مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان| تعمیر، نصب و سرویس

برند ال جی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی ال جی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی ال جی در اصفهان
نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

در نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان سرعت تعمیر لباسشویی در اصفهان بسیار افزایش می‌یابد. می توان گفت که لباسشویی ها در حالت کلی بسیار در بهتر زندگی کردن افراد نقش دارند. با لباسشویی ها می توان در مدت بسیار کمی تمامی لباس های کثیف و لکه دار را تمیز کرده و از پوشیدن آن ها لذت ببرید. گاهی ممکن است که لباسشویی ال جی دچار خرابی شود.

مشکلاتی نظیر بوی سوختگی، روشن نشدن و غیره می تواند بسیار شما را درگیر کند. در این صورت کمک کرفتن از نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان می تواند یکی از گزینه های شما باشد. افرادی که اغلب هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص خرابی لباسشویی ندارند به نمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهان مراجعه می‌کنند. در این مقاله با توجه به اهمیت این موضوع، به بررسی عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می‌پردازیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

روشن نشدن لباسشویی ال جی و تعمیر آن توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

گاهی ممکن است که احتیاج داشته باشید لباسهایتان را توسط لباسشویی بشویید. در این صورت بسیار پیش آمده است که لباسشویی روشن نمی شود. در این صورت فکر می کنید که علت این امر چه چیزی می تواند باشد؟ دقت داشته باشید که روشن نشدن لباسشویی ال جی می تواند علت های بسیار زیادی داشته باشد. اگر در این زمینه تخصص ندارید می توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان تماس بگیرید.

قطعاً افراد متخصص در این زمینه می توانند شما را بسیار یاری کنند. حال اگر کمی با عملکرد لباسشویی آشنا هستید، به نکات زیر توجه داشته باشید. این نکات می توانند عیب یابی ماشین لباسشویی را برای شما بسیار ساده تر کنند. از این رو مراحل زیر را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا مشکل روشن نشدن لباسشویی را بر طرف کنید.

 • چک کردن برق ورودی لباسشویی

در مرحله اول ابتدا باید برق ورودی لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است مشکل روشن نشدن لباسشویی هیچ ارتباطی با عملکرد قطعات لباسشویی نداشته باشد. از این رو در وهله اول، باید میزان برق ورودی به لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید. دقت داشته باشید که لباسشویی های ال جی با ولتاژ برق ورودی 220 ولت کار می کنند.

 • چک کردن کابل برق

در مرحله دوم در واقع پس از چک کردن برق ورودی لباسشویی، نوبت چک کردن سلامت کابل برق است. از این رو در این مرحله از عیب یابی و تعمیر توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان باید از سلامت کابل اطمینان حاصل کنید. برای این کار کافی است تا از یک اهم متر استفاده کنید. از این رو اهم متر را حتماً در حالت بیزر قرار دهید. اهم متر مشخص خواهد کرد که کابل لباسشویی سالم و یا معیوب است.

تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

 • چک کردن فیلتر برق ورودی ماشین لباسشویی

سومین مرحله برای تعمیر این دستگاه توسط نمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهان، چک کردن فیلتر برق ورودی است. برای چک کردن فیلتر برق ورودی لباسشویی کافی است تا از یک اهم متر بهره بگیرید. در واقع برای این کار، اهم متر را در حالت تست خازن قرار می دهید. با این کار می توان از سلامت مسیر سیم کشی تا برد اصلی بسیار مهم لباسشویی اطمینان حاصل کنید.

 • چک کردن برق لباسشویی توسط لرزش آن

دقت داشته باشید که گاهی ممکن است بر اثر لرزش لباسشویی، سیم کشی آن دچار قطعی شود. در این صورت نیز باید سیم کشی لباسشویی را چک کنید تا قطعی نداشته باشد. در صورت قطعی سیم لباسشویی می توایند به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان مراجعه کنید.

 • چک کردن سوکت های موجود در برد اصلی لباسشویی

دقت داشته باشید که گاهی نیز ممکن است، مشکل روشن نشدن لباسشویی از سوکت های آن باشد. از این رو لازم است تا از سلامت سوکت های برد اصلی ماشین لباسشویی نیز اطمینان حاصل کنید. ممکن است که حتی با طی کردن این مراحل نیز لباسشویی ال جی روشن شود. در این صورت می توانید برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی از نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان کمک بگیرید. در نمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهان، افراد متخصص می توانند در سریع ترین زمان ممکن لباسشویی ال جی شما را تعمیر کنند.

عیب یابی بسته نشدن درب لباسشویی و تعمیر آن توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

می توان گفت که بسته نشدن درب ماشین لباسشویی همواره می تواند علت های متعددی داشته باشد. در واقع خرابی در قسمت های قطعات مربوط به درب، می تواند از شایع ترین علت های بسته نشدن درب آن باشد. برای پیدا کردن علت بسته نشدن درب لباسشویی نیز می توانید از نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان کمک بگیرید. در این نمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهان، به سرعت مشکل لباسشویی تشخیص و رفع می‌شود. در ادامه به بررسی این علت ها می پردازیم. همراه ما باشید.

نمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهان

 • مرحله اول

در مرحله اول بایستی حتماً زبانه درب لباسشویی را چک کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. زیرا در بسیاری از مواقع علت بسته نشدن درب لباسشویی، دفرمه شدن زبانه درب آن می‌باشد. البته گاهی نیز ممکن است که علت بسته نشدن درب لباسشویی، خرابی و شکسته شدن  زبانه درب آن باشد. در این صورت لازم است تا به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان مراجعه کنید.

 • مرحله دوم

پس از چک کردن سلامت زبانه درب لباسشویی، نوبت به چک کردن قفل یا میکروسوئیچ ماشین لباسشویی است. از این رو در این مرحله نیز باید از سلامت قفل لباسشویی ال جی اطمینان حاصل کنید. می توان گفت که میکروسوئیچ در واقع وظیفه قفل کردن لباس شویی را دارد. البته عملکرد این قفل زمانی آغاز می شود که لباسشویی در حال شستشو باشد. در هر حال در صورتی که میکرو سوئیچ دچار آسیب شود، قطعاً  عملیات بسته شدن درب لباسشویی با مشکل مواجه می شود.

 

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی عیب یابی و تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان می پردازیم. می توان گفت که خرابی لباسشویی می تواند علت های مختلفی داشته باشد. از این رو اگر در این زمینه تخصص ندارید، حتما از افراد متخصص در زمینه عیب یابی لباسشویی ال جی کمک بخواهید. به هیچ وجه در صورت نداشتن آگاهی  خودتان اقدام به درست کردن لباسشویی ال جی نکنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان:

تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03136606646

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *