مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند ایکس ویژن یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ایکس ویژن باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی ایکس ویژن
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

مشکل در ماشین لباسشویی و معیوب شدن آن، دغدغه ی بسیار بزرگ برای افراد است چون مشکل و زحمت را زیاد می کند و هم اینکه احتیاج به البسه تمیز و بدون کثیفی یک احتیاج همیشگی در تمامی منزل ها است. اما با این وجود همه ی ماشین های لباسشویی در معرض خرابی و احتیاج به تعمیر لباسشویی در مشهد قرار دارند.

 نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد بسیار قابل اطمینان و با سابقه است که می تواند ایرادهای مربوط به دستگاه ایکس ویژن شما را به خوبی رفع کند. نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن با تکیه بر سابقه بی نظیر خود و همچنین متخصصان با تجربه اش می تواند خیال شما را از این‌ بابت آسوده نماید.

 تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

لرزش شدید و نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

اصولا زیاد پیش می آید که ماشین های لباسشویی دچار لرزش شوند، اگر دستگاه کم بلرزد کاملا عادی است . ولی اگر لرزش لباسشویی بر خلاف قبل زیاد شده است کاملا غیر طبیعی است.

 امکان دارد به خاطر تراز نبودن لباسشویی بر سطح زمین باشد یا به خاطر جداسازی کمک فنر همچین موضوعی پیش آمده باشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد با مهارت و دانش خود این مشکل را پیگیری می کند. متخصصان از نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد دارای چندین سال سابقه هستند و دستگاه شما  فورا عیب یابی و تعمیر می شود.

تخلیه نشدن آب و نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

اگر آب از دستگاه لباسشویی ایکس ویژن شما تخلیه نمی شود، دو دلیل می تواند داشته باشد، ممکن است پمپ ماشین لباسشویی معیوب شده باشد یا اینکه اختلال در فیلتر دستگاه به وجود آمده باشد. در این موقعیت نخسین اقدام الزامی تخلیه آب داخل لباسشویی با بیرون کشیدن شلنگ تخلیه آب می باشد.

 بعد از آن باید برای تعمیر دستگاه دست به کار شوید و از نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد هر کدام از مشکلات مربوط به لباسشویی را به خوبی رفع می کنند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

صدای زیاد از ماشین لباسشویی

با توسعه ی زیاد امروزه دستگاه های لباسشویی به ندرت سر و صدا ایجاد می کنند که در هنگام کار کردن در کل بدون صدا هستند. پس اگر دستگاه در هر یک از مراحل خود صدایی غیر طبیعی ایجاد کرد، علائم عیب در کار لباسشویی است. این عیب می تواند به خاطر گیر کردن یک بخش یا مشکلی در درام باشد و حتما برای برطرف شدن آن باید به کمک نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در مشهد تعمیر کنید.

 

نچرخیدن ماشین لباسشویی

یکی دیگر از ایرادهای شایع و رایج در ماشین لباسشویی ایکس ویژن چرخش نداشتن درام شستشو و ثابت ماندن آن است‌. از دلیل های احتمالی بروز این ایراد می توان به بی نظمی در کارکرد حسگرهای داخل لباسشویی، بی نظمی در کمربند درایو یا معیوب بودن لباسشویی اشاره کرد. آن چه که معلوم است ضرورت رسیدگی به این ایراد به صورت تخصصی و به کمک نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد است. کارشناسان از نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد مشکل را به سرعت رفع می کنند.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

اختلال در آب گیری ماشین لباسشویی

بعضی مواقع ماشین لباسشویی نمی تواند عمل آبگیری را انجام دهد یا اینکه آبگیری با سرعت کم انجام می شود. این ایراد می تواند علت های گوناگونی داشته باشد. به عنوان مثال باز بودن درب دستگاه ، از کار افتادن اتصال و رابطه بین سوئیچ تایمر و معیوب بودن میکروسوئیچ را می توانیم مثال بزنیم. اما برای رفع این مشکل نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در مشهد  را از نگرانی در می آورد. تکنسین ها از نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد سال ها تجربه و سابقه درخشانی دارند.

 

آب گیری مدام لباسشویی

یکی از ایرادهایی که در دستگاه لباسشویی ایکس ویژن رخ می دهد قطع نشدن آب گیری لباسشویی است. معیوب بودن شیر ورودی آب ماشین لباسشویی، می تواند سبب چنین عیبی شود که نتیجه آن فراتر از حد زیاد شدن آب داخل دیگ است. ایراد قطع نشدن آبگیری ماشین لباسشویی می تواند به دلیل خرابی تایمر ماشین لباسشویی ، کلید فشار و نیروی کم باشد.

 برای پی بردن این که علت مهم مشکل چیست؟ می توانید برق لباسشویی را قطع کنید. اگر هنوز آب در حال ورود به درون دیگ بود، در واقع ایراد از شیر ورودی لباسشویی است.

ولی اگر با قطع کردن برق این مشکل رفع شد. پس ایراد از قطعات الکترونیکی دستگاه می باشد. سریع برای رفع مشکل به نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد مراجعه کنید. اگر می خواهید مشکل دستگاه باعث از کار افتادن لباسشویی نشود باید دستگاه را به نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد بسپارید.

نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در مشهد

روشن نشدن لباسشویی ایکس ویژن

یکی دیگر از ایراد های مربوط به ماشین های لباسشویی ایکس ویژن که باعث نگرانی افراد می شود، روشن نشدن ماشین لباسشویی است. نخستین کاری که باید در همچین موقعیتی انجام دهید، ارزیابی اتصال ماشین به برق و پریز آن است.

 اگر ایراد از اتصال برق نبود، علت مهم روشن نشدن دستگاه می تواند ایراد در کلید درب ماشین لباسشویی باشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد ضمن راهنمایی به شما در عرصه ایراد های مربوط به ماشین لباسشویی، می توانند در بازه زمانی کم برای تعمیر ماشین لباسشویی شما دست به کار شوند. پس گزارش خود را به نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در مشهد ارسال نمایید.

 

سخن آخر
تعمیر ماشین لباسشویی ایکس ویژن و ارزیابی ایراد های آن، کاری دشوار و احتیاج به تخصص و حرفه دارد. در صورتی که اشخاص ناشناس و بی تجربه نسب به تعمیر ماشین لباسشویی دست به کار شوند امکان دارد مشکلات ماشین لباسشویی بیشتر شود هم در صورتی که محتاط نباشند در سیم کشی لباسشویی اختلال ایجاد می شود و برق گرفتگی را به دنبال خواهد داشت.

‌ به همین دلیل بهترین کار این است که در صورت معیوب شدن ماشین لباسشویی، به مرکز تعمیر معتبر و مجاز برای ماشین لباسشویی ایکس ویژن مراجعه نمایید. اگر در مشهد هستید می توانید برای تعمیر دستگاه به نمایندگی لباسشویی ایکس ویژن در مشهد مراجعه کنید. این مرکز خدمات بعد از فروش یکی از بهترین ها در شهر مشهد به حساب می آید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد:

تعمیر لباسشویی ایکس ویژن در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *