مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

سوالات متداول تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

صدای زیاد ماشین لباسشویی اسنوا می‌تواند مربوط به کدام بخش دستگاه باشد؟

سر و صدای زیاد و غیر طبیعی اغلب مربوط به ایراد در بلبرینگ ماشین لباسشویی می‌باشد. احتمال خرابی پمپ تخلیه یا کمک فنرهای لباسشویی نیز وجود دارد.

چرا در لباسشویی اسنوا با حرکت شدید دستگاه مواجه می‌شویم؟

در اغلب موارد تکان‌های شدید ماشین لباسشویی به وضعیت تراز دستگاه شما مرتبط می‌باشد. برای تنظیم تراز لباسشویی از کارشناسان تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز کمک بخواهید.

چرا لباس‌ها در لباسشویی اسنوا تمیز نمی‌شوند؟

مهمترین عاملی که منجر به تمیز نشدن لباس‌های شما در لباسشویی اسنوا می‌شود تخلیه نشدن کامل آب‌های کثیف از داخل دستگاه می‌باشد. البته کیفیت ماده شوینده نیز تاثیرگذار است.

در زمان قفل شدن درب ماشین لباسشویی اسنوا چه کار انجام دهیم؟

اولین احتمال را باید تخلیه نشدن کامل آب در نظر بگیرید که نیاز به بررسی موارد مرتبط مانند پمپ تخلیه یا برد الکترونیک وجود دارد. سپس قفل و زبانه درب نیز مورد بررسی قرار گیرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند اسنوا یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی اسنوا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی اسنوا

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی اسنوا در اهواز
نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در اهواز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز »

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

یکی از اصلی ترین و در عین حال ضروری ترین لوازم خانه،‌ ماشین لباسشویی است. با توجه به آمارهای موجود، اسنوا محبوب ترین برند شناخته شده در سطح کشور به شمار می آید. اما مهم ترین مسئله ای که وجود دارد این است که در صورت بروز هرگونه مشکل، چگونه می توان آن را تعمیر کرد؟ نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز،‌ با بهره گیری از روش های به روز و  با استفاده از قطعات متناسب با دستگاه، جهت خدمت رسانی به شما عزیزان، آمادگی کامل را دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل، می توانید از طریق تماس با نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز، نسبت به مشاوره و تعمیر لباسشویی در اهواز اقدام کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

علت های نمایش کد های ارور در لباسشویی اسنوا

شرکت اسنوا در جهت رفع مشکلات لوازم برقی چون ماشین لباسشویی و تشخیص به موقع و سریع آن، کدهایی را در دستگاه تعبیه کرده است. شما از طریق شناخت معنا و مفهوم ارورها می توانید به صورت دقیق تری عمل کرده و به متخصصین این حوزه گزارش دهید. در این بخش مهم ترین ارورهای موجود به همراه معنای آن ها بیان شده است.

 • بررسی ارور E1:

زمانیکه مشکلی از جانب آبگیری دستگاه وجود داشته باشد، این ارور نمایش داده می شود. خطای E1 ممکن است دلایل متعددی از جمله فشار آب کم، بسته بودن شیر ورودی، جرم گرفتگی داشته باشد، این المان ها تماما توسط خود شما قابل حل می باشد. اما مشکل دیگری که منجر به نمایش این ارور می شود، اختلال در عملکرد هیدروستات است. در این مورد باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید.

 • علت نشان دادن ارور E2:

در صورتی که هیدروستات و شیر برقی، هماهنگی های لازم با یکدیگر را ندارند، این ارور نمایش داده می شود. ممکن است مشکل خرابی هیدروستات و یا شیر برقی باشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز تمامی کارها از جمله تشخیص و تعویض را انجام می دهد.

 • تعمیرات لباسشویی در صورت دیدن ارور E4:

ارور E4 نشتی آب در دستگاه را نشان می دهد. در این راستا ممکن است درام و یا لوله تخلیه آب آسیب دیده باشد. برای بررسی درام لباسشویی بهتر است حتما از نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز کمک بگیرید.

 • ارور E5:

علت نمایش این ارور ممکن است خرابی موتور و یا ترایاک باشد. با توجه به اینکه این مشکل تخصصی است، نمی توان از سایر افراد متخصص کمک گرفت. بنابراین، برای تعمیر صحیح دستگاه لازم است با نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید.

نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز

 • در صورت دیدن ارور E6 چه کنیم:

این خطا در زمانی که موتور دچار سوختگی و یا اختلال در سیم کشی موتور شده است. المان هایی مانند خرابی رله و یا بروز مشکل در هنگام اتصالات کوتاه ممکن است سبب بروز این خطا شود. تکنسین های مجرب در این زمینه مشکل به وجود آمده را تشخیص داده و آن را حل می کنند.

 • ارور E7,E8:

هر دوی این خطاها به ایجاد اختلال در موتور دستگاه اشاره دارند. به طوریکه ممکن است مشکل از چرخش موتور، سوکت و یا سیم کشی دستگاه باشد. همچنین می تواند نشانه سوختگی موتور و یا خرابی برد باشد. نحوه تشخیص و حل این مشکلات بر عهده نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز است.

 • ارور E9:

بوجود آمدن اتصال کوتاه، خراب شدن برد و یا بروز اختلال در عملکرد هیدروستات می تواند منجر به نمایش E9 شود. در این زمینه، اهم دستگاه توسط متخصصین بررسی شده و در صورت لزوم تعویض می شود. اگر مشکل به وجود آمده توسط مدار و برد باشد، توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز قابل حل می باشد.

 • راه حل رفع ارور H2:

علت این ارور در ماشین های لباسشویی قدیمی، خرابی ترموستات و در لباسشویی های جدید، خرابی ترمیستور را نشان می دهد. برای حل این مشکل، تکنسین های حرفه ای شرکت اسنوا، ترموستات و یا ترمیستور را تعویض کرده و یا تنظیمات ذخیره شده دستگاه تغییر داده می شود.

 • تشخیص ارور H4, H5:

زمانیکه دستگاه داغ کرده باشد، این ارور نمایش داده می شود. در برخی موارد وجود مشکل از برد الکترونیکی دستگاه است. برای تشخیص و حل این مشکل با متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز، تماس حاصل نمایید.

تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

 • ارور H6:

این ارور در هنگام به وجود آمدن هرگونه اختلال در هیتر، خرابی المنت و مادربرد نمایش داده می شود. تکنسین های متخصص در این زمینه مقاومت المنت و مدار را بررسی می کنند. البته ممکن است مشکل از سیم کشی مدار نیز باشد.

 • علت بروز ارور H8:

کم بودن آب داخل مخزن، بالا بودن دمای المنت، خرابی برد و غیره ممکن است از علت های نمایش این خطا باشند. تشخیص و حل این مشکلات توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز به سادگی قابل انجام خواهد بود.

 • بررسی ارور ارور IB:

علت نمایش این ارور،‌ اختلال در عملکرد ترانزیستور و یا خرابی برد است. در اولین فرصت با نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید.

 • تعمیر لباسشویی اسنوا در صورت بروز ارور LB:

ارور LB در صورت هرگونه اختلال در باز، بسته و یا قفل شدن درب ماشین لباسشویی نمایش داده می شود. البته در موارد بسیار نادری ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد.

مرکز تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

 • راهکار ارور OE:

زمانی که شلنگ تا خورده و یا کثیف باشد، می تواند منجر به نمایش این ارور شود. شما به تنهایی می توانید شلنگ را جدا کرده و آن را جرم گیری کنید. اما در برخی موارد ممکن است پمپ تخلیه دچار مشکل باشد. در این هنگام می توانید از متخصصان نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز کمک بگیرید.

 • رفع ارور PFE:

در صورتی که آب دستگاه تخلیه نشود، این ارور نمایش داده خواهد شد. البته ممکن است مشکل از مادربرد و یا پمپ تخلیه باشد، در این صورت دستگاه نیاز به تعویض پمپ تخلیه و یا تعمیر مدار برد خواهد داشت. نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز، متناسب ترین قطعات را در دستگاه شما قرار خواهند داد.

سخن پایانی

با شناخت ارورهایی که شرکت اسنوا در دستگاه های خود تعبیه کرده است، می توان به سادگی و در کمترین زمان ممکن، مشکل به وجود آمده در دستگاه را شناسایی کرد. نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز متشکل از تیم حرفه ای و مجرب آماده مشاوره و خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز، در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر شده و از طریق قطعات با کیفیت اسنوا، اقدام به تعویض و یا رفع مشکل دستگاه شما می کند. شرکت اسنوا در این زمینه توانسته است جزوی از شرکت های پیشتاز در کشور باشد.

مراکز تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز

عیب‌یابی لباسشویی اسنوا زمانی که دستگاه روشن نمی‌شود

زمانی که با یک ماشین لباسشویی خاموش مواجه می‌شویم هیچ چاره‌ای به جز پیدا کردن عامل اصلی روشن نشدن دستگاه نداریم. اغلب اوقات جریان برق ورودی دستگاه ما دچار مشکل شده است و باید برای حل این مشکل از کارشناسان تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز کمک بخواهیم. ایراد در فیلم برقی می‌تواند به خاطر به مشکل برخوردن کابل برق ورودی ماشین لباسشویی باشد و یا اینکه ایراد در فیلتر برق ورودی دستگاه به وجود آمده است. همچنین مسیر سیم کشی برد اصلی باید بررسی شده و در ادامه کلید و دوشاخه برق نیز چک شوند.

مرکز تخصصی نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در اهواز

عیب‌یابی مشکل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی اسنوا

بسته نشدن درب ماشین لباسشویی اسنوا دلایل مختلفی دارد که بنا به هر کدام از آن‌ها دستگاه شما کار شستشوی لباس‌ها را آغاز نخواهد کرد. در ابتدا از شما می‌خواهیم برای حل این مشکل زبانه درب ماشین لباسشویی را چک کنیم و مطمئن شوید شکستگی یا حالت دفرمه در آن دیده نمی‌شود. همچنین مطمئن شوید قفل درب دستگاه شما سالم بوده و هیچ ایرادی در میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی مشاهده نمی‌شود. دقت داشته باشید هرگز لباس‌های سنگین و بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی را درون آن قرار ندهید.

عیب‌یابی مشکل ماشین لباسشویی اسنوا در روند آبگیری

مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی اسنوا به نوعی دستگاه شما را غیر قابل استفاده خواهد ساخت و برای حل این مشکل در مرحله اول لازم است مطمئن شوید شیر آب متصل به ماشین لباسشویی را حتماً تا آخر باز کرده باشید. همچنین شیر برقی دستگاه را بررسی نموده و از تمیز بودن آن اطمینان پیدا کنید. در ادامه به بررسی شیر برقی و سنسور تشخیص دهنده مقدار آب داخل ماشین لباسشویی پرداخته و برای تعویض هر یک از آن‌ها از متخصصین تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز راهنمایی بخواهید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز:

تعمیر لباسشویی اسنوا در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *