مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان| تعمیر، نصب و سرویس

برند آبسال یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی آبسال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی آبسال۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در اصفهان
تعمیرات لباسشویی آبسال در اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان

می توان گفت که لباسشویی ها همواره یکی از مهم ترین لوازم خانگی مورد نیاز برای بشر هستند. با لباسشویی ها می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی تمامی لباس ها را به راحتی شست و خشک کرد. امروزه لباسشویی ها در برند های مختلفی تولید می شوند. یکی از بهترین برند های لباسشویی، برند آبسال است. حتی این برند لباسشویی محبوب نیز گاهی ممکن دچار خرابی شود. در واقع تمامی لوازم های خانگی، طول عمر مصرفی دارند.

از این رو پس از مدتی با خراب شدن قطعات آن ها قطعاً مواجه می شوید. در این صورت می توانید برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی از نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان کمک بخواهید در این نمایندگی لباسشویی آبسال در اصفهان، قطعاً لباسشویی به سرعت عیب یابی می شود. حال با توجه به این موضوعات در ادامه به بررسی عیب یابی و تعمیر لباسشویی در اصفهان می پردازیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان

 4 مرحله برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان

همواره می توان گفت که برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی باید 4 مرحله را به دقت انجام دهید. با دانستن این مراحل و حفظ کردن ترتیب آن ها، به سرعت لباسشویی شما عیب یابی می شود. در واقع این روش عیب یابی کردن، یکی از مشهور ترین روش های عیب یابی در میان افراد متخصص است. در صورتی که با طی کردن این مراحل نتوانستید ماشین لباسشویی را عیب یابی کنید، حتماً به نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان مراجعه کنید. در نمایندگی لباسشویی آبسال در اصفهان به سرعت لباسشویی شما عیب یابی و تعمیر می شود. حال در ادامه همراه ما باشید تا این 4 مرحله را برای شما عزیزان شرح دهیم.

 • مشاهده عملکرد کلی لباسشویی

دقت داشته باشید که درمرحله اول ابتدا باید عملکرد لباسشویی را به صورت کلی مورد مشاهده قرار دهید. برای این کار کافی است تا لباسشویی را روشن کرده و نحوه کارکرد آن را بررسی کنید. در واقع با مشاهده عملکرد لباسشویی، می توانید از عملکرد عادی و یا غیر طبیعی آن مطلع شوید.

 • برسی نحوه کارکرد قطعات لباسشویی

پس از مشاهده عملکرد کلی لباسشویی، نوبت که بررسی نحوه عملکرد قطعات لباسشویی می رسد. در این مرحله باید در واقع عملکرد موتور را در ابتدا مورد بررسی قرار دهید. سپس نحوه عملکرد برد الکترونیکی و پمپ تخلیه  را نیز باید بررسی کنید. پس از این موارد نوبت به بررسی صدای بلبرینگ ها  و همچنین میزان لرزش یا عدم لرزش در دور خشک کن لباسشویی می رسد.

همچنین لازم است تا در این مرحله نحوه عملکرد و زمان بندی المنت و میزان آب ورودی را نیز چک کنید. اگر نمی توانید این کار را به درستی انجام دهید، می توانید از نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان کمک بگیرید. در نمایندگی لباسشویی آبسال در اصفهان این کار توسط افراد بسیار متخصص انجام می‌شود.

 • مونتاژ لباسشویی

در این مرحله باید تمامی قطعاتی که خراب هستند را تعویض و یا تعمیر کنید. برای تعمیر قطعات می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان مراجعه کنید. همچنین برای تعویض قطعات نیز می توانید به نمایندگی لباسشویی آبسال در اصفهان مراجعه کرده و قطعات جدید را جایگزین کنید.

 • بستن کامل لباسشویی و تست آن

پس از تعویض و یا تعمیر قطعات، نوبت به بستن ماشین لباسشویی می‌رسد. در این مرحله باید لباسشویی را بسته و شروع به تست آن کنید. ابتدا لباسشویی را روشن کنید. در صورتی که لباسشویی شروع به کارکرد عاد خود کرد، در واقع مشکل لباسشویی حل شده است. در صورتی که لبسشویی هنوز هم مشکلی داشت، حتماً به نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان مراجعه کنید.

نکته: دقت داشته باشید که کدام از مراحل گفته شده، دارای نکاتی بسیار زیادی است. از این رو باید این مراحل به درستی انجام شوند تا نتیجه مطلوبی بگیرید.

نمایندگی لباسشویی آبسال در اصفهان

علت صدای بسیار زیاد لباسشویی و تعمیر آن توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان

گاهی ممکن است که لباسشویی در حین کار کردن، صداهای بسیار زیادی از خود ایجاد کند. حتی ممکن است که پس از ایجاد این صدا ها به یک باره خاموش شود. فکر می کنید که علت سرو صدای بیش از اندازه لباسشویی چیست؟ در واقع در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که علت سرو صدای زیاد لباسشویی می تواند دلایل متعددی داشته باشد. از این رو در این قسمت تصمیم گرفتیم که به بررسی علت این صداها در لباسشویی بپردازیم. از این رو در ادامه همراه ما باشید.

 • گیر کردن اجسام

گاهی ممکن است که گیر کردن اشیائ فلزی موجب این صداها شود. گاهی نیز لباس هایی که دکمه فلزی دارند، با برخورد به شیشه و بدنه داخلی لباسشویی این صدا ها را ایجاد می‌کنند. از این رو در ابتدا برای یافتن منبع این صداها، باید چک کنید که مشکل از لباس ها نباشد.

 • بررسی زمان بروز ایجاد صدا در ماشین لباسشویی

می توان گفت که برای پیدا کردن صدای ناهنجار لباسشویی در واقع باید زمان بروز صدا را نیز مورد بررسی قرار دهید. این موضوع می‌تواند روند عیب یابی ماشین لباسشویی توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان را راحت تر کند. دقت داشته باشید که به برسی این موضوع می‌توانید به راحتی تشخیص دهید که علت این صداها از قسمت بلبرینگ و یا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی است.

 • خرابی در قسمت پمپ تخلیه

در صورتی که پمپ تخلیه خراب باشد، در واقع شما صدا را با فاصله می‌شنوید. برای مثال، ممکن است ابتدا در شروع کار لباسشویی و یا در اواسط شستشو این صدا ها را بشونید. در صورت خرابی پمپ تخلیه می‌توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان مراجعه کنید. در نمایندگی لباسشویی آبسال در اصفهان این مشکل به سرعت رفع می شود.

 • خرابی در قسمت بلبرینگ ماشین لباسشویی

گاهی نیز ممکن است خرابی در قسمت بلبینگ ها موجب ایجاد صداهای ناهنجار شود. در این صورت می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان مراجعه کنید. در واقع در نمایندگی لباسشویی آبسال در اصفهان این مشکل به سرعت رفع می شود.

تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی عیب یابی و تعمیر لباسشویی توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان پرداخیتم. می توان گفت که تعمیر لباسشویی آبسال کار بسیار دشواری است. از این رو حتماً در صورت خرابی این ماشین لباسشویی از افراد متخصص در این زمینه کمک بخواهید. در این مقاله 4 مرحله عیب یابی لباسشویی نیز برای شما عزیزان شرح داده شد. امیدواریم که این مقاله را تا به انتها مطالعه کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان:

تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03136606646

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *