مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت | تعمیر، نصب و سرویس

برند ایندزیت یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی رشت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی ایندزیت

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در رشت
تعمیرات لباسشویی ایندزیت در رشت

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت

معمولا ماشین لباسشویی های ایندزیت در اثر عوامل گوناگون ممکن است دچار مشکل و اختلال شوند که در این مواقع باید در کمترین زمان ممکن برای رفع مشکل اقدام کنید. اما جای نگرانی نیست؛ چرا که نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت، به بهترین شکل ممکن برای رفع مشکلات دستگاه اقدام می کند. گاهی اوقات در صورتی که مشکل ماشین لباسشویی را رفع نکنید، ممکن است با مشکلات بزرگتر مواجه گردید. برای آشنایی با تعمیر لباسشویی در رشت در نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت، در ادامه با ما باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت

مشکلاتی که در ماشین لباسشویی ایندزیت پیش می آید

ماشین لباسشویی مانند انواع تجهیزات برقی دیگر ممکن است در اثر گذر زمان یا استفاده نامناسب، دچار اختلال شود. در این مواقع بر روی ماشین لباسشویی مشکلات و اختلالاتی ظاهر می‌شود که باید در کمترین زمان ممکن آنها را رفع کنید. توجه داشته باشید که نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت مشکلات را در کمترین زمان ممکن پیدا کرده و برای رفع آن اقدام می کند. برخی از مشکلات موجود در ماشین لباسشویی ایندزیت که منجر به تعمیر آن می شود، عبارت است از:

 • تخلیه نشدن آب لباسشویی: گاهی اوقات هنگام شستشو، ممکن است که ماشین لباسشویی آب داخل دستگاه را تخلیه نکند. در این مواقع حتماً فیلتر مسدود شده است یا پمپ خراب شده است. در این صورت باید در اسرع وقت برای تعمیر لباسشویی اقدام کنید؛ چرا که در غیر اینصورت ممکن است با مشکلات بزرگتر مواجه شوید.
 • آبگیری نکردن ماشین لباسشویی: بعضی مواقع ممکن است که ماشین لباسشویی آبگیری را به طور کامل و به خوبی انجام ندهد. در این مواقع ممکن است عوامل مختلف باعث ایجاد این مشکل شده باشد. در این صورت ممکن است یک قطعه نیاز به تعویض داشته باشد یا اینکه مشکل جزئی بوده و به راحتی برطرف شود.
 • روشن نشدن دستگاه: موقعی که دستگاه روشن نمی شود، در ابتدا باید پریز برق را بررسی کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد، در اسرع وقت باید نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت آن را بررسی کند و از بروز مشکل بزرگتر جلوگیری نماید.
 • ایجاد صداهای بلند: در صورتی که ماشین لباسشویی از خود صدا بلند و غیرمعمول بروز دهد، ممکن است مشکلات جدی در دستگاه ایجاد شده باشد. در این مواقع نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت، با بررسی قطعات مختلف دلیل ایجاد صدا را تشخیص داده و برای تعمیر آن اقدام می کند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در رشت

نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی در نمایندگی لباسشویی ایندزیت در رشت

ماشین لباسشویی جزو تجهیزات مهم در هر آشپزخانه محسوب می شود. در صورتی که این وسیله با مشکل و اختلال مواجه شود، ممکن است اکثر کارها عقب بیفتد. در این مواقع با مشاهده کردن کوچکترین مشکل و عیب و نقص در دستگاه، باید در کمترین زمان ممکن برای ارزیابی آن اقدام کنید. در این صورت شما در ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما به پریز برق متصل است. در صورتی که مشکل شما رفع نشد، باید برای تعمیر آن اقدام کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت، جزو مراکز معتبر محسوب می شود که افراد می‌توانند برای تعمیر لباسشویی خود به آن مراجعه کنند. افراد متخصص و حرفه ای در نمایندگی لباسشویی ایندزیت در رشت، تمامی عیب و نقص های دستگاه را بررسی کرده و در کمترین زمان ممکن برای تعمیر آن اقدام می کنند. در این صورت قبل از اینکه مشکل دستگاه جدی‌تر شود و مشکلات بزرگتری در دستگاه ایجاد گردد، مشکل رفع خواهد شد.

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در رشت

امروزه در اکثر نمایندگی ها این امکان برای افراد وجود دارد که در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی، برای تعمیر آن در محل اقدام کنند. در این مواقع شما می توانید در کمترین زمان ممکن مشکل موجود در دستگاه خود را رفع کرده و از بروز مشکلات جدی تر در ماشین لباسشویی خود پیشگیری کنید. هنگامی که کوچکترین اختلال را در ماشین لباسشویی ایندزیت مشاهده کردید، در کمترین زمان ممکن با مشاوران نمایندگی لباسشویی ایندزیت در رشت تماس حاصل نمایید.

در قدم اول شما باید مشکلات موجود در ماشین لباسشویی خود را به افراد مجرب در نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت، اعلام کنید تا بتوانند برای تعمیر آن اقدام کنند. گاهی اوقات ممکن است که مشکل موجود در ماشین لباسشویی بزرگتر باشد و لازم باشد که ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انتقال پیدا کند. در این صورت تمامی مراحل حمل و نقل و تعمیر بر عهده نمایندگان ماشین لباسشویی ایندزیت خواهد بود.

تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت

هزینه های ناشی از تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

معمولا امروزه اکثر افراد قبل از اینکه برای خرید یا تعمیر تجهیزات اقدام کنند، در ابتدا قصد دارند که با قیمت و هزینه های ناشی از آن آشنایی داشته باشند. در نهایت با توجه به بودجه و هزینه های مورد نیاز خود برای خرید یا تعمیر تجهیزات اقدام می‌کنند. دقت داشته باشید که هزینه های ناشی از تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به عوامل متعددی بستگی دارد. به همین دلیل تعیین هزینه های ناشی از تعمیر قبل از بررسی و عیب یابی دستگاه، امکان پذیر نیست. البته تعمیر ماشین لباسشویی در نمایندگی لباسشویی ایندزیت در رشت بسیار مقرون به صرفه تر و مناسب تر خواهد بود.

در صورت بروز مشکل و اختلال در ماشین لباسشویی خود، می توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت در ارتباط باشید. در این صورت افراد حرفه ای این مجموعه می توانند مشکل موجود در دستگاه را بررسی کرده و با کمترین هزینه ممکن تعمیرات دستگاه شما را انجام دهند. در کل نوع مشکل و قطعه ای که دچار مشکل شده است، بر روی هزینه ها تاثیر مستقیم دارد. گاهی اوقات ممکن است که یکی از قطعات به تعویض نیاز داشته باشد، در این صورت بدون شک قیمت‌ها افزایش پیدا می کند.

سخن پایانی

ماشین لباسشویی جزو تجهیزات مهم در هر خانه محسوب می‌شوند که در صورت بروز مشکل افراد باید در کمترین زمان ممکن برای رفع آن اقدام کنند. فقط توجه داشته باشید که عیب یابی و تعمیر دستگاه را در اختیار افراد مجرب و حرفه ای در نمایندگی لباسشویی ایندزیت در رشت قرار دهید. نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت می تواند تمامی مشکلات ماشین لباسشویی ایندزیت را بررسی کرده و با هزینه مناسب خدمات متنوع را به مشتریان ارائه دهد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت:

تعمیر لباسشویی ایندزیت در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 01333262639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *