مراجعه به نمایندگی لباسشویی حایر در اصفهان مشکل خود را حل کنید . برای اطلاعات کامل تر با مشاوران ما تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان:

تعمیر لباسشویی حایر در اصفهان| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *